Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monisia191781

Chcesz schudnąć Przyłącz się i zróbmy to razem Dziennik Treningowy

Polecane posty

Dorotafit--- a jak u ciebie kiepsko z kondycja to ty sie zabierasz za interwal :) oj to ja podziwiam :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka - jestem po połowie, całego nie byłam w stanie zrobić i powiem, że to był skok na głęboką wodę! Złapała mnie zaraz zadyszka, ale nawet nie miałam czasu aby jęczęć bo tempo było zawrotne! :D dobrze ćwiczyć przed południem, rozładowałam całą złą energię i teraz jestem zrelaksowana. Dziś gotuje mój chłopak, dlatego nie muszę martwić się o obiad :) Jestem z siebie dumna, że dodtrwałam chociaż do tej połowy :D. Na wieczór zostawiłam sobie ćwiczenia na brzuch i nogi, oj będzie się jeszcze działo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotafit --- no to gratuluje interwalu ja sie jeszcze nie ruszam za niego :) ale ja bym chciala zeby moj maz ugotowal :) zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120 minut = 39.22 km = wedlug orbitreka 894 kcal a wedlug sporttestera 1050 kcal usmiech.gif zaliczona sobota usmiech.gifusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńkie Moje juz po cwiczeniach?;) ja zrobilam tak jak mowilam swoje i bola mnie meeega miesnie ;) ten trening to cos w stylu nauki samoobrony ,ale z duzym wysilkiem;) ! Podoba mi sie to ;D Dorotka---fajnie ,ze sie pilnujesz ja tak nie umiem;) a czemu sobie nie sprawisz?;D My sie staralismy prawie rok i sie udalo;D 26.12.11 nam sie urodzil Kubus Roman;D heh na drugie po Kochanym pradziadku;D oj duzo mozna spalic na bieganiu za nim a ile przy noszeniu na rekach;D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka---to Ty i tak jestes dzielna!!! meeega respekt ze dalas rade !Kasiuna ja tez bym chciala zeby moj gotowal;D hehe to tylko Dorotka ma tak fajnie;D ale pilnuj tego Kochana zachecaj go i nie pokazuj ze to tylko Ty potrafisz bo pozniej bedziesz miala tak jak ja i Kasiunia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia--- a mierzylas sie wkoncu ?;) wagi juz nie meczysz ,ale miarka to fajna sprawa;p meeega duzo kalorii spalilas! boooosko a ciekawe jak centymetry?;) pewnie tez sporo ! ja juz 08 .02 bede sie mierzyc i ważyć . Pisalam juz to pewnie ze 1000 razy;D ale waga stoi cm spadly ale nie az tyle ile chcialabym;P widze po boczkach;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki moje Kochane pracowite Myszki;*** pranie mojego Tygryska ciuchow roboczych wywiesze i ide spac;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia191781-- raz sie mierzylam po dwoch tygodniach i dwa cm w brzuc****akos nieumiem sie mierzyc no ale widac napewno poprawe figury :) maz mowi ze czuje w lozku heheheh :) ale waga spadla o 1.3 kg przez tydzien zobaczymy w poniedzialek ile teraz spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mezusia opinia daje najwiekszego kopa;D wiem cos o tym ;p ja chyba bede robic wieczorkiem pupe z Mel B bo Moj zacheycal sie ze mam taka jedrna i twarda po tym treningu;D a to Ty nam bedziesz miec i najlepsze efekty chyba;D fajnie ja tak mialam w zeszlym roku teraz slabo mi idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczynki, sama nie wiem skąd mam w sobie tyle energii. :) Ale wy też dajecie rade! Kasia - schudłaś aż 1.3kg w ciągu tygodnia, kiedy ja zrzucam średnio 1kg na tydzień... Monisia - próbuję przekonać mojego lubego do dzidziusia, ale on się uparł, że najpierw muszę skończyć studia... :( Jest nauczycielem więc nauka to dla niego podstawa. Chcę je ukończyć, ale to nie jest dla mnie najważniejsze. Widzisz, on sam się pali do gotowania bo długo gotował sobie sam i bardzo to lubi. :) Ja natomiast sprzątam i robię zakupy. Co dzisiaj ćwiczycie? Ja chyba skalpel bo jest stosunkowo łatwy a troche mnie mięśnie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczynki, sama nie wiem skąd mam w sobie tyle energii. :) Ale wy też dajecie rade! Kasia - schudłaś aż 1.3kg w ciągu tygodnia, kiedy ja zrzucam średnio 1kg na tydzień... Monisia - próbuję przekonać mojego lubego do dzidziusia, ale on się uparł, że najpierw muszę skończyć