Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

LeoTeo, ja jak mam jakiś stan zapalny albo inne paskudztwo to tez mam bóle podbrzusza i krzyżowe :( ja poleglam normalnie nie mam siły :( mdlu mnie na potęgę. Jeszcze film z córką obejrzę i idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile mierzy Wasz maluszek? Mój 31mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mama Natalia- ja też się martwię i przeżywam. magda r- miłego oglądania i śpijcie dobrze:) gość-1,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Dziewczyny mam anginę, całe gardło zaropiałe i węzły wywalone, jutro idę do doktorka. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połowa października
hej dziewczyny. ja z wami jestem od poczatku jesli chodzi o czytanie ;) tez to wszystko przezywam, mam za soba ciaze obumarla w listopadzie. dzis jestem w 8t5d, wczoraj mialam drugie usg. serducho bije glosno i szybko 172/min, dzidzius sie rusza, ma 2.5 cm :) termin mamy na 17.10 :) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry a gdzie wszystkie się pochowały? Czuję się świetnie dzisiaj mimo braku wizyty na kibelku Nudności ustały a piersi mniej bolą Właśnie wróciłam z podwórka śliczne słoneczko tam świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo :) to super ze dziś dobry dzień masz :) ja wzięłam się za ogarnianie, pranie :) z przerwami na odpoczynek :) I juz się obiadu nie mogę doczekać kupiłam udziec indyka i będę go piekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połowa października
dziekuje za mile powitanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa października- ja też mam w książeczce wpisany termin na 17.10 ale lekarz mówi że termin będzie tydzień późnij magda r- a ja też za pranie się wzięłam bo w sobotę ma padać i będzie problem z suszeniem. na obiad nic ciekawego bo reszta ziemniaków z koperkiem i chyba kiełbaskę podsmażę - nie lubię kiełbasy ale za to mąż będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Właśnie wróciłam od lekarza... widziałam moje kochane maleństwo, jest piękne :) ma prawie 3cm i wszystko jest ok. Oczywiście moje obawy są bezpodstawne :) Lekarz mamusie uspokoił więc chyba właśnie dziś jest ten dzień kiedy zaczynam cieszyć się tym pięknym (choć męczącym fizycznie) okresem jakim jest ciąża... ;-) Dziś nawet mdłości i senność nie zepsują mi humoru :) magda_r zazdroszcze że czekasz na obiad dla mnie teraz jedzenie mogłoby nie istnieć :D wszystko jest beee... jest to męczące bo ja uwielbiam gotować a odkąd jestem w ciąży to nie mam na nic ochoty a wena do gotowania uciekła :( połowa października witaj kochana :) trzymam kciuki i napewno wszystko bedzie dobrze tym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlodaMamaNatalia super ze w końcu widziałaś dzidzie :) ja musze czekać jeszcze tydzień :( a czekam na obiad, chociaż wczoraj nie dałam rady zjeść :( ale tak dawno indyka nie jadłam ze się doczekać nie mogę :) prania juz 2 powiesilam. Jeszcze jedni kończy się prac :) Ja chodzę i na Coś mam ochotę.... Dziś chyba będą to lody. Albo coś kwasnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo ja jeszcze nie mam karty ciąży :( ale znalazłam kartę ciąży z córką i odetchnelam bo ważę tyle samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPiotrusiaMałego
Hej:) Młoda Mama Natalia! Super! Gratuluję! Już masz 10tc to już tfu tfu odpukuję ale mało zostało i już nie trzeba się będzie martwić właściwie w ogóle. Mój gin mówił, mi w poprzedniej ciąży jeszcze, że w pierwszym trymestrze jak ma się coś stać to sięs tanie choćby się leżało a jak nie ma to nic sięnie stanie choćby się po schodach skakało. A d rugim to nic się nie stanie na pewno (oczywiscie nie uwzględniamy jakichś czynników zewnętrznych) no a w trzecim to już z koleijeśli cos się stanie to to, że ciało kobiety nie wydoli. Leo Teo-17 października to moja data urodzin:) A ja z miesiączki mam termin na 18 ale wiem na pewno, że będzie to tydzien później. Ja zawsze wszystko dobrze wiem o co chodzi z moim ciałem, kiedy owu itd. więc tutuaj powiem Wam, że tak wycyrklowałam, że jak byłam u gina i on się pyta który tydzień ja mówię, że 7t5d ale moim zdaniem tydzień wcześniej i jak zmierzyła maluszka to wyszło własnie tak dokładnie 6t5d:D Więc na poród będę czekać z zegarkiem w ręku:P Ja dopiero do gina idę na 5 kwietnia więc jeszcze długo.... Połowa października witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Ja dziś do