Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Klaudynkaaa, ja w Twoim wieku myślałam o studiach i nowym mieście do którego się przeprowadzalam no i zawsze uważałam że muszę się w miarę ustatkowac,Ale każdy ma inny stopień dojrzałości i priorytetów, więc jeżeli sama czujesz że to odpowiedni moment to pamiętaj że nikt za Ciebie życia nie przeżyje i nikomu nie musisz się tłumaczyć z podjętych decyzji :) Ja mam 26 lat i uważam że to odpowiedni moment na pierwsze dziecko,życie mam poukladane więc wszystko tak jak chcialam Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Hejka dziewczyny, wczoraj byłam u ginka z moja grzybica, przepisał mi nystatyne, jak narazie efektów nie widzę, no i najważniejsze widziałam naszą kruszynkę, cudo ma prawie 5 cm, wszystko ok, także jestem szczęśliwa:)a i w czasie usg tak słodko rączkami ruszało;)pomykam z synkiem na spacer, jutro ma być zmiana pogody deszcz, a w niedziele deszcz ze śniegiem bryyyy.Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Prawie 12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam bo ja mam na 6.10, poza tym gdzieś szczątki tabelki były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Lady badania prenatalne z krwi czy chodzi Ci o przezierność karkową?U mnie te z krwi są płatne koszt około 400 zł o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Miałam wczoraj przezierność robioną i wszystko ok, także jeszcze na Was czekam dziewuszki żeby się razem cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- a czemu mi o tym napisałaś przecież nie pytałam o date porodu mamy październikowej heee??? czy to może jakiśś podtekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa w 12 a to po prostu lekarz patrzy na ten kark przez usg i to jest to całe badanie prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobić w 13 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Ja jestem w ciąży od stycznia W pazdz bede rodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo, to miało być do Legally Blonde, Ona pytała którym tygodniu jest mamapaździernikowa... spadam spać... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Wróciłam od lekarza bejbik 17 mm porządnie zagniezdzony :) serduszko bije ...ufff/w niedziele zaczynam 9 tydz. No i mam kartę ciąży ;) maz się śmieje ze to licencja na ciężarówkę:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu - acha:) madralinka- o to mamy dzidzie tych samych rozmiarów. Moja w środe miała 1.5 a mówią ze dziennie rośnie 1mm. Czyli dzisiaj ma 1,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Super LeoTeo :) który masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPiotrusiaMałego
Eeej dziewczyny! Coś mylicie:) Badania prenatalne to nie jest przezierność karkowa. Przezierność robi się okoła 12tc i jest dla każdego i zawsze obowiązkowa. Badania prenatalne są inwazyjne i nieinwazyjne i te nieinwazyjne to z krwii się bada a te inwazyje to robi się punkcję i bada płyn owodniowy i nie róbcie tego! Moja koleżnka zrobiła i zaczęły jej się wody płodowe w 12 tc ulatniać, tak że musiała leżeć przez tydzień chyba w szpitalu dosłownie poziomo! Ledwo głowę mogła podnosić. Na szczeście się jej ten worek zamknął jakoś i mogła potem normalnie wstać ale było bardzo groźnie. Ale to się orbi jak się jest po 35 rż albo jak jest jakieśinne ryzyko wad genetycznych. Ja dzisiaj się dobrze czuję, prawie mdłości nie czuję, nawet z przyjemnością obiad ugotowałam i nic mnie nie obrzydzało, że aż się zaczęłam martwić, że może coś nie tak:( Ja pracuję ale prowadzę swoją firmę tak, że mogę sobie robić wolne jak się za bardzo zmęczę. Dzisiaj własnie sobie odpoczywałam i się do 14 opalałam w ogródku. U nas słońce jest od rana i jest za wiatrem więc normalnie jak lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPiotrusiaMałego
A jeśli chodzi o seks to chyba nie ma co przesadzać? W końcu to normalna, fizjologiczna czynność. Za przeproszeniem w toalecie się stęka i dzidziuś nie wylatuje:P To tym bardziej seks nie zaszkodzi. Oczywiście jak ciąża nie zagrożona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na seks nawet nie mam ochoty, bo ciągle się źle czuję. Lekarz mówi, że można, ale nazwał to "na wpół gwizdka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lekarz zapisał mi 1 op. duphastonu to mi starczy na 10 dni. Dla mnie to bez sensu bo czytam że dziewczyny biorą to non stop do nawet 20tyg ciąży. Nic mi nie mówił że mam przyjść po nową receptę. Co o tym myślicie? Wy też braliście to z przerwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lad brunet
Ja w ogóle nic nie biorę i nic mi nie przepisał, po co to bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×