Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

ja jestem za np. facebookiem obojętne :) ale żeby najpierw nazbierać jak najwięcej październikowych mam chyba że tam też jest taka możliwość. Nie znam się. Alloro musiałabyś się tym zająć gdyby reszta się zgodziłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Ja nie mam facebooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo, ja osobiście (i przypuszczam że reszta dziewczyn również) nie miałam na myśli ze nie można nic napisać o gorszym samopoczuciu czy trapiacych nas obawach,bo po to tu jesteśmy żeby się wspierać w tych lepszych i gorszych dniach,Ale o to żeby się nie nakręcać i nie sprowadzać wszystkiego do poronien.mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi :) Ją np nie mogę się pozbyć codziennych bólów brzucha,Ale występują one pod mostkiem ok.3cm :(,ja je kojarzę z nerwobolami i nie wiem jak je złagodZić:( Odnośnie Facebooka to jestem za, możemy utworzyć grupę zamkniętą i tam się już przenieść lub poczekać jeszcze z miesiąc i uzbierać dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem za fb :) Legally - przeziernośc to standard i badanka na usg tzn pomiar. Mi często śnią się dzieci, noworodki. Ale ZAWSZE dziewczynki, zawsze, że mam córkę, ani razu nie śnił mi się chłopiec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- x ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14--------------22-----------pomorsk ie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja walczę z moimi bólami brzucha i zwalczyć ich nie mogę :/ Odnośnie snów o dziecku to mi się śniło raz i był to sen o słodkim bobasku którego próbowałam nakarmić-ale płeć była niezidentyfikowana :)) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally - a to super bo miałam wrażenie że o takim ciążowym narzekaniu piszecie:)) Ja wciąż walczę z przeziębieniem ale dzisiaj to już pikuś został tylko katar i lekki ból gardła. Ciekawe jak dzidzia się czuje po tym ataku intruza. Miałam bóle jajnika szczególnie prawego do tego częściej ból podbrzusza. Nie mogę od 2 dni spać ani na lewym boku (automatycznie ból jajnika lewego) ani na wznak (również jajnik prawy) tylko prawy bok i to tylko jak się dobrze ułożę. Dziwny przypadek całe szczęście jutro wizyta :))) Zobacze maluszka, doktor mnie uspokoi i wrócę szczęśliwa do domu heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeaTeo to dobrze że masz jutro wizytę bo moja jest dopiero za dwa tygodnie i jak tak dalej będzie mnie n*******lac (przepraszam), to wizytę będę musiała przyspieszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam przeziębiona ale w 7 tygodniu, martwiłam sie bo to czas kiedy sie tworzą wszystkie organy itd ale wszystko jest dobrze:) Też może podam dane do tabelki Lenka___ 27lat, termin 17październik, śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally- dziwny ten twój ból też. Powiem szczerze nie miałam takiego nigdy. Ponoć kobietom w ciąży różne dziwactwa przychodzą w ciąży więc miejmy nadzieję że to nic poważnego ale dla własnego spokoju poszłabym do lekarza. Na facebooku wpisałam "cąża" i wybrałam to gdzie jest najwięcej polubień i tam reklamują że w każdy wtorek na czacie jest położna. Możesz tam spytać o te bóle może odpowie??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- x ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorsk ie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka- i ja mam nadzieje że wszystko będzie ok ale oprócz pół tabletki paracetamolu nie wzięłam nic więcej. Jadłam czosnek na śniadanie i kolację, miód dodawałam do herbaty, mleka,jadłam pomarańcze a teraz kiwi żeby dostarczyć dużo wit. C. Byłam na izbie przyjęć i lekarka wypisałam mi krople do nosa, cholinex i paracetamol 2 razy dziennie. Wyszłam wkurzona i powiedziałam do męża że niech sobie sama to je. Ja nie będę truła dziecka. Ta lekarka nawet nie spojrzała w kartę ciąży. Nie wie że kiedyś poroniłam bo nie spytała. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo krople na katar miałam Prenalen bezpieczne dla kobiet w ciązy chyba z wodą morską, coś tam pomagały a na gardło kupiłam z tej firmy tabletki ale były strasznie słodkie. Moja lekarka stwierdziła że oprócz naturalnych metod i tych leków Prenalen nic nie można brać w pierwszym trymestrze zeby dziecku nie zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi przepisała na nos Quixx. O tabletkach dla kobiet w ciąży nic nie słyszałam to chyba jakaś nowość musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Z tymi lekami to trzeba zawsze rozważyć, co będzie dla nas i dziecka gorsze - leki czy choroba. Ja miałam to szczęście, że dopiero pod koniec ciąży musiałam brać leki przez 3 dni, bo miałam okropną wirusówkę. A teraz do tej pory nic a nic, a już drugi trymestr. :) Czasem miałam ochotę coś wziąć jak mi głowa pękała, ale dałam radę bez ;) Legally, to co opisujesz dla mnie wygląda jak zgaga (okolice mostka), może masz refluks? Mnie też bolały kiedyś okolice mostka, a jak pomacałam okazało się, że zwyczajnie mięśnie mnie bolą, bo wcześniej dużo ćwiczyłam na siłowni, a do tego rosły mi piersi i ból promieniował ;) Powiedz lekarzowi, na pewno coś poradzi. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co to zgaga, w ogóle ciężko mi zdefiniować ból - mi on się kojarzy z nerwobolami :/,a że bez sensu się denerwuje w pracy to tak to sobie powiazalam ;) Blankaa jak się czujesz w 2 trymestrze? Faktycznie możesz góry przenosić :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Ja klasycznie zakonczylam dzień zygankiem i IDE spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znowu choróbsko,ból gardła katar, głowa mi pęka , a to pech to już druga infekcja w ciąży, kurcze boję się o maleństwo, czy te wirusy nie zaszkodzą?:(Miłego wieczoru, ja pomykam synka położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przeziębienie brałam Prenatal Grip Care, na katar spray do nosa Prenalen i pomogło. Byłam też dziś na wizycie, widziałam główkę, nóżki, rączki ;-) Widok słodki, teraz tylko badanie prenatalne i chyba odetchnę. Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- x ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorsk ie Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zachodniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połowa października
hej dziewczyny. na fb jest grupa ''pazdziernik 2014''. jestem w niej od dwoch miesiecy, niestety niedawno zostala zmieniona na tajna. jest tam ponad 60 pazdziernikowek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Madralinka ciągle Cię trzymają wymioty?mi już objawy zlagodnialy,czasami tylko mam odruchy wymiotne. Aaa i przestał mnie brzuch boleć,chyba jednak były to nerwobole,bo wyjaśniła się jedną kwestia w pracy i już ok.ją wczoraj padlam,pracowałam jeszcze do 21:30 i jakoś niewygodna jestem mimo że długo spałam :/ miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa października- musisz wysłać nam jakieś namiary, ja wpisałam październik 2014 ale nic mi nie znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już wam zdaję relacje z wizyty a więc wyniki badań super mam zdjęcie dzidzi szkoda że nie mogę wam pokazać dzidzia ma moje rysy i to będzie dziewczynka na moje oko :) a termin porodu przesunął mi się aż na 29 październik!!! oby nie 1 listopad hehe:) jestem dokładnie w 11 tygodniu, usg już przez brzuch doktor uspokoił i było jakoś tak fajnie dzisiaj następna wizyta już za 3 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- x ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorsk ie Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie LeoTeo---------------29.10.14-------------30------------opolskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek fajnie że się dopisałaś do tabelki im więcej nas tym weselej i ciekawiej:) a ja zmieniłam sobie date porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;-) Wlasnie jestem w drodze do lekarza dzis mam robiona przeziernosc. Juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc moje dzieciatko ;-) trzymajcie kciuki napisze pozniej jak bylo. LeoTeo ciesze sie razem z toba, dobrze ze wszystko z dzidzia ok a ty spokojna i szczesliwa jestes ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo już przez brzuch miałaś?ale suuuper!!!Jak ja bym chciała już mieć usg przez brzuch tak żeby mąż mój mógł być obecny. I że buzke zobaczylas <3 ZAZDROSZCZĘ! Ja jeszcze 12 dni do wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Leo Teo, gratuluję. :) Tak, faktycznie mam mnóstwoooo energii, całe dnie pracuję, sprzątam, bawię się z małą, chodzimy na długie spacerki, aż mnie nosi, żeby przemeblowanie zrobić. ;D W porównaniu do tego zdechlaka sprzed paru tygodni, jestem zupełnie inną osobą. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×