Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta MZ tak do 1200kcal ZAPRASZAM 2014

Polecane posty

Ehh. ja muszę się dopiero na zakupy wybrać, ale strasznie pada i chyba jeszcze trzoszkę się wstrzymam . Na śniadanie dzisiaj były płatki zbożowe z mlekiem, a potem batonik musli i jogurt. Na obiad najprawdopodobniej zjem sałatkę i ryż z czosnkiem ;) Na szczęście też się najadam moją dietą i bardzo się z tego cieszę, bo nie znoszę chodzić głodna. Za kilka miesięcy będą z nas niezłe laski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że w międzyczasie zjadłam jeszcze pół grahamki z ogórkiem konserwowym :) Ale jestem na nogach od samego rana i musiałam, coś zjeść bo bym z głodu padła do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł! Ja po pracy leżę sobie i piję colę zero. Jutro na urodziny do chrześnicy mojego faceta idę. Ale poza absolutnym grzecznościowym minimum nic nie mam zamiaru więcej zjeść :D Dzisiaj w pracy miałam kurde wesoło hehe. Kocham swoją robotę i nie żałuję, że tam jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też wybieram się dzisiaj na imprezkę :) moja kumpela ma urodziny i mnie zaprosiła. Mam tylko nadzieję, że nie przegnę dzisiaj z jedzeniem i piciem :) Na I śniadanko chleb sojowy pełnoziarnisty z pastą z łososia II Śniadanie: 2 jogurty obiad: pierś z kurczaka z ryżem brązowym i cukinią :D podwieczorek: grejpfrut a na kolację, to zależy, co będzie serwowane. Będę się powstrzymywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko, czyli nie jestem sama hehe :P Wygląda też na to, że zostałyśmy same na tym temacie, ale nie jest źle, bo obydwie mamy cel i go realizujemy. Moje menu dzisiaj: śniadanie- 2 wafle ryżowe i 2 rolmopsy w occie ( 120g) II śniadanie- jogurt pitny 0% 250g, jabłko 150g obiad: talerz rosołu z ryżem; No i nieszczęsna imprezka... myślę jednak, że jeden dzień nie zawali mi sprawy. Fajnie ubrać się w sukienkę i widzieć, że jest luźniejsza hihi. U mnie piękna pogoda i świeci słońce, tak więc aż chce się żyć i wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_85
Cześć dziewczyny ! :) Długo się nie odzywałam ale miałam gośc**przez tydzień, więc nawet nie było jak. Weszłam wczoraj na wagę i pokazala 84,5 kg :D ! A jak wam idzie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z imprezy :D Mnie idzie więcej niż dobrze hehe, bo zmienia się moje ciałko, zmienia :D Jutro rano jadę po antyramę i puzzle bo chce sobie udekorować pokój. Jakoś mnie coś tknęło hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również idzie całkiem nieźle, ale dzisiaj przeholowałam. Na imprezie zjadłam kawałek pizzy ;/ wypiłam drinka i piwo ! I stwierdziłam, że za każdy gram, którego nie powinnam zjeść, zrobię jednego brzuszka ! Więc będę miała co robić od rana ! Kupiłam sobie dzisiaj śliczną sukienkę.. jestem w niej mega zakochana i stwierdziłam, że wezmę za małą, żeby mnie motywowała !!!!!!! Będę prze-szczęśliwa jak będę mogła się w nią dopiąć :) na razie brakuje mi ze 3 cm. Joanno- gratuluję zrzuconych gramów ! Ja się cieszę, bo sama po sobie widzę, że z moim wyglądem jest coraz lepiej :) Tak trzymać ! Dragonette - bardzo fajny pomysł z tymi puzzlami :) jak znajdę trochę czasu, też sobie poukładam trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierowa
Witam, czy moge sie przylaczyc? Mam 170 cm i waze 58,5 kg. cel do lata 5 kg no i przede wszystkim umiesnic cialo. Ale potrzebuje motywacji zwlaszcza w leniwe niedzielne popoludnia kiedy kusi mnie czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :D Fajnie, że jest nas więcej w naszym gronie.Ja dzisiaj na fazie układania puzzli, a jutro niestety do pracy. Chociaż nie narzekam bo ekipę mam ekstra i lubię kontakt z ludźmi. Zrobiłam sobie przy okazji wizyty w hipermarkecie zakupy dietetyczne, bo zawsze jest w dużych sklepach większy asortyment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka50
witam dziewczyny mam 170 , moja waga to 58,5 kg , chce schudnac do 55 kg , mam duzy brzuch ) , moge dolaczyc ? mam zamiar zaczac od jutra ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka50
jutro chce zakupic asumin moze zmniejsze ochote na slodycze , bo ostatnio jem ich bardzo duzo stosowala ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne grazka50, że możesz dołączyć :) nie stosowałam tych tabletek. Ja łykam jedynie Aqua-Femin na zmniejszenie wody w organizmie. Też mam wielki problem z brzuchem, dlatego że jestem po cesarce i nad blizną robi mi się całkiem spory wałeczek. Nie wiem z czego to wynika, ale będę nad tym pracować. Miałam robić od wczoraj brzuszki, ale niestety dostałam dzisiaj okres, więc muszę to odłożyć na jakiś czas. Dziś na śniadanie zjadłam bułkę pełnoziarnistą z ogórkiem konserwowym, później jogurt i banana. A na obiad... a w zasadzie na obiado-kolację będę jadła pierś z kurczaka na patelni teflonowej, cukinię i ryż brązowy pełnoziarnisty :) Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_85
