Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość Agagula
czesc gosciu z pazdziernika:-) mysle ze skoro jestes pod kontrola lekarza, mozesz pracowac i w dodatku czujesz ruchy dzieciatka to wszystko z Toba jest oki :-) kazda z nas jest inna. Ile kobiet tyle roznych odczuc. Sa i takie szczesciary jak Ty:-) A ochoty na jakies ,,przekaski,, tez nie masz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Hej Dziewczynki! Pustka taka? Jak żyjecie? Te upały też Wam doskwierają? Brzuszek już mi przeszkadza. Kręgosłup coraz bardziej boli, szczególnie rano jak wstaję. Ale za to Agatka wierci się jak nigdy i już nawet wymusza zmianę pozycji, bo tak jej niewygodnie:-) Cały czas mnie kopie i szturcha:-) W tym tygodniu mam usg 3d więc odedzwę się co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Witajcie mamusie :) ja już po połówkowym wszystko w porządku, synuś rośnie ma 500 gram kopie i jeździ mi w brzuszku, widac przez skóre jak jedzie nóżką czy rączką szukając dobrego miejsca czasem wywali mi taką kule z jednej strony i tak sobie siedzi :) i siedzi sobie pośladkowo, plecy nie bolą zaraz idę na masaż pewnie dzięki niemu daję radę, w środe zaczynam 23 tc będę musiała odstawic luteinę (3x100 mg)- lekarz powiedział, strasznie się tego boję jak się będę czuła czy mój organizm da rade . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej hej:-) U mnie polowa:-) do gin ide dopiero za tydzien...Im blizej wizyty tym bardziej ten czas sie wlecze. Kregoslup cale szczescie wytrzymuje, ale moze to tez dlatego ze duzo leze i siedze. Stac mi ciezko bo slabosci mnie ogarniaja :-P Ochote mam na wszystko co ktos mi ladnie poda :-) Dzis jestem jakas zamulona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Hej! My tez dzisiaj tez juz po polowkowym :-) Wszystko jest w porzadku :-) Mala ma 470 gram :-) narzady pracuja, serduszko bije i krec***iruety w brzuszku :-) Moje szczescie nie zna granic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas po fajne,tanie,angielskie używane ubranka w świetnym stanie :) http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kosteczka to wspaniale! Gratulujemy:-) az sie lzej na serduchu robi. Ja do wizyty mam jeszcze rowno tydzien...juz nie moge sie doczekac. Dobrze ze mam jakies zajecie i czas leci troche szybciej :-) Gusia a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, mam pytanie odnośnie ruchów Maluszka. Dzisiaj zaczęłam 25 tydzień, Mały kopie regularnie od 20 tygodnia, ale czasami mam takie dni, że nie czuję za bardzo tych ruchów. Lekarka mówiła, że to dlatego, że on nadal przesypia większość czasu i może się też odwracać. Czy Wy też tak macie ? Bo mnie to trochę jednak stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zdarza sie od czasu do czasu ze w jakis dzien go nie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Hej anika_27 :-) To zupelnie normalne... ja tez mam dni, ze nie odczuwam tylko kilka, kilkanascie ruchow i mam takie, ze czuje ich bardzo duzo.... mi takze lekarz mowil, ze to norma... Malenstwa spia ok 20 godzin na dobe. A jak nie spia to odwracaja sie, np. pleckami do gory :-) Lekarz wspominal mi tez, ze ruchy powinno sie liczyc od 30 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_27_
dziękuję :) zawsze to trochę poprawia samopoczucie kiedy inne Kobietki mają tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej hej:-) rzeczywiscie z tymi ruchami to tak jest:-) I pomimo, ze ja czuje moje dzieciatko to tez miewam ,,przerwy w dostawie,, kopniakow i tez automatycznie sie zastanawiam czy wsio oki:-) a teraz sie Wam Kochane pochwale, ze bede miala CHLOPCA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_27_
Agagula - gratulacje :) w końcu ktoś poza mną, kto spodziewa się chłopca ;) a mnie dzisiaj trochę przestraszyło usg :( jak do tej pory na każdym usg wychodziła mi praktycznie ta sama data porodu, plus minus jeden dzień, a dzisiaj wyszło tydzień później :( nie wiem czy to normalne ? lekarka mówi, że wszystko ok ale ja oczywiście zaczynam się stresować :( któraś z Was też tak miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Gratulacje :-) skolejny pazdziernikowy chlopiec :-) Ja mialam podobnie z tym usg. Tylko ja poszlam do innego lekarza, na wizyte prywatna, bo mial ponoc dobry sprzet usg. Po badaniu zapytal jaki mam w karcie termin porodu, a jak mu powiedzialam, ze na 13.10 to on mi ze wg niego wychodzi troszke pozniej bo 18.. tez sie nad tym zastanawialam... ale tydzien temu mialam usg u swojego lekarza i nic