Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monisia191781

Chcesz schudnąć Przyłącz się i zróbmy to razem Dziennik Treningowy

Polecane posty

Monisiu - o tak, ból mięśni to dobra wróżba, już niedługo będą świetnie zarysowane, walcz dalej Kochana! ;) Mi już zakwasy minęły, mogłam dziś przebrnąć przez szok i skalpel bez większych jęków... ;D Niestety, chyba bierze mnie jakieś przeziębienie bo czuję się niemrawo :/. Obczaiłam te ćwiczonka na youtobe, spodobały mi się ;), ale u mnie net baardzo spóźnia, wolałabym je mieć ściągnięte, a nie mam chomika... :( założę go więc i spróbuję pobrać ;) A co tam u Ciebie Kasiu? :) Mam nadzieję, że trzymasz się dzielnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka----- nie poddam sie;D najgorsze jak przeziebienie zlapie;( okres jakos przejdzie ,ale goraczka itp nie sa juz zbyt przyjemne ....atakuj sie teraz witamina C****olecam Ci herbatę z sokem żurawinowym w Inter M. jest tani i dobry my pijemy juz od jesieni i jeszcze zadne z naszej trojki nie bylo lekko nawet chore! naprawde dziala;) jest tez taka stona na T ale nie moge jej wpisac bo spam mi wyskakuje gdzie musisz tylko za aktywacje konta zaplacic raz 10 zl przez sms i mozesz sciagac do woli bo na chomiczku placis w zaleznosci od wielkosci transferu czy jakos tak ? a mozna przez maila jakos przeslac? moze bym wyslala ? jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem te literki wpisz na googlach i wyskoczy Ci tak jak pisalam 10 zl za sms aktywujacy i sciagasz do konca swiata he tylko musisz wpadac tam co jakis czas i miec Bit Conecta na kompie czy cos w tym stylu do sciagania filmow ,podpytaj Ukochanego niech C***omoze;D P90X musisz wpisac i wyskocza Ci 2 rodzaje wybierz ten dolny on jest bardzo duzy ale tam ktos po prostu zle to nagral i w jednym folderze o nazwie przykladowo Kenpo jest 20 filmikow takich samiusienkich z tym wlasnie filmikiem Ty musisz wypakowac tylko jeden i zapisac go sobie w folderze a reszte usunac i tak z kazdego pokoleji az bedziesz miec 12 o roznych nazwach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Od wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Mel B. Waże 64 kg przy wzroście 164 cm. Wczoraj robiłam brzuch i nogi. Dziś robiłam cardio i totally fit oprócz ćwiczeń na brzuch bo mam straszne zakwasy po wczorajszym. Zastanawiam się jeszcze czy nie zacząć też ćwiczyć na skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moajorkaminorka
A jak liczycie efektywność ćwiczeń? Bo wiadomo, chciałoby się widzieć rezultaty od razu :) Fajny jest Kalkulator Kalorii http://kalkulatorkalorii.net/kalkulator-spalania-kalorii Dzięki niemu można porównać dane treningi i wybrać ten efektywniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo;) Princesaxx------Witamy ,witamy i zapraszamy;D w kupie razniej!;D fajne cwiczonka wybralas polecam tez posladki z Mel B bo cwiczenia te dzialaja tez na brzuch i nogi;) skakanke przerabialam w 2012 w marcu jakos i daje meeeega efekty ale jest problem z kostkami trzeba robic tez przerwy np w tygodniu co drugi lub trzeci dzien mozna cwiczyc i to np 5 min skakania i przerwa 2 min takie serie i ile dasz rade na pocztku 3 serie a po zniej mozesz 6 takich i cale cialo traci na wadze nie tylko poszczegolne partie jak u Mel.chetnie poskacze z Toba! daj znac od kiedy zaczynasz;) mi tez sie przyda troche kalorii wiecej zgubic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moajorkaminorka--------- ja osbiscie mierze obwody bo waga juz dawno mnie oszukuje;) w sensie ze pokazuje wiecej a ja chudne ! w ciuchy sie na lacjcie mieszcze itd;) dziekujemy za stronke fajna super ze mozna wpisac dany produkt;) ja nie umiem sie ograniczac i chyba jem wiecej niz spalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia191781-- hej hej kochane stesknilam sie ale niemialam jak wejsc ale wszystkie treningi zaliczone wczoraj 90 minut 28,77 km 656kcal wedlug Orbiego :) w tym tygodniu jechalam co drugi dzien 90 minut i 3 minuty na 1/8 i 3 minuty na 4/8 i tak w kolko jezdzilo sie fajnie :) jutro kolejny trening i zobaczymy juz niedlugo poniedzialek i czas na wage heheh wczoraj dostalam okres ale dalam rady cwiczyc i jutro tez dam :) widze ze sie trzymacie dzielnie :) superrr niewiedzialam ze taka grupa wsparcia moze az tak bardzo pomoc :) dziekuje wam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim;-) Właśnie niedawno skończyłam Cardio 58 min z Tonym H. nie mylic z Cardio z Jillian czy Mel bo to bez porownania he one maja lekkie cwiczenia jak na wf w gimnazjum hehe a on totalny hardcor oczywiscie ;) ciezko bylo ,ale przyjemnie!;D kocham ten pot po cwiczeniach , czerwona twarz i zadyszany oddech ajjj boskie uczucie;D wykapalam sie i jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia222------My tez sie stesknilysmy!;*** super ze wszystko zaliczylas