Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gusia33
LeoTeo jeszcze ja gusia33 26.10.2014 33 Charleroi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już się robi kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorsk ie Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie LeoTeo---------------24.10.14-------------30------------o polskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie gusia33------------26.10.14--------------33------------ Charleroi LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja we wtorek wracam do pracy i mam nadzieję już do końca czerwca dać radę. Bzika dostaje na tym L4, ale ciesze się, że je dostałam bo w przedszkolu, gdzie pracuje epidemia była przed świętami. Kochane mój termin przesunął się na listopad, ale dokładnie jeszcze napiszę we wtorek, bo ta babeczka u której byłam ostatnio zapomniała zmierzyć bąbla i mierzyła z ostatniego ekranu, więc mogła się troche pomylić... Mam nadzieję, że jednak w październiku maluszek się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
To ja sie w takim razie dopisuję do tabelki :) kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------podkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m mazowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------mazowieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------opolskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorskie Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie LeoTeo---------------24.10.14-------------30------------o polskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomorskie gusia33------------26.10.14--------------33------------ Charleroi LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie kosteczka -------13.10.14----------26------------lubelskie Ja dzisiaj dostałam jakiejsc wysypki uczuleniowej na brzuszku.. swedzi straszliwie... bylam juz w aptece.. wapna raczej nie polecają... farmaceutka dzwonila przy mnie do zaprzyjaznionej pani ginekolog i ta podradzala.. więc dostałam tylko Fenistil do stosowania miejscowego.. oby pomogło :) W poniedziałek idę na USG i nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally, Ysia to fajnie bo jest pretekst żeby wyjść z domu, coś zrobić, gdzieś być:) czas leci i nie dłuży ci się od wizyty do wizyty tak jak mi. Kosteczka- nasza tabelka idzie według daty porodu więc jesteś za MFor a nie na końcu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to madralinkę trzeba by było wykasować i widzę że część dziewczyn z tabelki nie udziela się u nas na forum, nie pisze. ba_sza obraziła się pewnie więc dlatego już nie pisze i MFor dawno tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Trzeba zrobic aktualna liste mamusiek...a te, ktore nie chca czy sie obrazily to ich problem. Ja uwazam, ze takie forum jest potrzebne, mozemy wymieniac sie opiniami, doswiadczeniami zwlaszcza tym mamom, ktore pierwsze dzieci beda rodzily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
A mnie opryszczka bardzo lubi :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Juz poprawiam w taki razie :) kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------podkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------mazowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------mazowieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------opolskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie kosteczka -----------13.10.14----------26------------lubelskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorskie Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zachodniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------malopolskie LeoTeo---------------24.10.14-------------30------------opolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomorskie gusia33------------26.10.14--------------33------------ Charleroi LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pomorskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) WItamy nową mamusię:) Ysia, naprawdę musisz się wyluzować:) Najwyższy na to czas, bo póxniej tak samo z dzidzią będziesz panikować;) Ja już jestem ogolnie wyluzowana. Już nie jestem taka zmęczona, nie