Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Dziewczyny nie jest lepie.. :( podobno moze byc tak pare dni. Najgorsze jest To jak on sie czolga po pokoju i nakrywa sie wlasnymi nogami :( no wlasnie z weterynarzem jest tak ze nie moge znalezc pol. Z hl sie nie dogadam. Co do testu to jeszcze chyba poczekam. Albo zrobie przed samym wyjazdem albo juz w pl. Mam nadzieje ze to nic złego się nie dzieje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Kurczę biedny króliczek. Pewnie twój synek też przeżywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz go uprzedziłam że może nie przeżyc i że pojdzie do nieba. to spytal " a jak zdechnie to kupimy nowego? " O nie nie nie. Nie ma takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Cześć dziewczyny :) Nemesisowa gratulacje :) Martucha, kiedyś miałam królika i wiem, że one są bardzo wrażliwe i jest kilka chorób z którymi mógł już do Was przyjść, ale ujawniły się dopiero teraz :( U mnie macica rozszerza się jak szalona i u mnie brzuszek jest ewidentnie widoczny, poprzednio jak byłam w ciąży było tak samo. Za 2 dni zacznę już 8 tydzień ciąży i mam nadzieję, że moje jajeczko ma już gościa w sobie, bo w 6 tyg. jeszcze go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha biedny króliczek :/ może wyzdrowije :) poczytaj na necie może jest cos co mu pomoże :) evilinka fajnie że widziałaś fasolinke :) gość M kiedy idziesz do lekarza :) zazdroszcze wam tych brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz cos tam czytalam. Zobaczymy czy da rade. No ja też wam zazdroszcze i to bardzo ;) Mnie znowu cycki zaczynaja bolec któryś dzien zzz kolei i jakies takie dziwne uczucie mam w brzuchu. Dlategi Nie bede robic testu bo pewnie @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Martucho Ty - idź zrób test!! Przecież możesz być w ciąży i trzeba zmienić nieco tryb życia. Ale masz cierpliwość tak btw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Hej dziewczyny, mam nadzieję że miałyście dobry weekend. Gratuluję kolejnej przyszłej mamie :-) Ja okres powinnam dostać w środę 09.04 ale nie robię sobie wielkich nadziei. To chyba niemożliwe żeby mój mąż zaliczył złoty strzał :-D Brzoskwinka ja coś czuję że i do Ciebie niedługo się szczescie usmiechnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka bo nie nastawiam sie zbytnio że jakiś cosiek tam rośnie w środku i dlatego taka cierpliwa jestem. ;) Dzisiaj cos się dzieje w moim brzuc****akieś takie dziwne uczucie mam. Jeszcze troche poczekam bo mam niestety takie przeczucie że @ jednak przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Chciałam dowiedzieć się czy któraś z was miała podobnie, bądź spotkała się już z takim problemem. Otóż ostatnią miesiączkę dostałam 20.02 i wtedy rozpoczęłam nowe opakowanie tabletek daylette po kilkumiesięcznej przerwie (krwawienie trwało do 26.02). Niestety 1.03 dostałam kolejnego krwawienia i przestraszona odstawiłam tabletki. @ trwała do 7.03 i od tamtej pory nie pojawiła się. Od 22-23.03 (nie jestem dokładnie pewna) pojawiły się białe, gęste, obfite upławy i utrzymywały się ponad tydzień, po czym zamieniły się w przezroczyste. Bardzo bolały mnie piersi, o sutkach już nawet nie wspomnę (teraz spokój, ale piersi znacznie się powiększyły - co może być także objawem nadchodzącej miesiączki). Dodatkowo boli mnie podbrzusze, tak jakbym miała już @. Test robiłam we wtorek - negatywny. Czy mimo to mogę być w ciąży? Czy brak miesiączki jest spowodowany czymś innym? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mówicie że ja bede nastepna ale ja mam zupełnie inne przeczucia :) nadzieja jakaś we mnie siedzi głęboko malutka,ale czuje że dupka bedzie w tym cyklu :) gościu szanse zawsze jakieś są,pomimo tabletek,nie byłam w podobnej sytuacji więc nie wiem co ci poradzić. miłego wieczoru dziewczyny :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz mi dzisiaj powiedzial ze chyba jestem w ciazy:-) ciekawe czy jego przeczucir sie sprawdzi. Mnie dzis troche brzuch bolal jak na okres ale czesciej odzywa sie prawy jajnik niz lewy-owulacyjny. Piesi koszmar, jak sciagam stanik to przytrzymuje je rekoma aby nie bolaly, sluzu dzisiaj jakby mniej ale zauwazalnie byl. I wyjatkowo odrzucilo mnie od dymu papierosow. Co prawda nie pale ale okazyjnie raz na jakis czas mi sie zdarzylo, a dzisiaj kompletnie nie chcialam papierocha. Coraz blizej do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc ze lewy jajnik sie odzywa a nie prawy-owulacyjny...taki maly szczegol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka nie wiem czy pamiętasz, ale mi też mąż powtarzał, że jestem w ciąży, nawet jak test wyszedł mi negatywny, to nie ustępował :) niektórzy faceci