giną pomykam, bo coś złapałam , brzydkie upławy mam,strasznie swędzi i piecze.no i dziś byłam u ogólnego z moim bolący i zaropiałym gardłem, jak do jutra nie przejdzie to antybiotyk mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja już po pracy i obiadku, odpukac ale od 2 dni znacząco zmalały mi mdłości i senność z czego się bardzo cieszę bo w końcu muszę się wziąć porządnie za naukę. Już odliczamy do poniedziałkowej wizyty bo prócz zakladania karty ciąży mam nadzieję zobaczyć serducho ;) I witam nowe mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaPaździernikowa ja na pierwszej wizycie jak mnie zbadał gin to od razu mirella (czy coś zapisał) powiedział że mu się "tam " nie podoba a te globulki nie zaszkodzą a jak coś się dzieje to pomogą.. Powiem Wam że ja to mam wrażenie że bój brzuch to z dnia na dzień rośnie :P ostatnio znajoma powiedziała mi, że strasznie szybko mnie "wywaliło", ale to może być też te 2 czy 3 kilo co przybrałam. :P Dziś mnie coś w okolicy korzonków boli :( tylko tego było mi trzeba :( mam nadzieję że mnie nie dopadną :( ja już sie soboty ni emogę doczekać :) mam babski wieczór :) z plotkami itp... :) więc wychodzę z domu i mnie nie ma a mąż tylko zapytał czy z noclegiem :P więc może się skuszę .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LegallyBlonde :) ja też swojej wizyty się doczekać nie mogę :) i założenia karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Ty przynajmniej po pierwszym dziecku wiesz jak to wszystko wygląda i czego się spodziewać,a dla mnie to totalna nowość przez co podjarana jestem jak siusiara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie. Pisałam wcześniej jako gość.. Coraz nas więcej mam wrażenie. Kartę ciązy mam założoną, termin porodu 12.10, serduszko bije, dziecię ma już ponad 3 cm. Byłam u lekarza i od razu lepiej się czuję i jestem radośniejsza. Myślę, że moje dziecko jest już bezpieczne :) Macie już jakieś imiona dla swoich pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r - i jak tam udziec? pisałam że nie lubię kiełbasy a tu się okazało że wszamałam ją aż mi się uszy trzęsły mamaPiotrusiaMałego- ja też z października jestem i nawet planowaliśmy żeby dzidzia była też z października no i się udało:) no mi lekarz też mówi że tydzień później czyli 24październik MamaPaździernikowa- mi lekarz przepisał namatycyne unia na moją infekcje ciekawe co tobie przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady brunet ja mialam wymyslone imiona ale maz podzielil sie nimi w pracy i mu odradzili hihi ale naleze do tych upartych wiec jezeli nic innego nie wpadnie mi do glowy to i tak postawie na swoim :) LegallyBlonde ja mam to samo pierwsza ciaza i wszystko jest nowe i fascynujace. Najbardziej nie moge doczekac się zakupu wózka aaaaa :) uwielbiam wszystko co stworzone dla maluszków. Mam nadzieje ze bedzie dziewczynka bo juz mam mnostwo rzeczy dla niej upatrzone :D:D:D matka wariatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legally Blonde ja z córka zupełnie inaczej ciążę przechodziłam... LeoTeo udziec nie był tak pyszny jak miał być :( i właśnie się go pozbylam :( ledwo do łazienki dobiegłam. :( Teraz się położyłam i paluszki solone z masłem jem :) Któraś ma jutro wizytę? Aaa pytanko czy puchniecie? ja dziś miałam łapki strasznie spuchniete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNatalia co do imion to mi się Lucyna podoba jak na razie, ale.mężowi się nie podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r - eee to masakra, ja też mam paluszki solone w półce i podkradam sobie od czasu do czasu Ja nie puchnę przynajmniej nie zauważyłam. Za to mam problem z wypróżnieniem 2 dni już nic. Gdzie to żarcie co zjadam się mieści!!? Imiona miałam już wymyślone ale ktoś coś powiedział i się pozmieniało a mianowicie Leokadia dla dziewczynki ale ktoś powiedział że zdrobnienie to lodzia a lodzia to wiadomo się kojarzy z lodziarą i takie tam :/ Teraz wymyśliłam Anastazję lub Antoninę. Dla chłopca Teodor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy imion to Leon i Blanka :) Kiedyś bardzo podoboło mi się Maja i tak miała się nasza córka nazywać tylko niestety duuuuużo tych pszczółek się wkoło porodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie bardziej tradycyjne imiona rozpatrujesz. Ja na razie nie mam koncepcji. Jeszcze Olaf mi się podoba ale mam córkę Ole i dziwnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×