Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gosczula
Ajjj no dawno mnie nie bylo. Nie bylo mnie na miejscu i nie mialam dostepu do neta, moj facet ma teraz ciezka sytuacje w pracy j musial odpoczac. Wiec sie zaszylismy pozniej zerkalam na posty czytalam ale mialam za duzo do nadrobienia, i teraz zaczelam czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosczula aktywność nie zaszkodzi :) ja też cwicze :) i dobrze jest jeszcze diete dorzucić :) ja zmieniałam troszke i od 18 lutego schudłam 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha jeśli wszystko wyjdzie ok,to poproś go o luteinę.oczywiscie 2-3 cykle bedziesz musiała poświęcic na regulacje,a potem bedziesz ją brać po owulacji i ona ci pomoże w zagnieżdzaniu i w podtrzymaniu ciąży a jeśli nie bedzie ciąży to po niej dostaniesz okres szybko .moje cykle też były takie jak twoje a teraz najdłuższy miał 29 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
No jA od 10 stycznia 1,5 miesiaca cw z chodakowska pozniej mialam obrone to odpuscilam, i od okolo 3 tyg biegam i maszeruje codziennie ograniczylam slodycze mniej jem pije sokz burakai marchwi teraz np od pin do wczoraj pilam tylko soki warzywne a.e zebym schudla to nie widze moze z 2kg:/ chyba nicmusialabym nie jesc zeby schudnac ale do wakacji postanowilam jeszcze ze 3 zleciec ale i tak waze 60 przy 168cm nie jest najgorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu nie jem pieczywa,a jeśli jem to tylko pełnoziarniste,kotlety tylko na parze,wogóle smażonego nie jem,jakieś twarogi chyde,jogurty tylko naturalne,bo w innych pełno cukrów,no i owoców troszkę jem i warzyw dużo i do obiadu czasami i na kanapkach ,na kolacje najczęściej jem warzywka,lubie sobie tak na talerzyku ładnie w plasterki pokroić jakieś pomidory,papryka,rzodkiewka,ogórek i do tego np 3 plasterki sera żółtego albo kilka platerków szynki chudej,albo taki mix sałat sobie kupuje,albo na parze brokułki,albo kalafior czy jakieś inne warzywka i do tego rybka. normalnie na te warzywa to mam teraz taka jazde że mogła bym cały czas je jeść ale wiadomo że trochę urozmaicenia musi byc :)no i co drugi dzień trening 90 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej się ją można brać :) ona w niczym ci nie zaszkodzi :) chyba że nie bedzie takej potrzeby ,ale zawsze lepiej dmuchać na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gosczula nie masz co zrzucac. Ja przy 165cm 69kg. :( Wystarczylo by mi 65-66kg :p chociaz wedlug bmi powinnam 50pare wazyc ale tyle to nie chce. Jak wazylam 60najmniej to juz taka wysuszona bylam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
No to ja tez tak jem to salatka ze szpinaku z pomidorkami to mix salat to platki owsiane, ale czemu waga nie spada wczoraj zrobilam 12km 6 bieg i 6 marsz plus mel b abs brzuszki i posladki dzisian rowniez pokonam spory dystans ale nie robie tego dla chudniecia a bardziej dla zdrowia i k ondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Ja marze o 55 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosczula a ty codziennie ćwiczysz ?:) ja tez wcześniej ćwiczyłam codziennie ewkę,albo mel b albo coś tam innego,wtedy troche inaczej jadłam ale tez unikałam słodyczy i tuczących rzeczy,i nie schudłam nic a nawet przytyłam w ciągu kilku miesięcy 2 kg.dopiero jak zaczęłam ćwiczyć co 2 dzień to widze efekty.moze po prostu musisz dać miesniom odpoczywać tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem wybredna. Sera nie lubie wazywa zjem ale nie do kazdego posilku. Moi faceci jedza po mesku wiec ja razem z nimi. Kocham mieso kocham makarony, na wielkanoc pewnie wszystkie baby u tesciów rodzicow dziadkow pozjadam :p nie umie sobie odmowic. Chyba ze juz przyjdzie taki czas ze sie zawezme i robie sobie tygodniowy detoks :p Gosczula nie spada ci waga bo miesnie ci sie wzmacniaja... nie masz juz co zrzucac.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Ooo to moze bede biegac i maszerowa codziennie a cwiczy co 2 dzien dobea rasa:) ja tez nie umialam sie powstrzymac od jedzenia ale moj mezczyzna rowniez cwiczy j peeferuje zdrowy tryb zycia dlatego mi latwiej:) i postanowilam zrobic zdrowe swieta zamias cias bedzie sernik ale na zimno z jogusrtow naturalnych z malinami i galaretka zamiast kremowych ciast. Kielbase tez zrobue sama:) wazne ze wiesz co jesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
