Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Dziekuję! O to mi chodziło :D Bo już nie wiedziałam, czy 10+3 to nadal dziesiąty czy już mówimy o 11 tygodniu... Czyli jeszcze 1,5 tygodnia do upragnionego 12 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Byłam na USG bejbik pływa ja szalony odbija się ,żywotny ;) niesamowity widok .dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy na USG we wtorek- maluszek nam pomachał <3 Do tego bicie serduszka, lekarz mówiący, że tu są nóżki a tu rączki... To wszystko stało się takie realne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Herbatka przyniesiona przez mężusia do łóżka tak to ja mogę zaczynać każdy dzień :) Ja też czekam na II trymestr a od kiedy zaczyna się drugi trym? bo słyszałam dwie wersje 12 tydzień i 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
No ja mtsle ze z koncem 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża ma 3 trymestry, więc podzielcie sobie 40 tygodni na 3 :) więc wychodzi, że 2 trymestr zaczyna się z końcem 13 tygodnia ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleci nam dziewczyny te pół roku do października w oka mgnieniu a co dopiero te pare dni do II trymestru ;) Mi dziś strasznie brzucho wysadziło, wyglądam jak na 5 miesiąc hehe a poza tym objawów brak ciąg dalszy. Piersi tyci bolą, ciągnie w podbrzuszu a poza tym nic. Gdyby nie USG i brak okresu nie wierzyłabym, że jest we mnie kruszynka. Drżę przed każdą wizytą w WC, boje się kolejnych plamień... Póki co łykam Duphaston i odpoczywam i jest ok. Mam nadzieję, że też dużo leniuchujecie w weekend. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę, że nie masz objawów, ja się źle czuję już 2 miesiące i mam dość....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Witajcie Kochane! Co do danych do tabelki, to dopiszcie proszę 33 lata:-) Staram się czytać forum regularnie i dowiedzieć o Was coraz więcej. Ja kończę już 12 tydzień , ale czuję się marnie. Mdłości i wymioty nadal mnie męczą. Wytrzymam:-) W poniedziałek mam USG na przezierność i trochę się boję, ale niby dlaczego ma być źle? Z dobrych stron końca I trymestru mogę tylko dodać, że energia wraca:-) Ja pracuję w szkole i na brak sił witalnych nie mogę sobie pozwolić:-) Teraz jest już nieźle. To najważniejsze. Odedzwę się później i opiszę co i jak na wizycie. Ściskam Was mocno, trzymajmy się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorsk ie Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie LeoTeo---------------29.10.14-------------30------------o polskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Dzięki LeoTeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,Ja właśnie czekam na śniadanko do łóżka ;) Wczoraj posadzilam w ogródku 12 tui, a mąż w tym czasie wbijal plotek ;),dziś za to zamierzamy wsadzić kratkę na pnacze i zasadzić róże-fajny dzień :) A jutro badania :-D miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Jak dzisiaj wasze samopoczucie? Ja pelna energii wybieram sie na spacer nad morze;-) dzis koncze 13 tydzien jak ten czas szybko leci jeszcze "chwila" i maluszek bedzie z nami ;-) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally- widzę że pełna energii jesteś i masz siły na sadzenie super. My miesiąc temu robiliśmy taras teraz chcemy jeszcze antresole postawić i też jakieś pnącze zasadzić :) ja dzisiaj rosół zrobiłam - a pod koniec tak mi się nie dobrze zrobiło że musiałam rzucić gary i się położyć wtedy mi zawsze przechodzi. Dzisiaj zamierzamy powiedzieć rodzicom moim o ciąży troszkę się boję nie wiem czemu, przecież nastolatką nie jestem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mama ale wam dobrze:)ja o morzu mogę pomarzyć za to mam góry pod nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja ostatnio robiłam gołabki i nie mogąc się ich doczekać zjadłam dwa na poczekaniu parząc się w język. Wieczorem tego samego dnia ogrzewałam je dla męża i ku mojemu zdziwieniu prawie zwymiotowałam... a przecież pare godzin wcześniej bym się pociąć za nie dała ;) Był to jeden z bardzo nielicznych epizodów moich ciążowych mdłości i baaaaaardzo mnie rozbawił :D Widać dzidzia niezdecydowana po mamie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo super ze udało się rodziców poinformować ;) Mi też dziś coś śmierdzi non stop. ja jutro 14 tydzień zaczynam :) Myśleliście juz co na Wielkanoc robić do jedzenia? bo ja powoli zaczynam i może coś ciekawego podrzucicie :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- my u rodziców wielkanoc spedzamy także nie musze myśleć co robić. zrobie sałatkę albo jaja w majonezie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
A ja się dziewczyny z Wami pozegnam , wszystkiego dobrego i szczęśliwego zakończenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie stalo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądralinka, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madralinko- dlaczego? coś się stało? mam nadzieje że u ciebie i dzidziusia wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madralinka no właśnie,dlaczego? Mam tylko nadzieję że to decyzja nie związana z czymś złym dotyczącym malenstwa. Magda_r my też spędzamy u rodZiców święta więc tak naprawdę przyjeżdżamy na gotowe :)-ja pewnie pomogę przy sałatce,jajach i mazurkach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×