Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu wam nie wyszlo w MLM

Polecane posty

Gość gość
czyli dookoła namawiać ludzi na współprace albo na kupno badziewia. G***o warty interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki interes że próbują na kafeterii ludzi wkręcać hehe żałosne mlmki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁOWNIK SYNONIMÓW I ANTONIMÓW » rzeczownik namawianie synonimy: nakłanianie, namowa, perswazja, przekonywanie ========================== SŁOWNIK SYNONIMÓW I ANTONIMÓW » czasownik poinformować synonimy: obwieścić, oznajmić, poinformować, powiadomić, zawiadomić, dać do wiadomości » czasownik poinformować synonimy: deklarować, oświadczyć, oznajmić, poinformować, zakomunikować, zapowiedzieć ================================ Czy wobec tego poinformowanie jest tym samym co namawianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest sens dalej tlumaczyc co to MLM i jak sie w nim pracuje. Z tego co widze to ciemna masa i tak nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"banda kretynów z mlm..... :/" | haha powiedz to tym ktorzy w MLM zarabiaja wiecej od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sapienti nie potrafisz rozróżnić moich postów od tych atakujących? xx to też jest problem - wiara w to co się robi. miałam do czynienia z jednym mlm w polsce. wyglądało to tak, że pierw musiałam zdobyć "punkty" za sprzedaż, po zdobyciu tych punktów (za ok 300-400zł sprzedaż lub mogłam kupić sama na taką kwotę) miałam za zadanie "poinformować otoczenie" o tym biznesie i pozyskać jak największą liczbę osób współpracujących (wiadomo - dostaję jakiś tam % od tego co oni sprzedadzą), oczywiście caly czas muszę utrzymywać jakiś tam poziom sprzedaży, każdego miesiąca na te 300-400zł. Na tym polega praca w jednej z firm w polsce, oczywiście nie poszłam z nimi na współpracę bo nie mam czasu na taki biznes, a i wyniki finansowe pojawiają się tak na prawdę ze sporym opóźnieniem, pierw jest sam nakład. xx oczywiście nie każda firma MLM działa w ten sposób, wiem, że można (nawet w przedstawionym przeze mnie wyżej modelu) zarobić ale nie jest to takie proste i przyjemne ;) Przykładowo JA nie lubię bezpośredniego kontaktu z klientem, wolę zupełnie inną formę pracy, więc źle czułabym się w MLM (nawet już "informowanie" znajomych czy nieznajomych jest dla mnie nieprzyjemną częścią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Masa rzeczywiście ciemnawa, ale może jakoś komuś się nieco rozjaśni po takim tłumaczeniu?! :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ludzi zielonych w temacie lub zwyczajnie glupich : slowo poinformowanie a namawianie to jedno i to samo tak samo jak MLM, akwizycja itd. Szkoda glupiemu tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@sapienti nie potrafisz rozróżnić moich postów od tych atakujących?@@ No! Nie jest to łatwe! Bo ty też atakujesz. Tyle że w sposób o wiele bardziej kulturalny. Ten dureń też tak od czasu do czasu robi, żeby pokazać jaki to on sprytny i bystry!!! Wolę skupić się na odpowiedzi, zamiast zgadywać czyj to post! A może założyłbyś sobie jakiś nick? Wówczas nie byłoby problemów z identyfikacją :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu wyzej kolezanko rozumiem to ze mozesz sie zle czuc w MLM. kazdy jest inny. Ja np zle sie czuje na etacie bo musze rano wstawac a lubie dluzej pospac no i szef nie zawsze jest mily i czasami męczy czlowieka psychicznie poza tym trzeba siedziec w robocie po te 8 czy 9 godzin a i tak szansa na awans jest nikła. Dlatego ja osobiscie wole MLM bo nie mam szefa nad soba i pracuje jak chce, kiedy chce itd. To daje mi psychiczny spokoj. | co do zarobkow to w dluzszej perspektywie MLM jest duzo bardziej oplacalny niz jakakolwiek praca na etacie. Dlatego tez wybralem MLM. Wiem ze po np 10 latach w roznych MLMach bede zarabial duzo duzo wiecej pieniedzy niz na etacie, a oprocz wiekszych pieniedzy bede mial duzo wiecej czasu dla siebie no i bede mogl wysypiac sie do 12 w poludnie. | Podsumowujac, w dluzszej perspektywie czasowej MLM jest duzo duzo bardziej oplacalny niz etat. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co nick ??? żałosne to jest. To wasze namawianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@Na tym polega praca w jednej z firm w polsce@@ Czy to oznacza, że tak ma być w każdej firmie? :-D Czy hasło "budowlanka", "motoryzacja", "finanse", "edukacja" zawsze oznaczają ABSOLUTNIE i DOKŁADNIE TO SAMO??? I niema znaczenia - czy chodzi o praca w międzynarodowej firmie budowlanej czy u pana Zenka z Koziej Wólki? Czy mówimy o firmowym serwisie Mercedesa czy o warsztacie Krzycha na rogu Owsianej i Polnej? Czy tematem dyskusji jest kierowaniem odziałem banku czy wciskanie funduszy inwestycyjnych typu Amber Gold? Przecież i jedno i drugie jest odpowiednio: budownictwem, motoryzacją i finansami!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po co nick ??? żałosne to jest. To wasze namawianie..." | zalosne to sa twoje komentarze jak i twoja osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne to jest mlm i wasze naciąganie :D nawet na kafeterii musicie to robic żebraki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dokładnie !! a MLM jest gównem" | Ciesze sie ze sie przyznales ze jestes zalosny. Dobrze ze masz tego swiadomosc. Czy MLM to gowno ? Moim zdaniem nie. Zeby ladnie zripostowac moge napisac ze etat za 1100 zl to gowno. | Ty pewnie na tym etacie spedzisz reszte zycia. Tak wiec zycze powodzenia. Niech ci sie wiedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
