Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość chcebycmama89
Jest jeszcze nadzieja, że mi przejdzie do owulacji :) Jak na razie jestem jakaś ,,niedotykalska" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
my to codziennie czasami po kilka razy:) jeszcze tak nie miałam żeby nie mieć ochoty ani u męża tego nie zaobserwowałam.ale mu sie ten czas dłuży do tej @... ja to odczuwam owulacje od jakiegoś czasu bo wcześniej nie zwracałam uwagi na to ale zazwyczaj mam dziwne uczucie w krzyżu ból jajników ,pojawiają się te niteczki krwi w śluzie i jeszcze takie dziwne rwanie w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
My codziennie i tak nie możemy ze względu na męża prace bo ma dyżury 24godzinne tak więc siłą rzeczy całą dobe jest poza domem. Może to i dobrze bo ponoć co dwa dni jest najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dobrej nocy dziewczyny :) i starać się proszę :) bo nie znacie dnia ani godziny jak bedziecie miały owulację :) odczucia wcale nie swiadczą o owulacji :) wierzcie mi ,może się przesunąć :) mówię z doświadczenia:) u mnie było tez tak że odczuwałąm ta owulację (jajniki,i brzuch) a potem sie okazało że jej nie było wcale :) albo była dużo wcześniej :) a wiecie że tak zwany ból owulacyjny może się pojawić nawet dwa dni po owulacji :) ? także nie odpuszczać tylko starac się jak najczęściej :) papi -kilka razy dziennie to chyba nie bardzo :) bo wtedy żołnierzyki są niedojrzałe.ale jak jest ochota to może akurat :) dobranoc :) i owocnej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka testowac zamierzam dopiero w srode jesli okres nie przyjdzie do tego czasu. co do objawow okresowych to mam jeszcze nerwowosc! oj wyzywam sie na wszystkim i na wszystkich. Chcebycmama czyzby Twoj maz byl strazakiem? Papi to widze ze temperamentni jestescie:) podobnie do nas:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Nie ale byłaś blisko :) Pracuje w pogotowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam , ze strazak...nie wiedzialam , ze w pogotowiu tez ma sie 24h dyzury...fajnie masz, bo nie musisz sie martwic kto Cie odwiezie na porodowke z pelnym medycznym wyposazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Też są 24 godzinne jeśli pracują na kontrakcie a nie na etacie :) Oooo tak to jest plus :) - jeden poród już odebrał :D ale nie chciałabym żeby był przy porodzie chociaż on chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwazny:) moj powiedzial , ze zaplaci nawet za dwie polozne ale zeby go zwolnic z tego obowiazku, ale nie , nie ma tak latwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Nie miał wyjścia :) Może jeszcze zmienie zdanie ale na chwilę obecną nie chcialabym żeby był przy porodzie - wystarczy że będzie przy poczęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
witajcie dziewczyny :) wiecie co ja z jednej strony to bym chciała żeby mój mąż był przy porodzie bo wiecie jak zobaczy jak kobieta musi sie namęczyc żeby mężczyźnie dziecko urodzić to i szacunek by miała większy i wgl. bo wiecie jak to jest z upływem lat w małżenstwie,różnie może byc.a z drugiej strony to nie chciałabym żeby ze mna był bo tylko by mnie bardziej stresował i przeszkadzał.Mój mąż też z reszta nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dzień dobry :) Facet przy porodzie podobno nieźle się przydaje, ale tylko taki co sie krwi nie boi i nie będzie go paraliżowało na widok cierpiącej kobiety. Znam taki przypadek, że kobieta hamowała się z jękami, bo jej facet prawie płakał, że ją tak boli :D i to ona go pocieszała, że będzie wszystko dobrze :) wszystko zależy od tego jaki to typ mężczyzny i nie ma to nic wspólnego z więzią w związku czy z dzieckiem. Po prostu jedni się do tego nadają, drudzy nie, a jednym się wydaje ze się nie nadają a okazuje się, że rewelacyjnie sobie radzą :) Mój chce byc przy tym, bo chce dopilnować, aby mi niczego nie brakowało i aby nikt do mnie nie warczał czy źle mnie potraktował, bo podobno personel inaczej się zachowuje jak są świadkowie. Poza tym czasem mogą być decyzje do podjęcia a ja mogę nie być w stanie logicznie myśleć więc chcę go mieć przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Ja bym chciała żeby był ze mną tylko jak będą mnie łapać skurcze itd ale na samą akcje porodu wolałabym żeby wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Gość M gratuluję! Ja dopiero 16 dc, więc dopiero w połowie. Chociaż od tygodnia są próby co drugi dzień tak na wszelki wypadek ;) Najgorsze jest to, że nie potrafie sama określić kiedy mam owulację. I nie wiem czy to dlatego, że nigdy wczesniej się nad tym nie zastanawiałam czy po prostu u mnie tego zupełnie nie widać. W ogóle ja to tak dziwnie mam, bo przed okresem ani mnie piersi nie bolą, ani żadnych humorków nie mam no nic. Jedynie brzuch boli w pierwszym