jestem z Ciebie dumna!!!;) w czasie okresu waga moze pokazywac wiecej kg takze sie tym nie przejmuj;* To My Ci dziekujemy ze jestes z nami i dalej mozemy sie nawzajem wspierac!!!;*** buziaki Kochana ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dzisiaj zaliczony orbitrek no ale po ćwiczeniach przyszedl czas na przyjemności i zaliczylam butelkę wina z sąsiadka moja :-) :-) :-) :-) a co tam raz nie zawsze :-) :-). A jutro kolejna impreza hehehehe co tam w niedzielę wypoce na orbim z samego rana :-) :-) :-) dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane;*** W piatek zrobilam 38 min z 1 h i 20 min takze slabo ,ale musialam przestac cwiczyc na rzecz zalatwiana spraw przeroznych;( w sobote czasu braklo a dzis checi;( takze jutro po pierwsze dieta SB juz na powaznie bez sciemy i oszukiwania czy jakiegos podjadania! tazke dzis sobie troche pozwolilam i na kolacje kielbaska smazona ,ale to juz przeszlosc;) podaje wyniki moich pomiarow i wagi po 1 m cwiczen bez diety! 08.01.14.-------------08.02.14 WAGA: 65,5KG---66,5KG TALIA:77CM--------75CM BRZUCH:85CM----82CM BIODRA:96CM----93CM UDA:56CM---------54CM Super ,ze obwody spadly,zle ze waga poszla w gore to mnie doluje i martwi bo widze ze mam fajne cialko i wgl mam malo juz widoczne boczki ,ale czuje sie ociezale i grubo przez ta wage ;((( zla jestem na siebie;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kasiu --- gratuluje wytrwalosci;** sasiadka za kare 100 przysiadow niech zrobi ;D za kuszenie;D heh nie no nalezy Ci sie za te litry potu;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! :) Monisia - grtauluję rezultatów! Nie przejmuj się wagą, mięśnie też trochę ważą, centymetry lecą w dół jak marzenie! ;) Ja mierzę się za tydzień, obym się niezałamała... Dziś zaliczyłam szok trening i 6 minutowe "brazylijskie pośladki", nieźle po nich tyłeczek boli. :D W piątek nieco posmutniałam, bo założyłam ulubioną parę spodni i przekonałam się, że boczki niezmalały... :( Naszło mnie wtedy zwątpienie i chęć przerwania treningów... Dodatkowo słodycze kusiły mnie całą sobotę. :( Masakra normalnie. A całkowicie dobił mnie interwał, przy którym wysiadłam po 20 min. Miałam łzy w oczach. Ale chyba już się podniosłam, bo dzisiaj ćwiczyłam z większym entuzjazmem. :) Nadal trzymam się diety, jem małe posiłki, wręcz mikroskopijne, ale za to częste, więc nie często bywam głodna. :) Wiem, że są lepsze i gorsze dni, mam nadzieję, że niezłapię więcej takiego doła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotafit--- nie przejmuje się tak kochana :-) :-) na pewno wszystko się uda :-) :-) będzie spadać wszystko wiem jak się czujesz jak mi waga stalą w miejscu myslalam ze oszaleje:-) :-) ja jestem po wczorajszej imprezie nie żywą nic nie jadlam praktycznie caly dzień :-) :-) ale dalam rade 1 h jezdzilam :-) :-) dalam rade choć ledwo żyje :-) :-) :-) jutro tygodniowe ważenie aż się boje :-) :-). Do jutra kochane :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym tygodniu mam spadek o 0.8 kg :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - dziękuję, muszę zacząć myśleć pozytywnie. ;) Nie martw się, spadek wagi w Twoim wypadku jest nieunikniony, :) 3 mam kciuki! Ja też się jutro zważę, sama jestem ciekawa swoich rezultatów. :D A jak tam samopoczucie kochane? U mnie już naszczęście lepsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Maleńkie!;) Ja dzis rano zaliczylam swoj zestaw poniedzialkowy i tak jak juz zapowiedzialam dietke SB trzymam mocno i mam zamiar zgodnie z faza pierwsza 14 tygodni dac rade bo chce widziec tez jakies rezultaty na wadze. Lepszy troche humorek mam po dzisiejszym wysilku ,ale musialam sobie kupic zel do twarzy przetluszczajacej sie bo po cwiczeniach wyskakuja mi potowki okropne na twarzy w okolicy wlosow,na czole masakra juz mialam tego dosc i dzis juz pierwszy raz go uzylam mam nadzieje ze mi to wysuszy troche;) chce na twarzy tez byc ladna;* Drzewo dzis poukladalam z synkiem przez poltorej godziny na dworze tak piekna pogoda byla tazke troche kalorii spalilam;) + cwiczenia 1h 20 min;D ucze sie od dzis na drutach robic;D podoba mi sie to chce sie nauczyc szaliki robic,skarpetki moze swetr;D najpierw dla synka pozniej zobaczymy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka----wiem wlasnie ze to miesnie ,ale jednak musze schudnac bo inaczej beda mi sie modelowac miesnie na tem tluszczyku ktory mam a tego bym nie chciala;( boczki przy okazji znikna tak mysle;p a Twoje zmalaly napewno tylko ze Ty tego nie widzisz bo chcesz zeby juz ich nie bylo;) damy rade! chyba wszystkie mialysmy gorszy weekend;( ale musimy sie podniesc i dalej piac sie po szczeblach kg i cm w dol!;*** Kaska----Kochana super spadek!!!gratuluje to w sumie ile juz zrzucilas?kacyk musi pomeczyc ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×