studia... :( Jest nauczycielem więc nauka to dla niego podstawa. Chcę je ukończyć, ale to nie jest dla mnie najważniejsze. Widzisz, on sam się pali do gotowania bo długo gotował sobie sam i bardzo to lubi. :) Ja natomiast sprzątam i robię zakupy. Co dzisiaj ćwiczycie? Ja chyba skalpel bo jest stosunkowo łatwy a troche mnie mięśnie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam drogie panie? Tak jak pisałam wcześniej, zaliczyłam skalpel, zabierałam się jeszcze za szok trening, ale byłam rozkojarzona takim drobnym zmartwieniem i nie wykonałam nawet jednej trzeciej... :( nie jestem na siebie zła, jutro rano zaczynam od szoku, a potem skalpel albo Mel B... A tak w ogóle to rzucam wagę w najdalszy kąt, bo zaczyna mnie denerwować... To chyba niemożliwe abym w ciągu jednego dnia przytała 1kg a potem zrzuciła 600gr, dziwne to jakieś... Najważniejsze cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotafit---- te wagi to tez staniesz na 5-ciu to kazda pokaze inaczej :) dlatego ja sie juz waze 1 raz w tygodniu :) ja dopiero jutro trenuje dzisiaj wypada dzien wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos podac jak ma orbitreka z programami jak wyglada program fat burning :) bo tam sie obciazenia zmniejsza :) prosze o odpowiedz :) a niemoge znalezc na necie opisu fat burning :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane;) Ja dzis robilam rozciaganie z Tonym i lepiej sie czuja moje miesnie ;) nie boli mnie nic i mam moc na jutro;D i od jutra biore sie za diete porządnie! chce cos na wadze w końcu zobaczyc bo sie zalamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka---a ile Ci Kochana zostalo do konca studiow?;) u nas bylo na odwrot he ja chcialam najpierw skonczyc technikum a moj Ukochany juz w 3 klasie chcial dzidzie;) ale uparlam sie i poczekalismy az skonczylam;D niechialam byc wysmiewana .... sama sie smialam z takich dziewczyn ktore w czasie gim ,liceum czy technikum z brzuchem chodzily z brzuszkiem ale na studiach? to normalne przeciez;) uparciuch bo sam uczony;D hihi chce żonke miec madra;) podzial obowiazkow fajny Moj Ukochany powiedzial ze jak sie wybudujemy i wyprowadzimy to bedzie u nas mi pomagal ale tu u jego mamy nie bedzie myl np naczyn po rodzenstwie;p na bol miesni tez zumba fajna i na drugi dzien bd normalnie sie czuc fajnie bez bolu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie stalo Dorotka? najgorzej jak duzo sie ma na glowie;( odechciewa sie ...ja z ta waga mam tak samo! juz nie raz myslalam ze chyba ogranicze sie do serka wiejskiego i wody w ciagu dnia bo inaczej nic nie schudne ! ciagle jest tak samo albo wiecej o 1 kg ....;( moja jest chyba zepsuta bo pokazuje ze Mezus wazy 77 kg czyli przez 2 miesiace przytyl 4 kg a wyglada jakby gra 2 mu przybylo ma 191 cm wzrostu i tylko brzuszek mu lekko odstaje jest szczuplutki i sie cieszy ze przytyl;) ja uważam ze jest zepsuta ale nie bede juz go dolowac ;D czekal na to dlugo;) Kasiunia---hejo Malutka ja sie nie znam bo nigdy nie cwiczylam na tym sprzecie;) ale tu jest jakis post to moze dziewczyny C***omoga musisz sie rozejrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze nie bede miec takich efektow super jezeli nie zaczne liczyc kalorii a powinnam zjadac 1500-1800 kcal przy p90x i np sa tez cwiczenia z uzyciem drazka ktorego nie mam ;(.... bede musiala zastepowac to np pompkami nie wiem sama ...musze ziemniaki odstawic i makarony kompletnie i ryz wprowadzic;) a lubie go nawet aj duzo gadam malo stosuje sie do tego ;( musze sobie obiecac ze zaczne od jutra to bede sie stosowac;) buziaki Kochane;******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melll
