Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

LeoTeo jak podobaja ci sie wózki retro to ładny jest babyactive ballerina, ale my raczej bedziemy kupować cos w stylu babyactive elipso. Usg mam co wizyte, mniej więcej co miesiąc, 3razy miałam /15tydzien/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po USG. CRL 6,12 cm, NT 1,36mm kość nosowa ok nie pamietam wymiarów. Jestem okropnie szczęśliwa, baaaaaardzo spokojna i niesamowicie wzruszona. 5 paluszkow u rączek, 5 u nóżek i siusiak :P Pani doktor stwierdziła, że raczej niemożliwe, żeby to była aż tak przerośnięta łechtaczka ;) Termin przesunął mi się na listopad :( mam nadzieje, ze mnie przez to nie wyrzucicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka z tym parciem, żeby się wypróżnić bardzo uważaj. Ja zrobiłam tak raz i po godzinie byłam na IP z krwawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka ja miałam już 3 usg, 13 tydz. 7 mają kolejna wizyta i usg. Ysia już widziała siusiaka?! Wow,ja mam wizytę 7 maja i nie ludze się jeszcze ze poznam płeć,a wtedy będę w 15 tyg.,a tak bardzo bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było tak dobrze widać, że lekarka uznała, że to nie może być pomyłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ysia :) trzeba wpisać synka do tabelki :) Ja co jakiś czas wózki przeglądam na allegro ale nic mnie nie rzuciło oprócz tego Jane slalom. Ja tez mam z zaparciami jazdy... A zapominam jabłka kupić. Na jutro mam plan młoda kapustę kupić i udusić na obiad juz z tydzień za mną chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) i Te które znam i Te które nastały już po mnie ... Czytam tak sobie was od czasu do czasu i ciesze sie że rosną Wasze brzuszki i fasolki :) i tak sobie mysle że moje też były by już duże :) moje rosną z waszymi w moich myślach :) no ale dość o smutaskach . Ciesze sie z Wami naprawde!! .i ściskam Was Gwiazdeczki cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza ta tabelka jak ktoś chce może ją przejąć po mnie. Ja nie mam cierpliwości bo mi się spam robi. Mój lekarz powiedział że płcią się zajmie na następnej wizycie 22 maja. Teraz naatrudził się żeby kark zmierzyć. Trząsł mnie po brzuchu , wszędzie a dzidzia nic. Wózek babyactive nawet fajny ale nie każdy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry a tu znowu cisza jak makiem..... Ja wstałam zjadłam śniadanko, odwiedziłam kibelek jupi! Czujemy się świetnie. Już w sumie cała rodzina wie o mojej ciąży. Wystarczyło powiedzieć jednej ciotce a rozleciało się po rodzinie ekspresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Ha ha, Leo Teo, rozbawiłaś mnie z tą ciotką. ;) Ja poznam płeć 15 maja, jeśli dzidzia się ładnie ułoży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Bebetina kochanie,witaj i opowiadaj co u Ciebie? Ją mam dzisiaj wolne więc jeszcze w łóżeczku leżę. Od wczoraj głową mnie boli i niestety mimo nocy nie odpuszcza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Współczuję wam dziewczyny tych zaparć! Ja na szczęscie w ogole nie mam tego problemu, chociaż coś, bo za to mam jakieś zapalenie i mnie swędzi:/ No ale mam globulki mam nadzieję, że pomogą. Ysia! Gratuluję synka!!!!! Mi z Piotrusiem też już w takim tygodniu lekarz powiedział i się nie pomylił więc jak najbardziej to możliwe. Bebetina! Witaj! Napisz nam co u Ciebie! Jak się czujesz, co z mężem, jak córeczka? Pisz wszystko co i jak i nie martw się jak chcesz ponarzekać to narzekaj! Legally blonde ja też mam wizytę 15 maja i będę wtedy w 17 tc i w ogole nie biorę pod uwagę, że nie poznam płci!:) Dlaczego Ty się nie łudzisz? To już chyba wtedy widać dobrze:) Gwiazdka ja mam co wizytę, więc miałam już chyba 3 standardowe ale jeszcze oprócz tego bylam wczoraj na wizycie u innej lekarki z tym moim zapaleniem i też mi zrobiła usg na wszelki wypadek czyli 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana... Wczorajsza euforia prysła jak bańka... Dziś lecą ze mnie ogromne, białe grudki. Czy to możliwe, ze to od tego żelu do USG dopochwowego? Nie swedzi, nie piecze, nie ma nieprzyjemnego zapachu... Co to u licha moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszylam sie strasznie. To nie są małe, białe grudki jak przy infekcji brzybiczej, tylko wielkie jak paznokiec od kciuka grudy o konsystencji rozmoczonej chusteczki higienicznej. W życiu czegos takiego nie widzialam. To nie infekcja, zastanawiam się, czy wprowadzony do pochwy zel do USG może teraz wychodzić pod taką postacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Ysia zadzwon do swojego lekarza I bedziesz spokonniejsza