Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Madziu super:* Dziewczyny u mnie dziś normalnie upał 23 st.ledwo szlam po małego do przedszkola, jestem trochę przerażona latem, upałami i ogromnym brzuszek, są jakieś mamuśki , ktôre rodziły wczesną jesienią? Jak znosiłyście upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- no i super a ja odliczam dni do wizyty jeszcze 12. alka- ja też obawiam się upałów. Całe szczęście sam poród będzie jesienią także nie jest tak źle. Oby przeżyć czerwiec i lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Na wstepie podam dane do tabelki : MlodaMamaNatalia termin na 13.10.2014 22lata pomorskie Gdańsk Tez zastanawiam sie jak bedzie latem, a do tego wczoraj dowiedzialam sie ze pod koniec sierpnia czeka nas zabawa na weselu obym tylko dobrze sie czula. Ogolnie to mdlosci mnie nie opuszczaja, mam wstret do jedzenia a miesa to juz w ogole zniesc nie moge nawet jak na nie patrze;-) dzis mam gorszy dzien bo dopadla mnie migrena i niestety apap nie pomogl co wcale mnie nie dziwi :-( Milego wieczoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo ciesze sie że miodek pomógł :) tylko pij codziennie i będzie ok. ja dodawalam cytrynki troszke bo faktycznie słodkie :p) no i co do cytryny Madralinko ...biedna jesteś i strasznie mi Ciebie szkoda :( ja jak wymiotowałam właśnie cytrynke sobie lizałam i czasami pomagało ... Allora :) ja jestem starsza... :) , choć już nie do konca należe do Was :( Magda gratuluje :) duża ta Twoja kruszynka :) Blanka ciesze sie Twoim szczęściem :) WOGÓLE CIESZE SIE Z WAMI WSZYSTKIMI I GRATULUJE :) a tabelka super pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia123-------------25.09.14.--------------x------------- --x blankaaa------------01.10.14.-------------27------------ma zowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------p omorskie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie MlodaMamaNat---13.10.14--------------22-----------pomorskie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom o rskie Allora----------------31.10.14.-------------37---------- -dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebetina, dziękuję 🌻 zawsze miło Ciebie przeczytać :) Ja dziś dopadlam sliweczki suszone i ziarna słonecznika bo już mnie kość ogonowa boli, tak mnie uciska wszystko w środku. Gin mi ba wizycie powiedział ze jak sobie nie będę dawała rady z zaparciami to mogę kupić lek. Ja cały czas jestem pod wrażeniem wczorajszego usg. Cały czas mam przed oczami brykajaca dzidzie :) I chciałabym juz ruchy poczuć :) Młoda mama Natalia. I jak migrena? mam nadzieje ze dziś się lepiej czujesz 🌻 Podrzuccie jeszcze raz.ten przepis na miodek bebetiny bo chętnie bym skorzystała ;) Milego dzionka, piękna dziś.pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo nie wiem jak to sie stalo bo wedlug moich obliczen bedzie poczatek pazdziernika ale polozna na sucho mi powiedziala ze na 25 wrzesien a teraz w piatek bede miec pierwsze usg to bede wiedziec napewno :) A czykolwiek jestem pewna ze pazdziernik bo dokladnie wiem kiedy byly te milosne ekscesy ;) dam znac na 100% w piatek co I jak a juz nie moge sie doczekac az zobacze moje malenstwo I mam nadzieje ze bedzie wszystko ok trzymjcie za mnie kciuki. Chcialam uzupelnic moj dane do tabelki 27 podkarpackie dokladna date porodu podam w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia normalnie podziwiam Cię za wytrzymałość tyle czasu bez usg... Ja tez juz 3 miałam a za tydzień 4. Oj powiem Wam że najadlam się tych śliwek i chyba trochę za dużo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dla mnie tez pozno ale obecnie jestem w Uk I tu nie ma wczesniej niz w 12 tyg usg czekasz az ci wysla list no I odwiedzi cie polozna. A polozna byla u mnie w czwartek no I w ten piatek usg. Wczesniej cie nie skieruja nie masz szans :( mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Mam pytanie mamuski do was odnosnie badania na syndrom downa jak ono jest wykonywane ? To jest normalne usg czy co? Orietujecie sie mozebo mam tydzien na podjecie decyzji....a nie bardzo wiem o co chodzi wiem ze krew matki jest brana ale co co jak to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- wieczorem do szklanki z przegotowaną ciepłą wodą dodaj łyżeczkę miodu. Na drugi dzień na czczo wypij. kicia- o to teraz sama jestem ciekawa jaki termin ci obliczą? a kiedy była ostatnia miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo 19-25 grudnia... ale przytulanki byly 2 stycznia no I to bylo wtedy bo kontrolowalam swoje dni plodne juz od jakiegos czasu. Po tygodniu we wtorek 7go stycznia nie moglam spac na brzuchu bo mnie dziwnie bolal a uwielbiam spac na brzuchu lecz teraz nie moge ;) zrobilam test ciazowy w piatek 10go I wyszedl juz pozytywny.Juz sama nie wiem na kiedy bede miec termin a chcialabym juz wiedziec. Poozna powiedziala ze na usg zobaczymy jaka jest duza dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ja miałam okres 21-25 stycznia i mam termin na 28.10. Odnośnie ust na zespół Downa to ja zrozumiałam że jest to na podstawie usg, ale nie jestem pewna bo później nie rozgrywała bo i tak nie będę robić. Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_r jest lepiej niż wczoraj ale u mnie migrena trwa zazwyczaj 4-5 dni wiec jeszcze jutro pewnie się pomęcze, ale czego nie robi sie dla fasolci dla niej wszystko zniose :) normalnie to juz bym na ketanolu jechala :p Życze Wam milszego wieczoru niz moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia- według obliczeń moich to położna miała rację termin będzie na wrzesień 25-27 wrzesień zależy jaki długi cykl masz a tak w ogóle to witam się i życzę miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoteo, dziewczyny - witajcie:) Jest mi strasznie smutno :(, za 2,5 h mój mąż wyjeżdża na 2 tygodnie. To pierwsze takie nasze rozstanie od 1,5 roku i mimo że kiedyś tak funkcjonowalismy i się spotykaliśmy to chce mi się płakać :/. Zamiast się cieszyć ze odpoczne od gotowania itp., to jest mi smutno :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally- Ja też nie lubię jak mój wyjeżdża. Pod koniec kwietnia jedzie na 3 tyg.:/ ale ja już przyzwyczajona do jego nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ja miałam @ 20 grudnia i przy normalnym cyklu wychodzi termin chyba na 26 Września a ze mam zwichrowane cykle to liczę wg usg. LeoTeo, Leggalyblonde. Nie.zazdroszczę :( wyjazdów mężów. LeoTeo dzięki za przepis Ja się dziś wzięłam za selekcję ciuchów w szafie :p i dużo luźnej się zrobiło :) teraz musze poleżeć chwile, najchętniej bym się zdrzemnela :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo no a ja właśnie się odzwyczailam. Do tego dochodzi strasz żeby bezpiecznie dojechał.gdyby go bliżej wysłali to byłabym spokojniejsza ale to aż 500 km.oczywiście hormony we mnie buzujace mi nie ułatwiają rozstania-kilka razy już się poplakalam,Ale już go pozegnalam i biorę się w garść. Mój plan na dzisiaj póki co to nauka, zrobienie brwi,położenie maseczki,a wieczorem jakiś film. A powiedzcie dziewczyny,Jak to jest z farbowaniem włosów-można w ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mąż nie gotuje jak Ty jesteś w ciązy?? Ja bym chyba ciągle wymiotowała przy gotowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc a ciaza to choroba? My od zawsze gotujemy na zmiane,tzn.sa dania w ktorych moj maz jest lepszy i sa takie w ktorych ja jestem lepsza, wiec sie uzupelniamy. A co do gotowania w ciazy to faktycznie jak mialam 2 tyg. Ostrych mdlosci to do kuchni sie nie dotykalam, nawet kanapek rano nie bylam w stanie sobie zrobic wiec malzonek gotowal, natomiast teraz jak czuje sie lepiej to nie widze przeciwskazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam w ciąży czuję się gorzej niż gdy jestem chora, więc dla mnie to jak choroba... A Ty pracujesz czy siedzisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally- trzymaj się tam i spróbuj nie zamartwiać. Stwórz swój plan działania na te dwa tygodnie może masz jakieś hobby żebyś zapomniała o tym że męża nie ma i będzie git:) ja też okazało się mam zwichrowane cykle i tak na prawdę okaże się w kwietniu czy termin mi się nie przesunie na 24paź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość,tak pracuję. LeoTeo zamierzam ten czas spożytkować właśnie na naukę,a że mam jej sporo to czas powinien się jakoś zapełnić. Po cichu liczę że mój małżonek zjedzie na weekend ale to póki co nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo I magda_r dzieki wam kochane za info. No to wychodzi na to ze zle sobie obliczylam no I ze bede pierwsza mimo ze nie pazdziernikowa tylko wrzesniowa :) troszeczke do was nie pasuje teraz bo jestem z wrzesnia ale mam nadzieje ze wam to nie przeszkadza bo w sumie z konca wrzesnia wiec juz prawie pazdziernik ;) LegallyBlonde zadalas dobre pytanie odnosnie farbowania wlosow bo tez chcialam tez o to zapytac czy moze sie ktoras z was orientuje czy mozna farbowac wlosy czy nie?? Pozdrawiam I milego dnia....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Co do farbowania, podobno można, przynajmniej większość opinii jest na "tak". Ale ja unikam wszelkiej chemii w jedzeniu i kosmetykach (w ciąży czy nie ;)), więc tak czy siak bym nie farbowała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo podejście co blanka, od chemii z dala,ale dziś u mnie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Ja też bym unikalna gdyby nie fakt ze odrosty mam okrutne i niestety ale pofarbowac będę musiała :/ Dzisiaj rano na pomorzu też zimno było,rano rzucaly mną mdłości więc już marzę o końcu pracy i pojsciu do łóżka :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×