A mi teściowa na święta paczkę wysłała z mięsem z własnej wędzarni :) jak dopadnę paczkę to świąt nie doczeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Oooo zjadloby sie takiego schabiku uwedzonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Jak pisałam do Brzoskwinki o kapuście, to dopadł mnie smak na kapustę zasmażaną i do tej pory mnie trzyma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez od czasu do czasu można się na coś skusić :) ja na przykład wczoraj miałam ochote na frytki ,no to zrobiłam takie pieczone z bardzo malutka ilością oleju rzepakowego (najzdrowszy) i do tego warzywa :) oczywiście nie przesadzając z porcją :) i wgl o lutego stosuje taki trik,że jak na cos sie skusze wieczorem klaorycznego to nastepnego dnia pierwszy posiłek zjadam później o o jakieś 3 godziny,żeby się w tkankę tłuszczowa nic nie odłożyło a spaliło na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Ja to bym mogla wszystko zjesc ale ze dzisiaj piatek to na sniadanie zjadlam owsianke z jogurtem nat i kiwi a na obiad zjem sobie sledzie:) ao kolacii jeszcze nie mysle. Jade na week do domu i wiem ze tam bede musiala jesc mama juz wpadla na pomysl sobotniego lepienia pierogow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
A ja dzisiaj juz po wizycie u gin. Malo sie nie powylam. Stan zapalny, jakis plyn mi sie zbiera w dwoch miejscach, sluzowka macicy daje wiele do zyczenia. Poza tym ok. Pani dr stwierdzila ze mam wychlodzony organizm. Jestem zmarzlak ale nie wiedzialam ze uslysze to po usg macicy. Mam zmienic diete,dostalam tabl i mam ten cykl spisac na marne. Znaczy sie nie starac. Ale w sumie co to za roznica skoro i tak nie wychodzi i nie wyjdzie. Pecherzyk rosnie ok. 12 dc 24 mm, ale scianka macicy w zadrn sposob nie sprzyja zagniezdzeniu. I wez czlowieku sie nie zalam. Ale wiemze zrobilam krok do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapusta z kielbasa ziemniakami i marchewka :p taki chlopski garnek dzisiaj. Ale nie ruszam nawet tego. :p Ja znowu mam tak ze potrafie pol dnia albo i caly dzien nie jest i to jest zle podejscie... dzisiaj jeszcze nic nie jadlam ale zaraz pewnie jakas kanapka bedzie, albo zrobilam sobie ostatnio taki krem wielowazywny. Wpakowalam do sloikow i pare zdrowych obiadow juz mam. Jak nie jem z mezem obiadu to zupke podgrzewam i jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnatka ale przynajmniej wiesz na czym stoisz :) wyleczysz stan zapalny,podrasujesz endometrium i potem szybciutko zajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Karnataka, przynajmniej już wiesz, więc możesz zacząć cos z tym robić i wygląda na to, że Twoja sytuacja jest całkowicie odwracalna :) a to świetna informacja! Tez mnie ciekawi jak ona po usg macicy doszła do tego, że masz wyziębiony organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie wstawie wam tej wiadomosci bo spam :) ale jakiś facet napisał i zaoferował swoja pomoc przy zapłodnieniu i takie tam ;] jaja normalnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Ale wkurza mnie fakt ze kolejny cykl do d**y. Bo moglaby mi dac skierowania na hormony zeby w przyszlym cyklu dzialac na calego a tu dupa. Pojde i jak okaze sie ze wszystko ok to znowu zacznie mi hormony badac i tak ciagle cos :( plus jeden-teraz nie bede dzialac na slepo. Ale z tym marznieciem to nie bedzir tak hop siup.bo ja cale zycie marzne nie wazne jaka pora roku. I nie wiem czy zwykla dieta cos ponoze. Poza tym co ma piernik do wiatraka? Ze mi zimno i zr nie moge zajsc? :( toz to nielogiczne. Eskimosi tez sie rozmnazaja i przy -50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Moze jak lezalam to zbaczyla sine stopy i rece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×