ja mam teraz Usg dopiero 28 maja I dopiero sie dowiem jaka plec.obecnie 14 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Aaaa i mowilyscie cos o wieku..ja pozno zaczelam:) coreczke pierwsza rodzilam 31, teraz 33. I wogole cos czuje, ze bede gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Hej dziewczyny czytalam was troche i postanowilam dolaczyc :D mozna sie tu duzo dowiedziec i po kilku dziewczynach widze, ze mozna rowniez otrzymac wsparcie. Co prawda ja mam termin na 30 wrzesnia ale raczej urodze w pazdzierniku. Pozatym na forum wrzesniowek totalnie nie moglam sie odnalezc tylke stron namachaly. Wiec jestem juz w 19 tygodniu (liczac od okresu) ale mialam dopiero jedno usg :( niestety.... a drugie mam w ten poniedzialek ! W sumie to nie czuje sie jakbym byla w ciazy mimo ze brzuch mam i to nawet spory to nic nie przytylam zero ruchow zachcianek.wiekszego apetytu no nic:D moze w poniedzialek dowiem sie co we mnie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową mamę ;) Chyba to jednak był ten żel do USG, bo już jest ok, wydzielina wraca do normy. Panikuje. Za bardzo. Chyba pora wreszcie zacząć cieszyć się ciążą zamiast sobie wymyślać nowe problemy. Ciekawe, czy potwierdzi mi się płeć. Od początku czułam jakoś, że to chłopak i już na synka się nastawiłam jakoś. Mąż wniebowzięty, choć utrzymuje, że płeć nie ma znaczenia. Dziwne, że tak wcześnie wypatrzyła siusiaka, ale sama widziałam, wyraźnie coś tam jest ;) Już nawet zaczęłam mówić bo brzuszka po imieniu, więc będzie psikus, jak okaże się, że to pomyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowa mamusie :) Ysia ja też się nastawiłam już z płcią dziecka i ciągle mówię o brzuszku per "Hania", więc głupio będzie jak się okaże ze chłopiec,choć powinno być bez różnicy bo grunt żeby zdrowe było ;). Wracając jeszcze do płci to mówicie że jest szansa aby w 15 tyg poznać płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
ja mysle ze u mnie to bedzie dziewczynka bo w rodzinie same baby wiec chyba nie ma inego wyjscia. Jezeli chodzi o te wszystkie teorie slodkie kwasn itp. To mam na chlopca ale jest mi to totalnie bez roznicy bo to moje pierwsze dziecko. Chlopak to by chcial miec syna chyba jak kazdt facet, ale nie jest typem osoby co by bardzo ubolewal nad corka wiec i ja nie czuje presjii. A tak ogolnie to jestem z lodzi . Pracuje, studiuje no ogolnie nie narzekam . Na poczatku ciazy mialam straszne mdlosci ogolnie otorzyc lodowki nie moglam bo na wszystko mnie odrzucalo wiec jadlam tylko salatki owocowe. Ogolnie mam pytanie do mam co maja juz dzieciaczki :D co zrobily zeby pozbyc sie kg po ciazy bo ja to jestem przerazona ze zostane parowka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
A co do poznania plci w 15 tygodniu to mysle ze to bardzo prawdopodobne. Wiele osob dowiaduje sie na tym usg genetycznym w wiekszosci przypadkach jest to chlopak bo podobno przy chlopakach szybciej mozna rozpoznac. Wiec prawdopodobnie sie dowiesz. Niestety niektorzy lekarze jak nie sa pewni na 100 % to w ogole nie chca mowic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marli płeć dziecka nie zależy od Twoich genów i ilości dzieci danej płci w rodzinie,to tyłki kolejny stereotyp, za to akurat jest w 100% odpowiedzialny plemnik który bądź ma w sobie chromoson x (czyli płeć żeńska),bądź y (czyli płeć męska). Uciekam spać dziewczynki,dobranoc i niech nam się nasze dzidzie przysnia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie mój lekarz mówił że ma tej wizycie raczej się nie dowiemy a dopiero ok.20 tyg,ale zapewnił że jak zobaczy wcześniej to powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Ja mam nadzieje że dowiem się co to w 18 tygodniu. Tylko moja dzidzia nie lubi się obracać tak jak jej doktor karze więc zobaczymy. Ja mówię że to dziewczynka. Źle spałam dzisiaj, wierciłam się z boku na bok i o 6.00 wstałam a jak tam u was poranek mija? ktoś jeszcze pracuje czy wszystkie już w domach siedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrzebałam tabelkę i spróbuje ją wkleić. Kogo nie ma na niej niech wpisze mi jeszcze raz dane. albo najlepiej niech się dopisze i wklei tabelkę ponownie:) kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------op olskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorsk ie Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie madralinka---------24.10.14--------------34-----------mal opolskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie LeoTeo---------------29.10.14-------------30------------o polskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×