Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

O matko, Gościu - kim Ty jesteś? Mam nadzieję, że nie kobietą starającą się o dziecko. W przeciwnym razie, tragedia jak Ci się uda - tacy jak Ty produkują zakały narodu! Dziecku trzeba też przekazać piękne wartości życiowe, aby było dobrym człowiekiem. Tobie tego najwyraźniej brakuje. Masakra. Zapisz się na terapię. Hejterstwo nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ketchup można, musztardę można, ser "feta" można (jest z pasteryzowanego mleka). To tak na marginesie :) No ale faktycznie - nie cały słoik na raz, a jedynie jako dodatek ;) Ostrego dużo nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza - ten ból przychodził na chwilkę i odchodził, nie trwał godzinami. Taki tępy, podobny do bóli okołoowulacyjnych, takie jakby kłucie. Szybko, bo chyba w 6 tyg już go nie miałam. Ale każdy organizm jest inny. Gdzieś czytałam, że pewne infekcje mogą właśnie tak się objawiać. Jakieś torbiele itp..powinnaś pójść do lekarza, jeśli to Cię niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imie eulalia ale wtopa, a wydawalas mi sie sympatczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest "naimięmieulalia"? Która to dziewczyna?? Nie czaję, pogubiłam się. Dawno jej nie było przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ładnie wtopiła przynajmniej wiadomo już kto tak tutaj "dokazywał" szczególnie w stronę Brzoskwinki, choć dzisiaj to Martucha była na celowniku, ale nie dała się sprowokować :) A Eulalia nie jest w ciąży? Była wśród ciężarówek w tabelce. Papi strasznie sie cieszę z Twojej ciąży, tym razem będzie u nas wszystko dobrze, zobaczysz :) Rybcia, a zdradzisz mi kiedy Ty miałaś mieć okres? Bo mi też wychodzi, że mi leci 5tyd. ale w mojej sytuacji to ja niczego nie mogę być pewna. Evilinka, jak klikniesz na gościa który obrażał Martuchę to zobaczysz że to ona, tylko jak na "Bałwanka" przystało - nie wylogowała się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wykasowalam, w sumie doszlam do wniosku ze po takiej wtopie eulalia nie pojawi sie juz tu :P mnie wstyd by bylo po takich komentarzach :P gosc M okres w sobote mialam dostac, ale w sumie mam nieregularne wiec nie bralam tego pod uwagi a pierwszy dzien ostatniego (oby na dlugo) okresu to 14 kwiecien :) czyli teraz mam 5 t i 2 dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja też w sobotę miałam okres dostać bo to 14 dni od owulacji :) hehehe idziemy łeb w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Rybcia a masz podejrzenia co do tego kiedy miałaś owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Rybcia masz cykle długie jak ja, więc tak na prawdę musisz odjąć jeden tydzień od swojego terminu, czyli leci Ci teraz 4 tydzień i 2 dzień. Przypominaj lekarzom, że masz długie cykle, bo potem usłyszysz, ze płód jest za mały w stosunku do tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mojego kalendarza to 3 maja, ale moglo sie mylic, do pelnego stosunku doszlo 29 kwietnia a 2 maja przerywany, wiec domyslam sie ze to dzidzia bedzie z tego pierwszego :) fajnie, przynajmniej wiiedziec kiedy sie poczelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja też miałam owulację 3 maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kochana :) lecimy razem ;) fajnie :D ciekawe ktora z nas pierwsza bedzie :) a robilas bete? bylas u gginekologa? sorry ze pytam bo na pewno pisalas ale osttnio za duzo sie tu dzieje i nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zajrzałam chyba o 12 i się przeraziłam. Przeczytałam kilka waszych postów z wczorajszej nocy i już zapomniałam co to było. Teraz muszę się zająć wieczornymi rytuałami. Nie mam pojęcia kiedy to przeczytam. Mam czytania od 198 strony. Chyba żeście kochane oszalały :-). Przeleciałam z grubsza, widziałam jakieś nowe dziewczyny. Jeśli już uzyskałyście odpowiedzi od innych koleżanek to nie gniewajcie się, jeśli wam nie odpiszę. Piszę zwykle z telefonu, ciężko mi tu manewrować między stronami i odpisywać na każdy post dziewczyny. Czasem się zawiesi, to muszę wszystko pisać od początku. Zobaczymy jak mi pójdzie. Teraz nic nie czytałam, później przeczytam i będę witać i gratulować itd. Póki co zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam ze ten lek na nudnosci jest cudowny :D albo to chwilowe albo po tym ale nic mi nie dolega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Nie robiłam, bo mieszkam w UK, a tutaj takich kosmicznych rzeczy nie robią. Przez to, że wcześniej poroniłam to mam od dnia pozytywnego testu brać aspirynę i progesteron i przyjść do lekarki za 2 tyg. ale poważnie zastanawiam się czy nie polecieć do pl na badania kompleksowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
