Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Myślę ,żeby zrobić osobny sklep internetowy właśnie dla maluchów tak do 2 lat , ale ostatnio to się u mnie na myśleniu tylko kończy :D bo mam fajnych dostawców na to. Może w końcu się tym zajmę tematem, mi się też na przyszłośc przyda od razu będę mieć rozeznaie w tym temacie. Jeśli nie zdecyduje się na stacjonarny to moze wejdę w koncu ten temat głębiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska Przykro mi, ze nie bylo dobrych wiesci. Mam nadzieje, ze leki zadzialaja. Lekarz mogl ci od razu po 2 opakowania zapisywac, troche jego winy w tym jest. Dobrze, ze nie przerywasz leczenia. To naturalne, ze nachodza cie czarne mysli. Juz ktorys raz piszesz o odchudzaniu. Czy naprawde masz duza nadwage? Jesli masz czas, checi i motywacje to jak najbardziej sie za to bierz, ale nie za drastyczne diety. Na poczatek zmiana odzywiania na zdrowsze, zaprzestanie jedzenia po 18 i tego typu rzeczy. Plus cwiczenia. Pij duzo wody niegazowanej itd. Martucha Mialo sie wszystko ukladac, to co sie tak pochrzanilo? Jejku ja myslalam, ze w Polsce sa tylko problemowi ludzie, ale sie mylilam. Gdybym wynajmowala komus mieszkanie, to najwazniejsze byloby, ze lokatorzy placa czynsz. Ta opowiesc potwierdza co sie mysli o Polakach za granica... Ze to zlodzieje, kombinatorzy itd. Mamy taka opinie wyrobiona niestety. Laurka Ja tez wole Polske. Nie chcialabym mieszkac gdzies indziej. Papi GRATULACJE :-D. Rzeczywiscie humorki mas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się w*******m - niestety żadne inne słowo nie będzie trafne. Napisałam chyba POWIEŚĆ, do każdej z was, coś mi nawaliło, uznało za spam, wkleiła się część i to bez polskich znaków, nieeeeeeee...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dlatego ja zanim wyślę tu coś, to robię ctr+c , zeby nie znikło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi GRATULACJE :-D. Rzeczywiscie humorki masz i juz wiadomo od czego :-). Momi jak samopoczucie? Brzoskwinka ja mam 42 dzien cyklu. To prawie jak ty :-). Jak sie czujesz? Rybcia i GoscM wy to sie zescie umowily, wspolne zaciazenie czy co? :-) Rybcia ja nie lubie sie faszerowac lekami. Nie mam mdlosci, to moze mi latwo mowic. Ale jak boli mnie glowa to tez nie biore paracetamolu, ktory jest dozwolony. Dobrze, ze nie mam mdlosci, bo jak zajmowalabym sie corka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowałam, ale nie wszystko. Pisałam z telefonu, a tam zaczęło się coś pieprzyć, musiałam go zresetować. Teraz włączyłam komputer, ale muszę pomyśleć co napisałam w dalszej części moich wypocin, kurczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A na telefonach się nie obeznaje nie umie z telefonu wejść na neta to nie dla mnie , ja jestem starej daty. Przed chwilą rozmawiałam z córką znajomej ma 13 lat już, laska w moim wieku, matko aż mnie zastopowalo że ona ma 13 lat, a jej mamę znam 25 lat , nie chciała mi taka cyfra przejść na klawiaturze ,że człowiek już taki stary, a znajomi w moim wieku mają prawie dorosłe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też nowe koleżanki i trzymam kciuki. Natasza karmiłam 15 miesięcy i nie miałam okresu. Na pewno niezbędne jest wykonanie usg, nawet prywatnie sobie załatw, może to jakieś zapalenie? Kurczę nie wiem czy wszystkim odpisałam, ktoś jeszcze był dalej... hmm... A JUŻ WIEM, chyba Evilinka! Evilinka cieszę się, że masz super lekarza na nfz. Mój też jest cudowny, normalnie go kocham ;-). Dziś założył mi kartę ciąży osobiście, choć innym zakłada pielęgniarka. Ona sama jak zobaczyła jak skrupulatnie wpisał wszystko do karty to