nie mowi, ze termin moze sie przesunac... Nic sie nie martw, lekarze oceniaja termin wg wielkosci maluszka, a kazde dzieciatko rosnie inaczej... w swoim tempie. Zawsze najbardziej prawdopodobny termin jest z pierwszego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anika, tak może być. Ok. 12 tygodnia usg jest wiarygodne, a później każdy dzidziuś rośnie inaczej. Przecież później rodzą się dzieci,które ważą np 4 kg, i dzieci które ważą 3 kg. Mi na późnym usg termin zawsze wychodził późniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Ja wczoraj po wizycie ale tylko zbadał mi szyjkę czy nie ma rozwarcia przepisał żelazo, ciśnienie i takie tam bez USG, ostatnie mieliśmy 2 tyg temu prenatalne mój synuś miał 500 gram coś mniej chłopców na razie na forum dominują dziewczynki. Dziewczyny bierzecie żelazo też? jak tam Wasze wyniki ? mi zmienił na inny rodzaj bo źle tolerowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anika moj syn wg usg jest starszy o tydzien:-) szybko rosnie bo ma wysokich rodzicow:-) takze nie masz sie co martwic. Ba_sza ja zelazo bralam na poczatku ciazy i takie specjalnie wchlaniajace sie bo mialam z tym problem. Teraz juz jest oki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady brunet1
Ja tez spodziewam sie chlopca. 670gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ladny brunet1 gratulacje:-) Ja kurcze nie wiem ile wazy moj synek...tego mi nie podal :O Ale fajnie jest jak juz wiadomo kogo sie nosi w brzuchu:-) A na poczatku nie chcialam wiedziec :-P ale nie wytrzymalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Teraz waga zmienia sie z tygodnia na tydzien :-) rosna malenstwa bardzo szybko :-) A co do plci, to powiem Wam, ze ja od poczatku czulam, ze to dziewczynka :-) nie wiem dlaczego ale jak tylko zobaczylam dwie kreseczki to od razu wiedzialam, ze to jest Ona :-) i sie nie mylilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
Hej! Mój termin - 30 październik ;) więc patrząc na forum widze że nie jestem jedyna ;) zapraszam na mojego bloga, gdzie piszę o swoich "ciażowych" przeżyciach ;) www.matkotymoja.com polubcie mnie też na facebooku. Nad stroną cały czas pracuje i ją udoskanalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu Kwiattek19 - ba_sza dopiero doczytałam dlaczego lekarz kazał odstawić Ci luteinę? x Ja też będę miała chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
U mnie z tą luteiną, powiedział, że może nie będzie potrzebna i, że macica powinna sama podjąc pracę nad utrzymaniem dzidziusia odstawiłam nie było źle ale powiedział w przypadku, gdy cokolwiek się pojawi niepokojącego natychmiast mam wrócic do dawki jaką brałam i długo czekac nie trzeba było, polazłam do pracy zaniesc chorobowe i tak mi zeszło ze 2 ponad godziny z każdym zagadac z regóły nie wypuszczam sie z domu prowadzę oszczędny tryb życia tzw. domowy i wróciłam ledwo żywa. Brzuch jakby nie mój zmęczony w nocy miałam bóle jak na okres i 2 skurcze z samego rana wzięłam luteine, nospe i magnez i leżę plackiem jak na razie udało mi się opanowac sytuacje. Czy któraś z Was ma bóle brzucha lub skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ba_sza brzuch mnie kluje raz z lewej raz z prawej...ale jak tylko mam gdzies wyjsc na dluzej to mi twardnieje i tak jakby ciagnal w dol...ogolnie to musze wiecej siedziec lub lezec zeby bylo mi dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Agagula dziękuje za info uspokoiłam się, myślałam że coś nie tak u mnie bo właśnie tak miałam po raz pierwszy. Poleżałam wczoraj i dzisiaj już lepiej nie ma co trzeba się oszczędzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellina
Hej dziewczyny, przepraszam, że wbijam się Wam tak w temat, ale pomyślałam, że może warto. Mam do sprzedania po swojej córeczce piękny kombinezon jesienno-zimowy na rozmiar 62/68 czyli idealny dla Waszych jesiennych maluszków ;) Jest biały, ocieplany, ma kaptur i doczepiane stópki i rękawiczki. Kosztował 130zł, sprzedam go za 35 już z kosztem wysyłki. Kombinezon jest w stanie idealnym, jeśli ktoś miałby życzenie, mogę wysłać zdjęcia na mejla :)Jeszcze raz przepraszam za wbicie się w temat, życzę pomyślnego rozwiązania i zdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Hej dziewczyny :-) Jak tam u Was? Ja dzis odebralam wyniki badan :-) nie mam cukrzycy :-) :-) co mnie baaaaaardzo cieszy :-) A do tego hemoglobina mi podskoczyla :-) jeszcze 3 tyg temu mialam 11, a teraz juz 12,8 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×