Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Ja gotuj***arszczyk ale mi śmierdzi :p zwłaszcza biała kiełbasa :( jutro jeszcze mam do zrobienia pasche i tyle roboty na święta ;) Teraz leżę i mi niedobrze :( A co do późniejszych ruchów to moja córka oszczedzila mi żeber i tam nie kopala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki krwi i jestem z siebie dumna :D Hemoglobina piękna, reszta też nieźle, tradycyjnie RDW za wysokie a PCT za niskie no i za mało limfocytów, ale ostatnio mialam dokładnie tak samo i lekarz kazał się nie martwic :) Jedna dobra wiadomość zaliczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
kurcze zazdroszcze Wam comiesecznych wizyt u lekarza.ja lekarza zobacze pewnie na porodowce albo i to nie,teraz tylko z polozna.wyniki tez jezeli beda zle to wtedy dadza znac.usg mam 2 w ciagu ciazy i spotkan z polozna tez mniej bo to 2 ciaza i niskiego ryzyka.dziewczyny dajcie jakies sprawdzone sposoby na bol gardla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk Czy znajdzie sie miejsce dla jeszcze jednej pazdziernikowki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Dziewczyny, przytylyscie czy schudlyscie przez te trzy mies pierwsze? U mnie+ 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) podczytuje Was tez juz od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć :-D termin wg om mam na 24 a wg ust na 19. Przeczytałam ze Ysia89 czekasz na prenatalne ? Ja miałam je we wtorek i niby było wszystko ok tylko maleństwo nic nie wspolpracowalo i ciężko było pomierzyć niby lekarz ujął co trzeba, ale nie w tej pozycji jak dzidziak powinien być, więc byłam wczoraj na dodatkowych prenatalnych i to samo ciężko było ale po 20min udało się i jest dobrze wszystko w jak najlepszych normach :-) jeżeli się zastanawiasz czy iść prywatnie to powiem Ci idź ! Bo kilka dni później tak jak masz we wtorek jak piszesz maleństwo może juz być za duże , ja bym poszła po tych świętach jak Ci się uda zapisać bo u mnie w 13tc juz dzidziak duży 7,7cm a jak Ty pójdziesz ok 13tc i 6d to może buc juz za duże dziecko, najwyżej u swojego lekarza udasz, ze nigdzie nie bylas a Ty przynajmniej nie będziesz miała wyrzutów sumienia , ze nie poszlas albo ze nie było zapozno na te badania :-) Wesołych Świąt dziewczyny dla Was maleństw i rodzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
gusia, ja niebawem zaczynam 5 miesiąc i waga stoi... Wszystkim mamusiom i ich rodzinom życzę Wesołych Świąt!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kilogram na plusie. A zaraz po świetach we wtorek ide do lekarza i znowu zobacze maleństwo ;P Wesołych Świąt Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz po świętach maszeruję zobaczyć dzidziusia. Właśnie zrobiłam sałatkę jarzynową a jutro świętujemy z moimi rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Blankaaaa super;) ja czuje, ze w tej ciazy to mi przybedzie wiecej, ale coz to sa uroki cudu tego:) Wesolych Swiat wszystkim mamom, malenstwom I calym rodzinkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka masz rację, od razu we wtorek po świętach będę działać. Prywatnie nie powinno być chyba problemów z terminem. Jak dobrze, ze już po świątecznym szaleństwie w kuchni... Teraz kochane odpoczywać i świętować. Wszystkiego dobrego dla Was, Waszych rodzin i przede wszystkim dla kruszynek w brzuszkach ;) Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
u mnie nawet nie chce wiedziec ile kg do przodu.nie mialam zadnych objawow za to apetyt wilczy.wyladowalam dzis na IP,mam antybiotyk wiec swieta w lozku,a musze jakos wstac barszcz ugotowac.Wam dziewczyny wesolych i przedewszystkim zdrowych,zdrowych i jeszcze raz zdrowych swiat dla Was i dla Waszych brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ale się rozpisalyscie! Ją cały dzień przy garach pomagalam mamie więc siły już nie mam,a przede mną 3 godzinna rezurekcja od 21 :) Witam nowe mamusie ;) co do wagi natomiast to miałam w końcu okazję się zwarzyc i mam - 300 g ;))) wesołych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to robicie, że nie tyjecie?? Ja mam 4,5 na plusie i spory brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
gosc chyba taka nasza uroda.mnnie jak mama zobaczyla na skype to od razu pytala czy jestem pewna ,ze nie blizniaki.nie martw sie i tak bedziemy piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestem (byłam) dość drobna... nie wiem co to będzie w 9 m-cu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że im człowiek szczuplejszy tym więcej przybiera w ciąży. To tak z moich obserwacji wśród znajomych. Ja należę do grubszych ale ile przytyłam to powiem po wizycie we wtorek. Kilo na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to się stało że nic nie przybrałam,Ale bardzo się cieszę. Co do mojej budowy ciała to mam normalną sylwetkę,ani nie jestem grubsza ani chuda, ale w mojej ocenie miałam tendencje do tycia i raczej starałam się zawsze trochę pilnować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
ja w pierwszej ciazy przytylam16kg a po pol roku wazylam juz mniej niz przed ciaza.siostra ktora jest jeszcze szczuplejsza odemnie przytyla kolejno 30kg i 25 kg i wrocila do figury,wiec nic sie nie zamartwiajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odnośnie tycia... U mnie dziś jest dokładnie 14 tyg+5 dni. Waga startowa 56 kg, w 8+2 nadal 56kg, 10+2 57 kg, 13+6 znów 56 kg. To tak z mojej karty ciąży :P Wszystkiego dobrego z okazji Świąt!! Dla Was i maluchów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
a i jeszcze chcialam sie pochwalic ze na ebuy wygralam aukcje i zostalismy posiadaczmi wozka.kolor zolty wiec uniwersalny.wiem ze wczesnie,ale najdrozszy wydatek juz z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Wesoych Swiat Dziewczyny :-) Ja jestem w 15 tyg i poki co moja waga stoi w miejscu! Mam wyraznie wieksze piersi i brzuszek. Moja budowa raczej chyba szczupla... mam 160 cm i 50 kg... stracilam za to zupelnie wciecie w talii.. no ale cos za cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to możliwe, że tyję bo zatrzymuje mi się woda w organizmie? To dziwne bym tak szybko tyła od jakichś 3 tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dziś zaczęłam 15 tydzień a wczoraj dostałam świątecznego kopiaka :) takiego konkretnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam mamy październikowe :-) !! Ja tez jestem październikowa mama tylko 2013 :-) moja kruszyna ma pol roku. Widzę ze o wadze rozmawiacie ja przytylam 20kg miałam nie planowana CC i jeszcze mi zostało 7kg do stracenia:-) pozdrawiam i dużo odpoczywajcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda r chyba 17 tydzień? od miesiączki... skoro masz termin na 06.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×