Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gość
no i fb wciągnął topik... a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja się nie dziwię tu forum jest otwarte na całą polskę, różnych troli itp. facebook ma grupę zamkniętą i nikt nie chciany nie będzie zaglądał. Jest więcej dyskrecji i dlatego można poruszać więcej tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Dziewczyny jak mam wejść na tę grupę na face. Niby ktoś mnie zaakceptował ale w grupie nie jestem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Już chyba będzie dobrze:-) Dołączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
W takim razie ja opuszczam forum. Fajnie było z Wami popisać choćby te kilka miesięcy. Wszystkim życzę łatwych porodów i zdrowych, ślicznych bobasów. Trzymajcie się Dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej:-) a ja tu zostaje :-) dzis zaczynam 17tc :-) Wymioty to mialam przed ciaza migrenowe :-( masakra. W ciazy bol glowy dopadl mnie poki co 3 razy i bez wymiotow... w koncu waga mi podskoczyla:-) nie caly kilogram ale jest:-) Gusia33 jak sie trzymasz? Madga-r moja kolezanka jest w 7 miesiacu i jej pomaga tylko Renni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zaglądam tu codziennie, nie zawsze coś napiszę ale czytam :) Dzięki za porady na zgage, ale chwilowo minęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Agagula dzieki dzis nawet nie wymiotowalam;) zaczelam 18 tc i 1,5kg na plusie. We srode ide do lekarza ciekawe co tam? Nie czuje ruchow jeszcze a mowia ze druga ciaza szybciej sie odczuwa? A tak wogole nareszcie ladna pogoda! I za mies jade na wakacje...ciekawe jak ja wyjde na plaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie :) ja czasami też mam zgagę i migdały pomagają, cole popijam z racji niskiego ciśnienia 80/50 czasami wprost padam na twarz ale tylko sporadycznie i po pół szklaneczki lub 1 słabą kawkę/dobę . Mam 20 tydzień :) 3,5 kg do przodu i jakieś 5 cm w obwodzie i stanik 3 miski większy. We wtorek mam gina i pewnie połówkowe USG (płci jeszcze nie znamy),robiłyście może już krzywa cukrową? odkryłam fajne kosmetyki p/ko rozstępom bez konserwantów i w dobrej cenie firmy palmers pełna gama, wcześniej kupowałam bepanthen ale strasznie drogi i za kilka godzin skóra sucha (trzeba było smarowac 3 x /dobę by było całodniowe natłuszczecnie- bynajmniej u mnie mam b. suchą skórę) z palmersa mam masło shea dla k. w ciąży, dokupiłam jeszcze oliwke na swędzącą skóre i balsam (na inne części ciała) masło shea głównie chcę smarowac brzuszek, uda i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gusia33 ja ide we wtorek i juz szaleje z radosci :-) plci tez nie znam ale mi to nie przeszkadza... ja ruchy czuje czasem ale to takie slabe. Byle do wizyty zeby sie uspokoic :-) Ba_sza mam ten sam problem z cisnieniem...probuje sie ratowac kawa albo cola tak jak piszesz ale nie wychodzi mi to najlepiej...czesto mi slabo :-( stac moge 10 minut... Krzyej cukrowej jeszcze nie robilam. Doswiadczona mamuska poradzila zeby sobie cytryne wrzucic do tej wody z cukrem :-) Smarowac dopiero sie zaczne bo skora zaczyna mnie swedziec od rozciagania:-) u nas burzowo...ale tez slonecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 17t4d i czuję bardzo wyraźnie ruchy małego łobuza/ łobuziary Jutro idę na badania mocz, krew i może toxo zrobię. Brzuch mi cholernie przeszkadza, pobolewa, czuje wnętrzności -może jestem taka wrażliwa (mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Dziewczyny ja jestem na fb, ale tu też zostaję. Pierwszą ciążę byłam z forum i teraz też tak będzie:-) Co do zgagi to wróciła. No i czuję się ogromna i ciężka. Jak słoń:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede i na fb i tutaj :-) Dziewczyny a mnie dzis boli krzyz... nie sam kregoslup ale te miesnie po obu stronach.. a zwlaszcza po lewej... brzuch mnie nie boli.. jutro sie wybieram do lekarza.. o ile znajdzie czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
