Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

LegallyBlonde spokojnie nic się nie obrażam tylko opisałam swój przypadek i wiem, że w oczach ludzi bliskich mojemu otoczeniu i tym dalszym jestem stara, ostatnio nawet usłyszałam po latach gdy spotkałam koleżanki siostrę a ty co na co czekasz długo będziesz się zastanawiac jeszcze?, więc wiem jak jest w moim otoczeniu i jak wszyscy straszą nas starsze matki wszystkim co najgorsze zupełnie niepotrzebnie ( nawet jeden lekarz straszył mnie, że już takie lata ble ble ble, na szczęście była to moja ostatnia wizyta) nawet nie pomyślałam, że mnie chcesz urazic tylko piszę ogółem tym, którzy forum odwiedzają a nie są w temacie naszych starań, obaw itp. by wiedzieli, że my starsze też mamy szanse. Kiedyś na forum in vitro jedna napisała mi : "nie szkoda c****eniędzy tyle walki po co kup se kota czy psa i go pokochaj " ludzie bywają różni więc ja swój wiek biorę na wesoło bo cóż mi pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
basza, niestety, ludzie są różni. Kiedyś się wszystkim przejmowałam, z czasem nauczyłam się dystansować. Ja mimo swoich 27 lat wyglądam bardzo młodo, jestem drobnej budowy i już nie raz spotkałam się z niemiłymi komentarzami spacerując z córką, jak to "dzieci mają dzieci" itp.... Szkoda mi było energii, żeby taką babę uświadomić jak się sprawy mają. ;) Ja Ci szczerze gratuluję, pogłaszcz ode mnie brzuszek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankaaa dziękuję bardzo:) , wszystkim Wam dziewczyny dziękuję, że mogłam do Was dołączyc i, że będę mogła przeżyc przy Was te najpiękniejsze 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
Ja nie robie badan gen. Jakby cos wyszlo nie tak to co wtedy. Kocham juz to dziecko tak czy siak. A tylko nerwy by byly jakby sie okazalo, ze dziecko moze byc chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki moje kochane ja juz po 1 szym skanie no I.....wow jestem mega zaskoczona bo dzidzius jak najbardziej ma sie dobrze, jest zdrowy I duzyyy ;) chcialam robic badania na zespol downa ale na skanie okazalo sie ze dzidzius jest juz za duzy na to zeby sprawdzic przeziernosc karkowa bo dzis dowiedzialam sie ze jestem w 14 tyg I 4 dniu wow sama nie wiem jak to mozliwe jak ost mies mialam 19-25.12.2013 ;) zrobilam tylko badania krwi na syndrom downa bo tylko to moglam zrobic. Chcialam podac nowy tmin porodu do tabelki ponoc ten piekny dzien bedzie 22.09 ;) moja dzidzia ma 104mm wiec rosnie jak na drozdzach a jak bylam na skanie to smacznie sobie spala ale z jedna raczka do gory tak jak by chciala nam pomachac ;) to byla piekna chwila dla mnie I dla meza.. milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia :) ale super :) ja też już po badaniu :) mam zdjęcia wszystkiego :) główki, czynności serduszka, przezierności, i kości nosowej... USG też z 40 minut trwało :) z resztą u mnie zawsze długo trwa :) policzone rączki, nóżki i paluszki :) dzidzia była w miarę spokojna :) mierzy teraz 76 mm :) rośnie jak na drożdżach :) ale następna wizyta dopiero 20 maja :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba_sza głupota ludzką jest sugerowanie komuś ze jest się za Starym na dzieci. Jak wspominałam to moja bratowa zaszła w wieku 39 lat i niestety ale druga moja bratowa zasugerowała im że "starszym państwu się wpadło",a to było w 100% planowane maleństwo,więc jest to bardzo przykre niestety :/ Kicia to Twoja dzidzia jest Ogromna :))))),zazdroszczę niezmiernie,w ogóle wszystkim dziewczyna co mnie wyprzedzają z tygodniami zazdroszczę "wyższego levelu";) Zaraz idę się szykować bo mąż przyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba-sza nie ma co sie głupimi przejmować... :) 🌻 ja jak wychodziłam za mąż po maturze, to sąsiadka (starsza Pani) co moją mamę widziała to pytała kiedy babcią zostanie skoro ja juz za mąż wychodzę :O moja mama zawsze jej odpowiadała że ka kilka lat :P ale co sie babsko nagadało to jej :P ja właśnie kaszę jaglaną na mleku gotuję bo mnie naszło :P pierwszy raz to robię więc mam nadzieję że mi wyjdzie :O lecę doglądać kaszy i kłaść spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam dane u kici kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MlodaMamaNat---13.10.14--------------22-----------pomorsk ie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kogoś przeoczyłam albo jest błąd to piszcie a tak w ogóle to Dzień Dobry Dobrze mi się spało i udało mi się przez całą noc ani razu nie spać na plecach bo ćwiczyłam to już od paru dni ach jeszcze niedziela a w poniedziałek na badania i w środę zobaczę mojego małego stworka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Witajcie dziewczyny życzę wszystkim wspaniałego i słonecznego weekendu;) ja wczoraj nie mogłam się powstrzymać i kupilam pierwsze body i pajacyki jak dla mnie miniaturowe:) a potem sobie godzinę ogladalam;) co kupilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
LeoTeo mnie jeszcze nie ma w tabeli ale ja jeszcze nie mam daty porodu wyznaczonej .. . i inaczej jak przez cesarke nie będę rodziła wiec u mnie ta data się zmieni jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madralinka to dawaj przybliżoną datę:) ja też mam niby 17 październik ale dopytam lekarza w środę o dokładny termin bo fasolka była za mała i coś wspominał że data może się przesunąć o tydzień czyli 24 październik. Ja już dzisiaj wiem od lekarzy że będę miała cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
