Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość madralinka
Ja rozmawiałam z lekarzem wczoraj i będę brała przynajmniej do 12 tyg duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Branie z przerwami nie ma sensu .trzeba lykac tabletki o tej samej godzinie żeby nie bylo skoków progesteronu bo to jest często przyczyna wczesnych poronień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
LeoTeo może Twój organizm produkuje sam tyle progesteronu ze byłby zbędny w tabletkach ..nie zamartwiaj się. Ja 4 mies temu straciła ciążę wiec lekarz dmucha na zimne.ale każda dziewczyna to odmienny przypadek ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co na siłę podtrzymywać ciążę? Chyba natura wie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też straciłam ciążę ale też nie widzę sensu żeby brać przez 10 dni progesteron w 8 tygodniu. och Ciężkie życie ciężarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również straciłam i nie zamierzam podtrzymywać żadnej na siłę, jak ma się urodzić zdrowe to bez pomocy leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Cie czytam gościu , to aż mi sie płakać chce że tak lekko traktujesz i chcesz traktować dzieci które są zdrowe i chciałyby żyć tylko mama taka głupia i nie chce przyjąć do wiadomości tego że to nie z nimi jest coś nie tak że są zdrowe a mama chora, że one mogły by żyć tylko a ona chora , i jeśli tak myśli jak pisze to na głowe powinna sie leczyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chora matka nie powinna rodzić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź stąd gościu, podlecz głowe , i nie denerwuj tych kobiet !! One i tak mają dużo na głowie i swoje lęki... i nie powinny wysłuchiwać chorych na umyśle ludzi bedąc w stanie błogosławionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej olewać te wypowiedzi wtedy wirus sam zniknie.... Dzień Dobry dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Witaj bebetino:) czekalam tu na Ciebie cieszę się ze jesteś!!! Ufam ze wracasz do sił ..sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
LeoTeo miłego dnia;) u nas leje wieje ...ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady brunet ja dziś ostatni dzień 10 tygodnia :) Bebetina, gosci olej, nie ma się co stresować ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Ja zaczelam 9 tydzień i pobilam rekord spania w ten weekend..aż wstyd. Myślę o kupnie kijków do indorwalking żeby trochę delikatnie się poruszać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) magda_r my tez dzisiaj mamy ostatni dzien 10 tygodnia :) niech czas szybko leci i mdłosci oraz sennosc wkoncu przejda bo juz sobie nie radze mimo ze wiem ze warto dla fasolci sie pomeczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie do Was weszlam bo zaszlam w ciaze w pazdzierniku :) Czas w ciazy bardzo szybko leci niedawno to ja czekalam, az bedzie 12 tydzien a u mnie juz 24 :) Trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaaa
Hej Kochane! Wracam po tygodniu :) Czuję się dobrze, w czwartek mam wizytę u gin, a w środę zaczynam 13 tydzień. Wow... :) A ważę dalej 51 kg, brzuch płaski, ech... Wczoraj wróciłam do domu i chyba i ja i mąż byliśmy mocno stęsknieni, bo z łóżka nie wychodzimy. :D Postaram się poczytac zaległości, bo trochę tego jest. ;) I pozdrawiam wszystkie nowe mamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPiotrusiaMałego
Ale macie fajnie dziewczyny...ja dopiero zaczynam 9 tydzień. Ale naprawdę mdłości mam jakby mniejsze....co prawda mam niesmak rano i niektóre rzeczy dalej mnie obrzydzają ale większy apetyt mam. I chciałam Wam powiedzieć, że dobrze na mnie działa herbatka z kopru. Piłam takie jak karmiłam Piotrusia i teraz mi sie zachciało. Ona jest taka specyficzna ale mi normalna herbata śmierdzi i nie bardzo mi wchodzi a ta przyjemnie mi smakuje i od razu mi wszelkie sensacje żołądkowe przechodzą, nawet trochę mdłości mam nadzieję. I nei odbija mi się tak. Tak więc polecam, spróbujecie:) Za to mam wrażenie, że brzuch mi rośnie. Normalnie nawet wzdęcia nie mam a brzuch mi wystaje i mam takie wrażenie, ze mi się nie mieści wszystko w środku. Dzisiaj zrobilismy sobie grila pierwszego:) Tzn. gril był elektryczny i stół stał w domu ale były kiełbaski, grilowane warzywa i piwo. Dla niektórych bezalkoholowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo! Nie przestawaj brać sama progesteronu. Pójdź jeszcze raz do lekarza albo zadzwoń, na pewno przepisze Ci dalej. Ja akurat nic nie biorę bo pierwszą ciążę nosiłam bez problemów i żadnych krwawień ani skurczów nie mam więc nie ma potrzeby. ja jeszcze tak nie pamietam która miała jakie przejścia ale z tego co ja wiem, to nawet jak sie bierze progesteron na początku samym tylko po to, żeby np wydłużyć fazę lutealną to juz później się nie przestaje aż do 12 tc bo właśnie g***towne odstawienie może być niedobre. I nawet jak już nie trzeba bo wszystko jest ok to się bierze do końca tego 1 trymestru. Tak więc jak juz bierzesz to wg tego co ja wiem to powinnaś brać do końca. Idź do lekarza i dopiero jak Ci jasno powie, że już masz nie brać to wtedy no na odpowiedzialność lekarza. Ale ja myślę, że on zapomniał. Bo brac tylko tydzień to zupełnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamapiotrusiamałego- dzięki za podpowiedz, haha i nie przeklinaj tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blankaa :) super, że już jesteś :) LeoTeo :) MłodaMamaNatalia :) to co dziś 11 tydzień :) kiedy masz wizytę teraz ?? i przy okazji pytanie, jak miałyście USG w 11 tygodniu ( to będzie koniec 11 tygodnia. ) ? dowcipne czy przez brzuch ? bo chciałam córkę wziąć ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda- ja pamiętam miałam kisiel na brzuchu w 11tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, weekend świętowałam urodzinowo u rodziców i wszyscy mi mówią że mi brzuch wywalilo,a to dopiero 8 tydzień więc nie wiem czy to możliwe ;). Mój małżonek też twierdzi że widzi już brzuszek :) DZisiaj idę dziewczyny do lekarza więc trzymajcie mocno kciuki :)-jestem mega podekscytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×