a co to za lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no pewnie;) wybrany już;) czekamy na płeć i można kupować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie ogladam wszytskie rzeczy dla malucha, nawet reczniki i posciele :D patrze w ogole co jest :D aale bedzie szalenstwo zakupowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak 5-latka w disneylandzie :P euforia, zachwyt wszystkim co widze w sklepie internetowym :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was dziewczyny bardzo przepraszam za te moje błędy ale jak pisze na kompie to wszystko jest ok jak pisze z tel to robię okropne babole. Później siadam czytam co napisałam i sama się sobie dziwie że w tak prostych wyrazach popełniam błędy. Dziewuszki ale macie fajnie. :) ten sam termin. Ja przy pierwszym dziecku tez oglądałam non stop te cudeńka wszystkie ;) teraz przy drugim to trochę nudno będzie bo wszystko tak naprawdę mam. Ubranka łóżeczko wózek. No chyba że byłaby dziewczynka to wtedy parę sukieneczek przydałoby się, chociaż mój synuś też w dziewczęcych ubrankach chodził :P i starałam się uniseksy kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Rybka no jest w czym wybierać i przebierać. Ja to na codzień mam bo sprzedaje , uwielbiam jak przychodzą nowe dostawy i moge sobie popatrzeć i pomacać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, ja tez mam manie na te wszystki dzieciece artykuly i ubranka. mam juz nawet mebelki wybrane do pokoju :) narazie sie powstrzymuje , bo czekam az dowiem sie kto siedzi u mnie w brzuchu:) mam manie na artykuly z safari, zadne hello kitty ani auta a wlasnie zyrafy,lwy slonie itp:) rybcia i gosc M - 5tc to macie termin na styczen:) macie juz jakies objawy? Laurka jaki wozek masz wybrany? bo ja kompletnie sie na tym nie znam, maz wyczytal ze x-landery sa bardzo dobre jakosciowo. nie mam nawet za bardzo kogo sie poradzic. Pesteczka moze Ty cos doradzisz ? czy sprzedajesz drobniejsze artykuly? masz jakis sklep internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja raczej dla starszych dzieci, ale na zamówienie jestem w stanie znaleźć prawie wszystko i sprzedać :D Mam kontakt z fajną polską firmą co robią mebelki swoje i sprzedają dobre rzeczy holenderskie, francuskie i belgijskie , muszę jutro wziąść od nich aktualnę ofertę fajne rzeczy mają - Kolestra, Nattou, Tullsa szwedzka jeszcze. Mi się podobały może w końci to ogarnę . Z zabawek dla maluchów u siebie to głownie Ebulbo, Liliputiens, label label, z wyższych półek , nie zawracam sobie głowy żadną chińczyzną ani pseudo podróbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Z wozków to ja polecam Haucka niemiecke, albo holenderskie Kolestry. Xlandery są przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Golaka ja mam ~4 tydzień i 2 dzień. Tak liczę bo jak miałam owulację 3 maja to w sobotę 17 wypadał okres (na 100% faza lutealna u mnie trwa 14 dni) dodałam do tego 2tyg. aby był standardowy cykl 28dniowy i wychodzi mi właśnie te 4,2 tyg. :) Z objawów to mam wrażliwszy węch, piersi bolą, budzę sie w nocy i ciągle myślę o burgerach z grilla...i tak naprawdę to te myślenie o wołowinie mi kazało zrobić test, bo od kilku dni o nich marzę. Czuję się świetnie, ale już niedługo bo jak progesteron zacznie działać to znowu zacznie się "magiczny czas ciąży" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczka dzieki za info.:) wszystkie te marki sa dla mnie obce. ale mysle ze nabiore doswiadczenia:) Gosc M kiedy idziesz potwierdzic ciaze? niedlugo lecicie do Kaliforni/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde fajnie czytać o tych objawach ciążowych od razu człowiek się nakręca że też by tak chciał :D Ale ja pewnie dopiero w wakacje zacznę starać się, bo teraz to ani okresu widu ani nie wiadomo kiedy owulacja , wszystko sobie gdzieś polazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×