etat za 1100 to jeszcze większe g***o niż MLM. Wszystko jest lepsze niż marny etat. MLM jest zaraz po tym gównem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej żebraki ile osób dzisiaj sie dało naciągnąć na perfumki ???? :D albo na tabletki folomeyeva oszusta ?? :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM jest dobrą alternatywą dla niektórych. Szkoda tylko ze w mlm sporo osób to właśnie takie kanalie o jakich tutaj piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah oj smieszni hejterzy. Co was tak boli ? to ze ktos w MLM zarabia ? hejtujecie MLM chociaz nic o nim nie wiecie. jestescie zalosni. | Przed pojsciem spac powiecie do siebie "ale dzisiaj mialem udany dzien, hejtowalem w necie haha ale ze mnie kozak" Rano wstaniecie byc moze pojdziecie do pracy na ktorej zarabiacie grosze albo co lepsze ciagle siedzicie na bezrobociu i nic z tym nie robicie bo jestescie zwyklymi nieuczanikami. Ale co tam. Lepiej troche pohejtowac, to takie fajne. | Szkoda ze robicie to za darmo. Gdyby wam za to placili zarabialibyscie srednia krajowa albo wiecej. Niestety tak nie jest. Jestescie na przegranej pozycji. | Nie wazne co tu napiszecie, jestescie zerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co zaraz to obrażanie ? Bo nie chcą wejść w mlm ? Przecież to nie dla każdego. Szczególnie jak sie tutaj niektórych poczyta to się może odechcieć tego interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzesimir ale tu nikt nikogo nie namiawia do wejscia w MLM. Ani ja nie namawiam ani Sapienti ani nikt inny. To nie jest miejsce na takie rzeczy. Jest temat i dyskutujemy. Nikt sie tu nie reklamuje ze swoim MLMem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale temat brzmi "Czemu wam nie wyszlo w MLM" a ten Sapienti juz sie wkręcił i znowu myśli że coś zwojuje. Psuje każdy temat a później dziwicie się że hejtuja tutaj małolaty. Takie ich prawo - niech sobie hejtują jak chcą. Ale zniżać sie do ich poziomu to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak temat banalnie prosty "Czemu wam nie wyszlo w MLM" Jesli chodzi o MLM to temat uniwersalny. Piszemy o zaletach i wadach tego systemu jak i o tym w jakis sposob pracuje sie w MLM. | Ale przyznam sie bez bicia, ze tylko Ja i Sapienti podtrzymujemy tematy nt. MLMu. gdyby nie my to pewnie hejterzy nie mieliby co robic. I szczerze mowiac jestem tu ostatni dzien. Szkoda mi juz czasu na tlumaczenie debilom na czym polega MLM. Dla ciemnej masy MLM to zawsze bedzie akwizycja albo piramida finansowa. | Poza tym nie mam zadnej korzysci z tego ze komus wytlumacze o co chodzi w MLM i jak moze w nim zarobic swietne pieniadze. Strata czasu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać że ty przynajmniej jesteś inteligenty i do słusznych wniosków dochodzisz w przeciwieństwie do twojego nieuczciwego sojusznika Sapienti. Gratuluję dojrzałej decyzji i życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kłamliwego chama Krzesimir @@w przeciwieństwie do twojego nieuczciwego sojusznika Sapienti.@@ A udowodniłeś gnoju moją nieuczciwość? Masz jakieś niepodważalne fakty, poza swoim zmyślaniem? Jeśli tak, to przedstaw je tu lub idź do prokuratury, psie kłamliwy. Co za bydlak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze mowiac juz mam dosc tego przekrzykiwania sie. Ciagle jedno i to samo. My tlumaczymy idiotom zasade dzialanai MLM a oni dalej swoje. Durni ci hejterzy oj durni, dlatego napsialem ze to moj ostatni dzien. Szkoda mojego czasu na takich cymbałow, na tym forum. na facebooku jest taka grupa MLM. Tam moge sobie kulturalnie podyskutowac. Przynajmniej zadnych hejterow tam nie ma. Spokoj i cisza. I o to chodzi. Hejterzy sie moga zesrac haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam się wypisuję z tematu, bo ani hejterzy ani zwolennicy mlm jak widać nie grzeszą kulturą, ciągle tylko słowa "ciemnota, idioci" itp - nie mój poziom więc znikam, ale gościu - powodzenia w MLM, oby Ci się powiodło - ja się w tym nie odnalazłam, bo to nie moja bajka, tylko, że ja nie muszę tyrać na etacie za wspomniane wcześniej przez kogoś 1100zł i nie mam parcia na kasę, więc nic mnie nie pili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze temat. Trolle beda miec uzywanie bo oni uwielbiaja pisac o MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
w MLM wielu osobom nie wychodzi albo poddają się w najmniej porządanym momencie- to jest przyczyna- trzeba szukać mlm w czymś co znamy dość dobrze .Widziałem wiele sposóbów z kosmetykami- ale to pic na wodę. Lepiej tak jak piszę- brać się za znany kawałek a nie obcy :) http://www.tomaszpietrzak.pl/biznesonline - to chyba lider jeśli chodzi o mlm i zarobek- warto sprawdzić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×