Hej ;) A ja na kolację za karę zjadłam tylko jabłko bo na drugie śniadanie zjadłam coś co nie powinnam. Niestety mówi się trudno i idzie się dalej :) A za chwilkę w piżamkę do łóżeczka pilocik jakiś dobry film i lulu :) Mam dziwne wrażenie że motywacja mi spada od mojego ostatniego piątkowego ważenia waga stoi i zastanawiam się co robię źle. :/ A jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Grażko. U mnie z motywacją silnie, aczkolwiek dzisiaj cały dzień kręci mi się w głowie i coś się ze mną dzieje... A jutro na rano do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam się niedawno i na szczęście czuję się troszkę lepiej... oby taki stan utrzymał się cały dzień. Po pracy być może pojadę do mojego faceta, ale to zależy od samopoczucia, bo nie chcę się kurcze przemęczać, a jednak wyjazd do mojego oznacza 50 min jazdy busem. Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze muszę busem do pracy jechać ( 40 min. ) to jakoś nie rajcuje mnie kolejna jazda. Co u was? Ja się jutro rano ważę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzajcie sie , odchudzajcie obrzydliwe grubasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje nie jedz pchać autobus 50 minut to za wiele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro drogi gościu tu jesteś to znak, że jesteś grubasem. Może mam 55 kilo i chuda nie jestem... Jednak schudnąć idzie, a paskudnego charakteru i swojej żałosnej egzystencji nie zmienisz ;-). Adieu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_85
Drodzy Goście jesteście ignorantami. Owszem świat składa się z wielu ludzi, sylwetka tych bardziej okragłych nie zawsze jest wynikiem obżarstwa, w wielu wypadkach to choroby różnego rodzaju. A przez takich jak wy nasz kraj schodzi na psy bo to że opisujemy tu nasze osiągniecia jest znakiem że chcemy to zmienić. I nie zyczę nikomu ani choroby ani dużego ciała, ale może gdyby i was to spotkało potrafilibyście zrozumieć ten ból, i przykrosci ze strony innych, który ich spotyka. Nie wierzę też że w waszych rodzinach takich osob nie ma .... Po prostu brak słów na chamstwo .... Tylko złośiwi tak potrafią , ale pamietajcie to wraca ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_85
Dragonette cieszę się, że czujesz się już lepiej. Ja natomiast porządnie się wyspałam i motywacje mam na 101% w skali do 100 :) A takim jak tym wyżej chce pokazać, że role mogą sie odwrócić :D ! Dragonette a ty uważaj na siebie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ignorujcie takie komentarze !! Jak ktoś nie ma mózgu, to choćbyście bardzo chciały, i tak łopatą do głowy nie nałożycie ! :) U mnie dietka na razie świetnie. :) Z bioder i ud puki co nic mi nie zeszło, ale na brzuchu widzę duże zmiany :) Ja zważę się dopiero, jak mi się okres skończy. Dragonette mam nadzieję, że już ci lepiej :) Joanno nie przejmuj się.. waga za kilka dni powinna ruszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_85
Czarodziejko mam nadzieje :D Poki co moje osiągniecia od poczatku stycznia wyglądają tak : łacznie od 03.01.2014 na dzien dzisiejszy t,j. 03.02.2014 zgubiłam 7 kg w pasie 11 cm w biodrach 8 cm udo 2,5 cm nad kolanem 1 cm w łydce 1 cm w szyi 1cm w przed ramieniu 2 cm w biuscie 9,5 cm pod biustem 6cm nad kostką 1,5 cm Powiedzcie mi dziewczyny jak to widzicie na taki okres czasu ? za mało ? za duzo? za szybko za wolno ? nie wiem jak mam się do tego odnieść samej cięzko mi to ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak na moje oko troszkę za szybko tracisz cm, ale to tylko moja opinia. Jak czujesz sie dobrze to okej :-) Fajnie, że wszystkie trwamy w diecie hehe. Ja dzisiaj na poprawe samopoczucia sobie wieczorem spa domowe walnę. Terax delektuję się kawą po godzonce drzemki. Do mojego nie jadę, bo padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_85
Dragonette głodna nie chodzę najadam się do syta i przede wszystkim zdrowo tylko własnie mam watpliwości co do tego czy zdrowo chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_85
Ciekawa jestem jak to teraz bedzie dalej szło. Widzę jednak że slimcea zahamowało mi apetyt,i nie martwi mnie to :) Bo mogę spokojnie wytrzymać od 18:00 do rana pijąc tylko wodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek bez nóżek i rączek
hej ma zamiar do Was się przyłączyć. mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_85
Pewnie ! Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×