się tak śmiała :-D. U tego lekarza też się siedzi po pół godziny. "Straszył" mnie bliźniakami. Jak zobaczył mój wyraz twarzy na słowo "bliźniaki" to szybko mówił, że to się nie tak często zdarza i że miał właśnie wczoraj pacjentkę, u której się okazało, że jest w ciąży bliźniaczej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna mnie tez to w tel wkurza. :/ a co do polaków za granica to juz wiem dlaczego nie przyznaja sie do swojej narodowości... lepiej siedziec cicho I udawac tutejszych bo jest sie ocenianym z góry. Ja wytrzymam naprawde duzo ale nie pozwolę sobie na to żeby mi ktoś wchodził bez mojej wiedzy do domu I szukał cholera wie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie to współczuję wam tych mdłości, senności itd. Ja bywam senna, ale nie mam opcji za bardzo, żeby sobie pospać. Któraś z was pisała, że źle śpi - od kilku dni też to przechodzę. Budzę się, niewygodnie mi jakoś, muszę siku itd. Nie wybieram wózków, ani w pierwszej ciąży nie wybierałam w tak wczesnym okresie. Jest dużo wózków fajnych i nie muszą być najdroższe. Moje dziecko jeździło bardzo krótko w gondoli, później kupiłam spacerówkę i to był świetny wózek. Nie rozumiem tego szału kupowania drogich wózków :-). Kto lepszym wyjedzie do parku czy co? :-D W większości przypadków płaci się za firmę. Ja kupiłabym taki w średniej cenie :-). Raczej się rozglądam za ubraniami dla siebie :-P. To czego się najbardziej nie mogę doczekać to zaokrąglony ładnie brzuszek i poznanie płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona11111111111111111
Od kilku dni jestem bardzo osłabiona, ciągle kręci mi się w głowie i odczuwam bóle głowy, czasem bardzo silne. niekiedy mam tez mdłości, przeważnie wieczorami, nie wymiotowałam ale czuję jakbym miała wszystko w gardle, do tego zaparcia i pieczenie w przełyku oraz ciągłe bulgotanie i przelewanie się w brzuchu.Mam też bardzo nabrzmiałe piersi i pieką mnie sutki podczas gdy przed okresem bolały mnie zawsze całe piersi. Wcześniej cykle miałam ok 30 dniowe, ostatnie 2 były 26 dniowe także nie wiem kiedy miesiączka się teraz pojawi. Dziś 27dc. Po owulacji dużo białego gęstego śluzu, ale to może ze względu na grzybicę którą w tym czasie miałam. W 23dc bardzo bolał mnie brzuch jak na okres i miałam śluz lekko podbarwiony krwią. Czy możliwe że to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha masz laptop i kamerkę to zostaw włączoną. Kiedyś ktoś tak zrobił, ale w Polsce. Z ciekawości zobaczysz gdzie wam tam grzebią. Pesteczka pisałaś, że wcześniej nie chciałaś mieć dzieci to przypominaj sobie to w gorszych chwilach i działaj, bo jeszcze minimum dwójeczkę będziesz miała :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zauważyłyście, że ostatnio często tu wpadają koleżanki się zapytać o jedną rzecz i tyle je było widać? Za to dołącza niewiele dziewczyn. Może utworzymy nowy temat: "ODPOWIEMY NA WSZELKIE PYTANIA" W poniedziałki odpowiedzi udziela Martucha We wtorki - Brzoskwinka W środy - Taka tam dziewczyna W czwartki - Evilinka W piątki - Papi Sobota i niedziela -nieczynne. HA HA HA HA, nie mogłam się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona11111111111111111
wiem że mi tego nie powiecie ale może któraś z was miała podobne objawy i okazało się że to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona11111111111111111 Jeśli współżyłaś bez zabezpieczenia to ZAWSZE JEST MOŻLIWE, ŻE TO CIĄŻA. Tu nie ma żadnych specjalistek, a jak ktoś źle ci odpowie? Ojejku nooooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... taka tam dziewczyna dobry pomysł :D a ja mam takie uczucie że to jedna I ta sama osoba ale może się myle. Może mam już uprzedzenia jakieś po tej eulali czy jak jej tam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona11111111111111111