martwię się, lubię jeść:) Co prawda wieczorami albo jak jestem bardzo zmęczona to mdli mnie jeszcze ale wtedy wiem że czas spać i dzięki temu się wysypiam:) Bo tendencje mam do chodzenia późnego spać. A czemu Basza sie obraziła? Ja nic nei wiem. Ja tak aż nei koajrzę tych dziewczyn co się nie odzywają. Co do wagi to mi się udało bez zepcjalnych starań schudnąć, karmienie i dieta z tym związana i tyle zajęć z dzieckiem chyba to sprawiły. Ale ja generalnie nie mam problemów z wagą. Co nie zmienia tego faktu, że teraz się znowu martwię tak samo, że nie schudnę. Ja bardziej się martwię takimi rzeczami jak rozciągnięta skóra, czy mięśnie a nie tyle sam tłuszcz, bo tłuszcz to ostatecznie w końcu można zgubić ale co zrobić ze skórą? No nie wiem, staram się nie przytyć za dużo na razie w trakcie ciąży nic więcej nie poradzę teraz. No i oczywiście smaruję brzuch kremem codziennie. Mi o poprzednim synku gin powiedział właśnie przy badaniu przezierności a teraz nie wiedział tak do końca. Ja bym chciała dziewczynkę i tak się nastawiam ale staram się jeszcze tego nei robić, bo potem będzie dziwnie:) Piotruś chce braciszka, to pewne:) A mój mąż od początku chciał córeczkę, jak pierwszy raz byłam w ciąży i teraz więc to chyba nie zawsze tak, że chłopak chce syna. Ja pracuję, na zwolnienie idę od lipca. A dzisiaj sobie zrobiłam wolne, na dzień gospodarczy w domu więc będę prać itd. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Marlin21, jeśli jeszcze nic nie przybrałaś, to czemu się boisz, że będziesz parówką? ;)) Będzie dobrze.:) Ysia, nie martw się, postaraj jak najczęściej relaksować w ulubiony sposób. Szczęśliwa mama=szczęśliwy bobas. :) MamaPiotrusia, ja nie miałam problemów ze skórą, tzn. tylko na początku, jakiś czas po porodzie wróciła do normy. No ale ja miałam mały brzuszek, mimo że dzidzia spora. A w razie czego myślę, że jakieś kremy, ćwiczenia, ew zabieg ujędrniania i będzie ok. :) Będziemy się martwić, jak będzie o co. ;) Jeśli chodzi o płeć, to mi to naprawdę obojętne, mąż pewnie chciałby chłopca, bo z trzema babami w domu to przekichane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, podczytałam Was trochę i jesli można dopisze się do Was :) w październiku spodziewam sie swojego trzeciego dzieciaczka, tyle, że ja juz stara matka jestem bo mam dwóch synów 11 i 8 lat i na karku 35 lat .... strasznie ciesze się z kolejnego dzieciątka, bo od dawna namawiałąm męża a i chłopcy naciskali na rodzeństwo :) ... jednak baaardzo sie martwię czy wszystko będzie ok ze względu na mój wiek i to, że w ciągu ostatniego roku, wśród moich znajomych urodziło sie 3 chorych dzieciaczków (chociaz tylko jedna mama był w podobnym wieku jak mój, a pozostałe duzo młodsze). Oczywiście robiłam usg i test pappa i wszystkoe jest mega ok, ale mimo to gdzieś w tyle głowy jest strach... w ciąży czuje się rewelacyjnie, żadnych mdłości, wymiotów, zgagi, tylko rosnący brzuch (zreszta tak jak w poprzednich dwóch), waga też na szczęscie jeszcze stoi w miesjcu :) na szczęscie bo ja do tych małych chudzinek niestety nie należę :P pozdrawiam serdecznie z małopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol dalej jest ale to nie z tych parć podobno tylko możliwe ze jakiś stan zapalny , mocz dałam dzisiaj do badania wiec zobaczymy :-) bo wczoraj byłam u lekarza i sprawdził czy wszystko ok i jest :-) ale dalej mnie brzuch boli i jajniki takie parcie mam i ciągnięcie :-( nospe i aspargin mam na to brać :-) zobaczymy :-) A czy mnie dziewczyny dopiszecie :) ? 19pazdziernika -śląskie !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Wydaje mi sie, ze nic nie przybralam bo poprostu przed ciaza troche przytylam :/mam 170cm i 65 kg no tragedi nie ma ale jak bylo 57 kg to stanowczo bardziej sie sobie podobalam. W ogole dzisiaj w nocy spac nie moglam bo strasznie mnie bolal zab tak poprostu i chyba musze sie zapisac do dentysty zazwyczaj bralam tabletke i bylo po bolu a teraz wiem ze nie moge wiec chyba czeka mnie nieprzyjemna wizyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Maaarli21 ja waze teraz 62 i mam 168cm jestem w 14 tc a pierwsze dziecko zaczynalam z waga 57 wlasnie.. teraz niestety waga startowa to 60-61 jakos tak.. mam nadzieje, ze jesli przybierzemy zbyt duzo to trudno najwaxniejsze zeby dzidziusie byly zdrowe, a pozniej zalozymy forum " ile juz schudlam" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