Ja też zaczynam od jutra, dziewczyny :) będę opisywać swoje ćwiczenia na blogu, już jutro pierwszy post, zapraszam do komentowania i wspólnego motywowania :) jako, że nie mogę tu wkleić linku, to zapraszam chętnych na gg :) 2670133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - do końca zostały mi jeszcze dwa lata, myślę, że zakończę na magisterce i nie będę się piąć dalej... :D No tak, pewnie chce mieć wykształconą żonusie, ale mam nadzieje, że gdybym nagle rzuciła studia to by mnie nie zostawił... :D Co do Twojej sytuacji najlepiej byłoby, gdyby każdy po sobie sprzątał, tzn. wy po sobie, a twoje rodzeństwo po sobie ;) przerabiałam to, gdy mieszkałam w rodzinnym domu i się sprawdzało. :) Waga może być faktycznie popsuta, jednak co do mojego przypadku, muszę mieć też na uwadze mięśnie, bo one też sporo ważą. Nic, od dziś się nie ważę a za dwa tygodnie dokonam precyzyjnych pomiarów. ;) Mam za sobą już szok trening i ćwiczenia na nogi, pozostał mi jeszcze skalpel. Zauważyłam, że po spacerze lepiej się ćwiczy, dlatego polecam. :) A jak u was kochane wygląda początek tygdodnia? ;) Melll - witamy, fajnie, że do nas dołączyłaś! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - co do ZUMBY, słyszałam, że Shakira schudła dzięki niej po ciąży, więc chyba daje efekty. ;) Ja ogólnie lubię tańczyć, tańczyłam przed odchudzaniem, a teraz raz w tygodniu :) Myślę, że każda forma ruc****est dobra, mój partner również jest szczupły, chyba jeszcze bardziej niż Twój, ponieważ mierzy 186... Ale on nałogowa gra w siatkówkę i ani myśli przytyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) dzis dopiero jak moj Synus zasnie biore sie za kolejny trening po wczorajszym bola mnie rece okrutnie....ale tak to jest chcesz byc ladna to cierp;D Witam mellll! zapraszamy zapraszamy ;) w kupie razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka----super a jaki kierunek?;) nie no jak Kocha to na pewno mu by nie przeszkadzalo;D tak ,ale to rodzenstwo Meza i ja nie chce sie wtracac jestesmy mlodziutkim malzenstwem z malym bagazem doswiadczen i do poki sie nie wybudujemy nie mamy sie gdzie podziac wiec nie chcemy ryzykowac klotniami... juz pare bylo i wole wiecej nie przezywac tego;) Tak spacerki robia cuda bo rozluzniaja sie miesnie ja z synkiem codziennie wychodze ;)Shakira to wgl pewnie miala super diete i nie wiadomo co jeszcze;D zazdroszcze jej figury;) uuuu to sportowiec pelna para;D fajnie ja tam lubie szczuplych miski mi sie nigdy nie podobaly;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - znam ten ból, bo mieszkam też z jego bratem i matką. Też staram aby nie dochodziło między nami do nieporozumień... Studiuję historię, dokładnie archiwistykę, wiem, do dość mało przyszłościowy kierunek, ale przynajmiej rozwijam swoje zainteresowania... ;) No tak, Shakira to zupełnie inna bajka, nie porównujmy się do niej bo wpadniemy w kompleksy. :( Mam dziś za sobą szok trening i dwie 10 Mell B, jestem wykończona, ale szczęśliwa. :D Niesamowite, gdy ćwiczę szok, zmęczenie jest tak silne, że powtarzam sobie ciągle: "Nie dam rady!" a jakimś cudem potrafię dotrwać do końca! Czuję się wtedy jak zwyciężczyni. :D Twój zestaw ćwiczeń wygląda ciekawie, wypróbuję go, Ewka jakoś szybko mnie nudzi, potrzebuję zamiany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejooo;) myslalam ze w poniedzialek przezylam szoook trening ,ale sie mylilam bo to co wczoraj mialam to byl hardcor !!!! masakra i tak jak Ty Dorotka mowilam i czasem krzyczalam ze nie dam rady ale jakos dotrwalam;D hehe cala buraczkowa na twarzy ze szok ;D pierwszy raz od dawna;) a dzisiaj ramiona, nogi i brzuch takze bola mnie ramiona i miesnie brzucha;) fajnie ! to znaczy ze sie wszystko ladnie bd rzezbic;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotka ------ to jest najgorsze ze nie chce sie czlowiek klocic;( Zapraszam do sprobowania Kochana!!!;**** bedzie nam razniej ;D Ewka jest fajna ale na krotka mete ;) ja od niej zaczynalam ,zobaczylam ja w Pytaniu na śniadanie i powiedzialam WOW ja tez tak chce;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Chomiczku jak masz konto mozesz sciaganac jak nie bd wiedziec co i jak to pytaj smialo ale w necie tez duzo o tym jest;) ja juz zakumalam po paru artykulach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam sciagnieta tez rozpiske na 3 miesiace bo tak jak juz pisalam kazdy dzien to inne cwiczenia;) filmikow mam 12 ale na niektorych jest 1h 20 min czyli np tak jak dzis ja cwiczylam ramiona,nogi,brzuch a nie ktore jak Kenpo 58 min zalezy od dnia tygodnia;) daj znac Kochana jak sie zdecydujesz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×