dzięki wielkie za pomoc, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy ty się starasz o ciążę, czy się może obawiasz jej? Bo w obu przypadkach można mieć mnóstwo objawów ciąży urojonej, tutaj wiele dziewczyn tak miało, a potem zdały sobie sprawę, że to tylko na okres. Wiesz jak to bywa... Ja nie miałam żadnych objawów, żadnego bólu brzucha. Kiedyś wypisywałam co zaobserwowałam, ale to tak naprawdę było wielkie nic. Jakieś drobiazgi. Przed okresem zaczęło mi coś śmierdzieć w domu, a tak to zero plamień, zero bólu. Tylko piersi od połowy cyklu, ale bolały jak przed okresem, a nie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona11111111111111111
staram od pół roku i nigdy czegoś takiego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha nie wiem czasem czy odpisywać takim osobom, czy to jakieś małolaty się zabawiają. Też nie chcę nikogo urazić, ale myślę sobie, że czasu nie mam wam odpisać, a tu jeszcze się ktoś napatoczy ;-). Dziewczyny dołączajcie, do tabelki się wpisujcie i zostańcie z nami na dłużej, to się lepiej poznamy. W końcu temat brzmi jak brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka lecę we wtorek do lekarza w pl, dam sie po rozpieszczać teściowej do 7 tyg. tzn. do bicia serduszka i wracam do męża. Trudno- jakoś mój mąż będzie musiał przeżyć, że to jego mama będzie przy tym nie on :p Poza tym szpital będę miała pod ręką więc będę chodzić sobie na spacerki i relaksować się a nie myśleć o tym, że nie mam co ze sobą zrobić. Do Kalifornii lecimy w sierpniu, więc sie dobrze zgrywa bo to będzie najbezpieczniejszy czas do latania czyli środek 2 trymestru. Ja w tej ciąży sie jakoś dziwnie czuję, mam dużo energii, ale nie mogę sie skupić i jakoś chaotycznie wszystko robię. Brzuch mnie wczoraj trochę bolał a tak to nic no i temperatura 36.8 jak za każdym razem jak byłam w ciąży. Tajska, poukłada się to jakoś, znam kobietę z Twoją przypadłością co zaszła w ciążę w wieku 36 lat, nie to, że sie tyle starała, ale po prostu zabrała sie za to późno, będziesz miała swoje dziecko, szczerze w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak któraś z nas wparuje na jakieś forum z zapytaniem to zostanie zapewne olana. Zaniepokojona jeszcze chwilka cierpliowści i będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha chcieć to ja chciałam ale nie było warunków i możliwości. Na dwojkę to nie liczę jak z jednym się wyrobię to będzie ok.Mam chore serce, wiec w ogóle jak się uda to i tak będzie dobrze. Chyba że bliźniaki albo niech tam trojaczki od razu i z głowy normę wyrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona powiedz cos wiecej kiedy owu kied sie staraliscie ktory to dzien cyklu jakie długie masz tak w jednym poscie... jesli masz ochotę to dołącz do nas tak jak mówi taka tam dziewczyna. W "kupie" raźniej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma złotego środka. Jedni chcą mieć dzieci wcześnie, nie zważając na sytuację materialną, a inni czekają, aż stworzą warunki. Są plusy tych obu rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona11111111111111111
dzięki :) mam nadzieję że tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja nie zdecydowałaby się na dziecko nie mając warunków i zaplecza, no chyba że wpadka ale to inna bajka. Znam życie za dobrze , i nie chciałabym zastanawiać sie czy jeść czy isć z dzieckiem do lekarza. Nie na moje zdrowie takie, za dużo w życiiu przeżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×