haha nooo ja to w ogóle przez to ze miałam jedno usg w 9 tygodniu i teraz jeszcze ruchów nie czuje to w ogóle stwierdziłam, ze w ciązy nie jestem. Gdyby nie to, że nie mam okresu i piersi mi podskoczyły to bym nie uwierzyła :p dobrze, ze 28.04 mam usg bo juz wariuje troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Marlin, też nie przybrałam (165cm,50kg), piersi rosną, brzuch jakoś nie, chyba że się najem :D Nie martw się. W ciąży tak naprawdę obowiązkowe i niezbędne są 3 usg, więcej robi się "na życzenie" lub w uzasadnionych przypadkach (ciąża bliźniacza itp.) Niby usg nie jest szkodliwe dla dziecka, ale słyszałam, że nieprzyjemne, szczególnie jak maluch już słyszy. Podobno porównuje się to do tego jakby człowiek stanął na pasie startowym obok startującego samolotu. ;) Ale wiadomo, my mamy się niepokoimy, a usg uspokaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
No wiem, wiem dlatego czekam nie marudze już :p jeszcze 3 dni i może dowiem się kto u mnie mieszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maarlin podziwiam, że umiesz tak w niepewności wytrzymać :D Ja prawie na każdej wizycie mam usg, a wizyty jak do tej pory do 3 tygodnie + 2 usg na IP, jedno (pierwsze) u nietrafionego lekarza a w środę prywatnie przezierność... Już hmm.. 7 razy łącznie. Ale to przez te moje przeboje w I trymestrze. Legally! Piękne imię wybraliście :D Zawsze mi się podobało. My będziemy mieć Filipka, imię wybrane właściwie od zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
Ja chodze na nfz wiec robi mi usg kiedy chce... na pewno pójdę prywatnie na usg ale to tak po 25 tygodniu dla spokoju poprostu bo jak teraz mi zrobi w 20 tygodniu to do 30 nie wytrzymam ;) a itak u ginessa by lam dopiero 3 razy bo mi wizyty ustala co 5 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja po wizycie :) widziałam dzidzie, ale to było takie szybkie usg żeby.sprawdzić akcje.serca :) i przy okazji chciał gin zobaczyć płeć ale dziecko skrzyzowalo i podkulilo nóżki, jakby siedziało pi turecku i powiedział ze nie tym razem. Na polowkowym może się uda :) ustaliliśmy tez termin, że trzymamy się z usg czyli 6.X. jestem spokojniejsza i szczęśliwa :) tylko zdjęcia nie mam :p bo nie chciało nawet buźki odwrócić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ysia Hania mnie też zachwyca,więc mam nadzieję że dziewczynka będzie bo dla chłopca nie mamy imienia. Magda,super że wizyta przebiegła pomyślnie:-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
Ja mam dla chłopca Franek <3 a dla dziewczynki jeszcze nie wiem zawsze chciałam dać Lena albo Maja ale teraz widze, że takie popularne sie zrobiły. dobrze, że mam jeszcze troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p podkarpackie Maaarli21-----------30.09.14--------------21------------łódzkie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorsk ie Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie LeoTeo---------------24.10.14-------------30------------o polskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie gusia33------------26.10.14--------------33------------ Charleroi LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka- ile masz lat? kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------opolskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie kosteczka -----------13.10.14----------26------------lubelskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorski e Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie Gwiazdka88--------19.10.14------------ ? ------------Sląskie LeoTeo---------------24.10.14-------------30------------o polskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie gusia33------------26.10.14--------------33------------ Charleroi LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy dla dziwczynki Antonina (Tosia) lub Anastazja (Aneczka) a dla chłopczyka Teodor (Teoś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×