dniu i tyle. U mnie wczoraj było 20 stopni :) Wykorzystaliśmy to z mężem i pojechaliśmy na basen. Super było :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Aleksandra ja też nigdy nie miałam żadnych objawów okresowych,ani piersi ani brzuch itp,po prostu przychodził okres i dopiero bolał brzuch :) ale już mi się wszystko po zmieniało :) to chyba od tych hormonów :) gość M masz rację że jak przy porodzie jest mąż to kobieta jest inaczej traktowana i mąż może wszystkiego dopilnować :) ja mojego i tak zaciągnę na porodówkę czy chce czy nie chce :) bo u nas w szpitalu to czasami różne akcje sie dzieją.wiadomo że jak bede rodzić z moją panią doktor to ok ,ale jak akurat dyżur bedzie miał taki inny to nie wiem co ja zrobie,ostatnio kobieta rodziła i on miał dyżur,a nie dała mu w łapę,to akja porodowa się już zaczynała a on na kawe wyszedł,i ta biedna kobieta jakoś sobie nie mogła poradzić i zanim ten pacan do niej przyszedł to dziecko niedotlenienie mózgu miało i maż ją z tym dzieckiem do lublina zabrał a jemu miał chyba sprawe założyć,inna pacjentka też mu nie chciała dać łapówki to nie chciał wogóle porodu przyjąć tylko kazał jej jechać do innego miasta,ale weź tu jedz do innego miasta jak już dziecko wyłazi,a to jakas zadziorna babka była to go nawyzywała i powiedziała że policję wezwie i dopiero wtedy on innego lekarza wezwał . aż strach rodzić w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
co tu tak cicho ?:) ja właśnie skończyłam ćwiczyć :) a swoją drogą dziewczyny,jeśli jesteśmy już przy temacie porodu,to powiedzcie szczerze boicie się porodu ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Ja jakoś o tym nie myślalam i póki co się nie boję :) Zobaczymy jak będzie zaraz przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
brzoswkinka najpierw dobrze żeby się udało "zajść" a potem się będziemy resztą martwić. a pewnie wszystkie w pracy dlatego cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja też się nie boję porodu,myślę że sobie poradzę z bólem :) boję się bardziej jakiejś wpadki :) na jakimś forum czytałam że jedna lekarza obsikała,druga obkupciała itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Czesc dziewczyny, moge dolaczyc?:) Moze nie staram sie tak jak wy, ze wyliczam dni plodne itp ale ostatnio troche poszalelismy z chlopakiem i teraz czekam na @. Przytulanko bylo zaraz po @, wiec malo mozliwe ale rozne objawy mam, dlatego zastanawiam sie nad ewentualna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
witamy liwia :) jeśli chcesz dopisz się do tabelki :) AKTUALNE STARACZKI Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 3 cykl starań *******30.03.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.03.2014 MalinkA1232****25lat***3 cykl starań***05.04.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******27.02.2014 data na końcu to data nast.@ dziewczyny jak coś pominełam w tabelce albo przekręciłam to poprawiajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dzelka się coś nie odzywa a termin ma już w niedzielę :) ciekawe co tam u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
laurka trochę optymizmu :) uda się wkońcu :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Kurcze prawie wszystkie testujecie przede mną... Pewnie wszystkie zobaczycie dwie krechy i zostanę sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
AKTUALNE STARACZKI Gość_M___________31 lat______2 cykl starań______4-9.03.2014 brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________2cykl staran_______10.;03.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______02.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______27.02.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 Troszke pozmienialam, zeby lepiej bylo do odczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Aleksandra ja z tobą zostaje;P bo nie wiem kiedy mam dokładnie termin @ bo od 4 cykli każdy mam w innym terminie począwszy do 28 dni do 35 ostatni cykl więc końcówka marca początek kwietnia. kurde chce się na środe dostać do lekarza a nikt w przychodni nie odbiera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Ja chociaż ostatnio mam w miarę regularne, więc wiem na kiedy mogę się @ spodziewać. Co nie zmienia faktu, że ponad 30 dni to straaaasznie dłuuuugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
liwia to kiedy testowanie ?:)bo już tuż tuż termin @ aleksandra a w dupkę chcesz dostać ?:)jaka sama?jaka sama ?:) a my ?:) przecież wszystkim nam naraz się nie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
brzoskwinka, nie wiem kiedy.Boje sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nie ma co się bać :) co ma być to będzie :) jeśli nie w tym cyklu to w nastepnym :) a już jakieś objawy masz okresowe czy nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×