mają niezłego nosa :) Dzisiaj zwymiotowałam wszystko co zjadłam :) masakra...rzygałam nawet jak tylko pomyślałam o jakimś jedzeniu, które mnie odrzuca, mój mąż się śmieje, że nie moge nawet powiedzieć mu po czym mi jest niedobrze, bo jak zaczynam mu mówić, to musze biec do wc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Golaka ja mam identycznie z piersiami, ze jak ściągam stanik to po prostu mega ból. Zawsze mnie piersi bolały przed okresem, ale była pewna różnica w ciąży, w sutkach, zmieniły kolor na bardziej siny i bolały od zwykłego otarcia, były strasznie nadwrażliwe, tego przed okresem nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie u mnie w sutkach wiele sie nie zmienilo, moze sa sine ale wogole nie bola i nie sa wrazliwe, zobavzymy co z tego wyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Goalka mi mój mąż powtarza to samo, ale trzeba poczekać jeszcze kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) faceci maja dobre przeczucia :) moj tez kiedys tak twierdzil i zgadzalo sie :) trzymam kciuki zeby udalo Wam sie zajsc w ciaze w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Dziewczyny minął piekielny 5.04 i @ się nie pokazała. Żyję nadzieją, że już się nie pokażę choć mój mąż już jest przekonany, że udało się. Śluz dalej jest teraz tylko walczę ze zgagą, która jest utrapieniem zarówno rano po przebudzenia jak i w nocy. Jutro dzień testu, boję się jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
nooooo to może się udało, koniecznie daj znać jutro z samego rana :-) mi mąż mówi że na pewno jestem w ciąży bo on nie lubi dwa razy wykonywać tej samej roboty i jak coś robi to raz a dobrze :-D ale ja objawow nie mam zadnych wiec cierpliwie czekam do srody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Liczę na to :P U mnie małżonek jest wniebowzięty na samą myśl i mimo, że nic nie ma on uważa, że coś tam zauważa :P U mnie to objawami był ten ból brzucha przed domniemanym okresem, gdzie bóli nigdy nie miałam i biały śluz. Jutro sądny dzień i na pewno dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Brzoskwinka dopiero teraz zauwazylam jaka Ty mlodziutka jestes i juz chcesz dziecka! Ja przy Tobie to stara baba jestem i dopiero sie zdecydowalam, żałuje ze tyle czekałam ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Ja śluzu prawie nie mam, piersi troche bolą ale bardziej przy dotyku, jakichs mdłosci tez nie mam, co kilka godzin tylko pobolewa mnie jajnik- prawy, ten sam co bolał tydzien temu przy owulacji. Ja jeszcze trzy dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Trzymam kciuki :D Na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Czekając na cud i jak test???? jeśli chodzi o to jak się dowiedziałam zrobiłam test 2 dni pod rząd i byłam na becie co 48h żeby sprawdzić czy rośnie a potem zapisałam się na wizyte do lekarza którą mam za półtora tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaImieMiEulalia no młoda :) ale co zrobić jak instynkt macierzyński poczułam :) tak bym chciała mieć już dzieciątko :) a tu tyle czasu się staram i młodość mi nie pomaga :) czekajacanacud i Eulalia trzymam kciuki :) goalka za ciebie też :) kurcze dziewczyny,dlaczego mnie nic nie boli?:/ czasami tylko jajniki.może w tym cyklu @ bedzie spokojna ;] miłego dnia ;) i pamiętajcie męzowie czują takie rzeczy :) wiec coś w tym jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche nas jest w tej tabelce :) tylko czemu się wszystkie nie odzywają com ?:)aleksandra,andzia,dzelkaa,malinka,ja1212,camiska i cała reszta :) meldować mi się tu :) nie ładnie zapominać o koleżankach :) napiszcie chociaż co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Ja cały czas, np. teraz po przebudzeniu, czuję lekkie kłucie w jajniku. Nigdy tak przed okresem nie mialam, tylko przy owu. Brzoskwinka-dobrze że zaczęłaś wczesniej, nawet gdyby cos nie wychodziło to masz mnóstwo czasu żeby walczyć. Trzydziestolatki mają go trochę mniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzis moje nadzieje na ciaze bardzo przygasly. jak mowilam wczesniej, troche wyluzowalam sie w tym cyklu i nie myslalam , ze za wszelka cene musi sie udac. cykle wczesniej mialam regularne dopoki nie zaczelismy sie starac. a wiec dzis jak za starych dobrych czasow na kilka dni przed okresem z samego rana bolal mnie brzuch, to byl dla mnie sygnal ze za kilka dni bedzie okres. nawet nie musialam spogladac w kalendarz,. dzis bylo dokladnie tak samo. wiem, pewnie powiecie , ze to tez moze oznaczac ciaze , ze nic straconego ale to dla mnie byl od wielu wielu lat sygnal zblizajacego sie okresu, taki specyficzny troche. takze trzymam kciuki za Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×