24.10 małopolskie 34 lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u nas wiosna w pełni, zabieram się za sprzątanie,potem spacerek.A jutro jade do Sopotu,pospacerować po plaży!:)Muszę Wam powiedzieć, że wraz z przyjściem 13 tygodnia czuję się jakbym w ciąży nie była zero mdłoßci, energii więcej( nawet wczoraj na basenie byłam!), mam nadzieję, że tak do końca zostanie!;)Miłej soboty, buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze pytanko, czy śnią się Wam wasze dzidziusie?Mi bardzo często śni się blond dziewuszka, ciekawe czy się sprawdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć sny się odczytuje na odwrót ;) u mnie się sprawdziło, jak byłam w ciąży to zawsze mi się śniło że rodziłam chłopca albo miał już kilka lat. A urodziłam dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam madralinke kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MlodaMamaNat---13.10.14--------------22-----------pomorsk ie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------małopolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie dopadło, nie wiem czy to przeziębienie czy co? zaczęło się od gardła i jest mi bardzo słabo policzki gorące ale nie ma gorączki a to dopiero 1 trymestr :/ do tego sobota nawet do lekarza nie moge zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka mi się śniło moje bejbi tylko zawsze to jest stresujący sen np. że coś mi nie wychodzi, że muszę sie gdzieś spieszyć że męża nie a go bardzo potrzebuje i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam madralinke kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MlodaMamaNat---13.10.14--------------22-----------pomorsk ie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------małopolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Ale jest piękny weekend nie mogę się na cieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje od wczoraj może teraz nareszcie się uda :/ kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MlodaMamaNat---13.10.14--------------22-----------pomorsk ie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------malopolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba_sza ja też będę miała badania prenatalne robione, bo mam 37 lat. Bardzo się boję, ale z drugiej strony mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W ogóle mam za sobą kilka płaczliwych dni, kiedy leżałam w łóżku, czytałam Anię z Zielonego Wzgórza i płakałam, że znów mi się historia powtórzy. Ale przeszło mi, czuję się już lepiej, doły minęły. Wizytę mam dopiero we wtorek.. Buziaki kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Weekend byl cudowny, malzonek przyjechal wiec byl to dobry moment zeby sie soba nacieszyc :). Wczoraj bylismy nad morzem na spacerku z obowiazkowymi goframi a pozniej leniwe wylegiwanie sie w sypialni. Dzis moi sasiedzi pokazali nam swojego 8 tyg.synka ktorego adoptowali i tak sie rozczulilam, ze nie moge sie juz doczekac jak i moje ma.enstwo sie pojawi na swiecie. Od razu poszlam do sypialni popatrzec na bodziaki i spioszki ktore juz dostalismy :))) Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
My tez sie doczekac nie mozemy. Chcialabym miec juz za soba stres, czy wszystko dobrze, czy dziecko zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauletta "coś się stać" może zawsze, czy teraz w ciąży czy po urodzenie,czy jak już będzie nastolatkiem,to całe życie będziesz się martwić? Dbasz o siebie,jesteś pod opieką lekarza więc na pewno wszystko będzie dobrze. Ja dziewczyny pożegnałam męża i siadam do nauki, a później domowe spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
Ja jestem typowa panikara niestety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) u nas tez piękna pogoda była. A ja się czuje dziś fatalnie. Mało nie zemdlalam w sklepie a teraz leżę i nie mam siły się podnieść. Nie wiem co się dzieje :( nie mam apetytu i pół dnia rycze. Nie lubię tak się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, które się stresują i te, które jeszcze czekają na bad. prenatalne musicie zawsze myślec pozytywnie Nie było mi łatwo po pierwszym poronieniu, w drugiej ciąży tylko myślałam co ja zrobię jak poronię i tak się stało, przy kolejnej to samo i znów poronienie. Dziewczyny na forum in vitro polecały książkę jak nauczyc się pozytywnie myślec, przeczytałam ją i już od tej chwili myślałam tylko pozytywnie. Ani razu się nie zlękłam widząc 2 kreski na teście powiedziałam sobie : tak bardzo pragnęłaś byc w ciąży więc teraz ciesz się każdą chwilą, czekanie do wizyty kiedy ujrzę serce jakoś zleciało myślałam każdego dnia uda się, jestem w ciąży,wszystko jest w porządku. Podobno złe myślenie przyciągają złe a dobre przyciąga dobre. Lekarz powiedział mi jedno im bardziej będę czuła mdłości lub miała wymioty tym ciąża bardziej jest bezpieczna a on sam nie zna ani nie słyszał o takim przypadku by kobieta poroniła, która ma mdłości i wymiotuje. Dziękuję mu za te słowa pomogły mi przeżyc do teraz. Na prenatalne też czekałam jak na wyrok (3 tyg. od wizyty do wizyty lekarz powiedział jak się będę bała mogę przyjsc zrobi usg uspokoję się i tak dotrwam do tych prenatalnych- udało się przetrwac) cały czas odpychałam myśli, które przychodziły mi do głowy dopiero mało nie umarłam w poczekalni czekając na opóźniającą się wizytę. Głowa do góry jest i będzie dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×