Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gość
Madralinka co sie staloo :'( napisz nam ! Dziewczyny jak sie czujecie? U mnie dzis 14 tydz sie zaczyna . Milego dnia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Madralinka co sie staloo :'( napisz nam ! Dziewczyny jak sie czujecie? U mnie dzis 14 tydz sie zaczyna . Milego dnia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Magda ja.mam porod nA 5 ty nA 6 ciekawe ktora pierwsza urodzii :-* aa jak sie czujesz? Kiedy masz nasyepna wizyte usg bo ja 20 maja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie w ktorym dokladnie tyhgodniu od OM mialyscie robiona przeziernosc karkowa? Mowie sie ze ma byc 11+3 do 13+6 ale czy jest to liczone od ostatniej miesiaczki czy owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynkaaa ja mam wstępnie na 23, bo mój lekarz tylko w piątki przyjmuje :( ale dokładnie datę wizyty będę miała po świętach umówioną. No zobaczymy :) ale fajnie będzie jak zaczniemy sie "wysypywać" po kolei :) y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
A magda jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
A magda jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynkaa dziś nawet nawet :) właśnie oobiadek gotuję bo głodna jak wilk jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Hehe ja mam obiad gotowy a dzis sobie leze i odpoczywam bo nie mam ochoty za bardzo na nic a taka brzytka pogoda:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jak samopoczucie w ten pochmurny dzień? Ja mam depresję,więc po zjedzeniu placka po węgiersku postanowiłam leżeć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) ale wam zazdroszcze ze mozecie zjesc normalnie obiad ahhh i ten placek po wegiersku, normalnie uwielbiam. Mimo, iz czuje sie juz znacznie lepiej to wstret do miesa nadal pozostal jedynie od czasu do czasu przelkne kawalek ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Hej! Ja dziś bardzo długo w pracy byłam - Rada Pedagogiczna - ale w międzyczasie podskoczyłam do lekarza i jestem przeszczęśliwa! Miałam USG i wszystko ok:-)Dzidziulek śliczny, żywotny. Wierc**ięta:-) Przecudowny widok, Najważniejsze, że wszystko dobrze. Tak się bałam. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MłodaMamaNatalia-ja też cierpię na wstręt do mięsa-od 2 miesięcy unikam go jak ognia-kurczaka nie jem,wędlin nie jem-bleee,Ale dzisiaj jak wołowinę udusilam to z 5 kawałków w kostkę z sosem zjadłam więc jest postęp i nawet mi smakowało,ale za to jutro już zupka,bo co za dużo to nie zdrowo. Ale fakt faktem dziwię się ze tak brak mi chęci na mięsko bo normalnie kilka razy w tygodniu je jednak jadłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka36
Witajcie rowniez sie dolanczam do tematu. Jestem w 13 tygodniu a termin porodu mam na 22 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka a jakim cudem >? ja mam termin na 6 października i jestem w 14 tygodniu ?? ale mi ochoty na placek po węgiersku ochoty narobiłyście ;) ale już dziś mi się nie chce :( może jutro ;) ja dziś aż kawę musiałam wypić bo bym nie wytrzymała do teraz... :P a cały dzień chodzą za mną cytrusy :O miałam rano pomelo kupić i zapomniałam :( a teraz mi się nie chce iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka36
Magda poniewaz moj maluszek jest o tydzien za maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFor widzę, że pracujemy w tym samym zawodzie :D Przedszkole czy szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Hej dziewczyny :-). Chcialam sie do Was dolaczyc, mam termin na 13.10 :-) Lekarz powiedzial ze jutro zaczynam 14 tydzien :-). Ile mierzy Wasze malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się stało z madralinką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe przyszłę mamusie:) a zachowanie madralinki mi się nie podoba i nie będę tego ukrywać. Była z nami tyle czasu a tu nagle bez słowa wyjaśnień znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki,mam nadzieje ,ze madralinka nie pozostawi nas tak i wyjaśni co się stało...Ja dziś idę do ginekologa zobaczyć jak dzidzia się rozwija , także liczę na wasze kciuki około 18;)Miłego dnia kochane.ps. Czy myślicie już jaki wózek zakupić? Ja już wertuje Allegro i fora;)pozdrowinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkad sie dowiedzialam o ciazy przekopuje internet w poszukiwaniu wozka ;-) za 3 tygodnie jak wroci moj maz to mamy zamiar pojezdzic po sklepach i poogladac ;-) Co do madralinki jezeli ma jakieś problemy moze po prostu nie czuje sie na silach zeby tu do nas wypisywac, mozliwe ze sama bym tak zrobila. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) ostatnio to łóżeczka oglądam ;) Dziewczyny a nosicie juz spodnie ciążowe? Bo w moich mi juz coraz mniej wygodnie a zastanawiam sie czy ten szeroki pas z ciązowych spodni jest ok czy może jakos przeszkadza jak sie prawie nie ma jeszcze brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek123
cześć ja też mam termin na październik, zapraszam na mojego bloga: www.matkotymoja.com - taki mój dziennik ciążowy, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka - ja nosze ciążówki już z 2 tygodnie. Nie przeszkadza mi ten pas w spodniach jest mi wygodnie. mama natalia- no ja bym tak nie zrobiła, wyłożyłabym kawe na ławe i cześć..... co tu ukrywać ? tak ja bym zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Dziewczynyy czesc jak samopoczucie ? A z jakiej firmy ogladacie wozki? A macie jakies przeczucie co do plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×