MFor dobrze pamietam ze biegasz? Dalej cwiczysz? Ja biegi zaprzestalam. Brzuch to mam taki nadety ze ledwo chodze. Zauwazylam ze mam tak po nabiale i na wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam 2 x twardniejącą macice bez bólu zrobiła się twarda, zmieniłam pozycję i puściło myślicie , że to normalne? miała któraś z Was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Agagula ja dalej biegam. Mąż już trochę się denerwuje, bo niby wysiłek duży, ale ja w miarę dobrze się czuję, no i lekarz jeszcze nie zabronił:-) Co do brzucha to jak pisałam - wystaje i wydaje mi się nadęty taki:-) Jak u Ciebie Krzyż też mnie boli, szczególnie rano, no i zazwyczaj w weekend. Śmiejemy się, że za długo śpię:-) Pozdrawiam Was Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardniejący brzuch może być 4 razy dziennie jak zdarza się częściej to trzeba zgłosić lekarzowi. Tak mi powiedziała sama ordynatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo dziękuje za info i będę obserwowac dobrze, że jutro wizyta to coś więcej się dowiem od lekarza. Dziś będę się oszczędzac na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
MFor ja z kolei tak szybko się męczę że to aż nie możliwe... ledwo trochę pochodzę to mi słabo :/ Krzyż boli po całym dniu albo jak za dużo chodzę. nawet jak chcę coś szybko powiedzieć to się zmęczę :) hihi dostaję normalnie zadyszki :) a co to będzie później ;p ba_sza ja też mam jutro wizytę :) już się nie mogę doczekać!!! miłego :) śmigam na plaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula -"nawet jak chcę coś szybko powiedzieć to się zmęczę" haha uśmiałam się. Ja też w nie lepszej kondycji. Na szczeście mogę sobie pozwolić na dłuższy odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie rozmawiałam przez telefon i chodziłam przy tym i zadyszki dostałam :o Zgaga mnie.dopadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno nie pisałam ale cały czas staram sie byc na bierząco ;P za facebookiem nie przepadam wiec tutaj bede pisac jak tylko bede miala czas ;P dziewczyny napiszcie mi czy można brac apap w ciąży? Strasznie mnie ostatnio głowa bolała i chociaz unikam leków to własnie gdzieś słyszałam ze apap można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Ja już po pracy - teraz drugi etat w domu:-) Dziewczyny ja też szybciej się męczę, ale jakoś daję radę. No i jak się ruszam to lepiej funkcjonuję. Poza tym cała jestem jakaś taka nadęta i słoniowata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wydęło jakoś tak nagle w 20 tc aż ciężko ubrac spodnie, schylic się, iśc po schodach sapię jak stara, ciężko oddycham i ogólnie szybko się męczę, w środę 21 tc zaczynam, skurczy dzisiaj nie było i dobrze ! wzięłam magnez na wszelki wypadek. Od kilku dni czuję różnicę w *****ch dzidzi, czuję go zewnętrznie przez brzuch a do tej pory były odczuwalne tylko w środku. Lenka paracetamol jest bezpieczny w ciąży spokojnie można brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Lenka_ mi powiedziała, że ibumy i tym podobne również... Ja dziś na plaży wystawiłam na chwile brzuch...i jak mnie siorka zobaczyła, to nie mogła uwierzyć że on już taki duży :D a nie przytyłam praktycznie wcale... jestem na etapie, że cały czas muszę coś jeść. Jestem ciągle głodna. Magda_r a może (oczywiście jak możesz) połóż się na lewym boczku i to Ci pomoże na tą zgagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbuprofenu jak na mój gust nie wolno w ciąży!!! Mfor :) spróbuję z lezeniem na lewym boku :) Dzis musiałam się wybrać do księgowej i oczywiście musiałam szefa mijac :( sobie zaraz.pomyśli niewiadomo co :( oczywiście sama nie jechałam mąż mnie zawiózł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Hej ja zaczynam 22 tydzien i juz 2kg na plusie. Nie chcialabym przytyc wiecej niz 12 mam nadzieje ze sie uda. Ktos sie pytal o krzywa cukru ja robilam. Masakara katorga wstac rano i nie moc sie nawet napis:/ i przez kolejne 3 godziny :o ja nie wzielam cytryny ale pani powiedziala ze mozna tak wiec jak chcecie to bierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Maaarli21 to malo przytylas... a ja sie martwie ze u mnie waga stoi... Ale moja gin mowi ze brzuch ma rosnac w pierwszej kolejnosci :-) Magda daj znac czy Ci lepiej :-) Mi brzuch zaraz peknie...tak mnie wzdelo ze moglabym robic za konkurencje na porodowce :-D hehe Kosteczka0306 bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Hej ja zaczynam 22 tydzien i juz 2kg na plusie. Nie chcialabym przytyc wiecej niz 12 mam nadzieje ze sie uda. Ktos sie pytal o krzywa cukru ja robilam. Masakara katorga wstac rano i nie moc sie nawet napis:/ i przez kolejne 3 godziny :o ja nie wzielam cytryny ale pani powiedziala ze mozna tak wiec jak chcecie to bierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×