Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu wam nie wyszlo w MLM

Polecane posty

Co do używania produktów swojej firmy MLM. Wśród moich znajomych jest człowiek, który działa w pewnej znanej firmie MLM, w której na początku korzystał tylko z jednego produktu. Jest to środek dodawany do paliwa w samochodzie czy innym środku transportu w celu ochrony silnika, zwiększenia jego mocy i obniżeniu spalania paliwa. Gość w 2 lata zbudował biznes dający mu dochód roczny ponad 1 000 000 €. Na jednym jedynym produkcie!!! Później zaczął używać też inne produkty, ale zaczynał i zbudował ogromny biznes na jednym produkcie. A więc, można! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Powszechnie znanym faktem jest to, że słowa człowieka wynikają z jego myśli, a myśli wyznaczają jego działania. Często, i na tym forum i w innych miejscach można przeczytać u ludzi, którzy nic w tym biznesie nie osiągnęli: "bawiłem się MLM, byłem w MLM, zachwalać produkty, wciągać innych" itd. Z całą pewnością ich działania w pełni odpowiadały tym określeniom. I co się teraz dziwić że im nie wyszło???!!! W MLM nie warto się bawić. Jego trzeba profesjonalnie robić. W MLM nie wystarczy być. By mieć sukces, w MLM trzeba coś zrobić. W MLM nie wolno zachwalać produkty. Trzeba dzielić się swoimi wrażeniem i doświadczeniem od użycia produktów, które naprawdę ci się podobają. Do MLM nie wolno wciągać ludzi. Należy im przedstawić możliwości i perspektywy MLM i pozostawić im podjęcie decyzji. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze powiedziane sapienti. A ty od jak dwna jestes w MLM i ile zarabiasz jesli mozna spytac ? prowadzisz oprocz MLM jakies inne biznesy w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dobre słowa! Po raz pierwszy zetknąłem się z MLM i zacząłem współpracę w 1995 roku. Niestety, nie miałem wówczas za bardzo od kogo się uczyć tego biznesu, więc, szedłem drogą prób i błędów. Mimo to udało mi się wyjść na dochody 500-600 dolców miesięcznie. Na tamten czas było to "kupa kasy"! :-) W 1999-tym zdarzyła mi się emigracja do Polski i w zasadzie musiałem biznes zaczynać od początku. Też bardzo ciężko mi szło i trochę czasu zajęło dojście do jakichś sensownych dochodów. Jak jest dzisiaj? Nie napiszę Ci konkretnej kwoty moich dochodów. Nie są jakoś powalające z nóg. Ale ponieważ nie traktuje biznes MLM jako cel ostateczny, to od samego początku starałem się o inne źródła dochodów. To co zarabiam w sieci wystarcza mi na życie i na inwestycje w nieruchomości i metale szlachetne. Poza MLM zająłem się ostatnio biznesem związanym z produkcją eko-energii. Przede wszystkim poprzez przeróbkę śmieci i odpadów. W tym również widzę ogromne perspektywy i możliwości! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za niedlugo wchodze do FM i starlife. Znasz te mlmy ? co mozesz o nich powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprasza do Oriflame www.abc-work.pl/alicja na tej stronie znajdziecie opinie innych osób, które kiedyś zaryzykowały. Poświęcając swój czas doszły dziś do naprawdę zadowalających efektów. W MLM to tak jak w każdej pracy najpierw trzeba się wykazać czyli trochę popracować, a potem odebrać swoją nagrodę - pieniądze. Ja kiedyś też myślałam że kasa sama z nieba mi spadnie, teraz jednak już wiem że trzeba samemu na to zapracować. I uwierzcie mi że taka praca jest o wiele przyjemniejsza. I co najważniejsze wykonuję ją w domu i sama ustalam sobie godziny pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" I co najważniejsze wykonuję ją w domu i sama ustalam sobie godziny pracy" W domu ?, czyli jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak terazmamy internet i wszystkie spotkania, szkolenia mozemy robic u siebie w domu lub online. dawniej trzeba bylo chodzic od jednego czlowieka do drugiego bo interent byl w powijakach a telefonow nie bylo a jesli byly to mieli je tylko najbogatsi. Teraz praca w MLM jest bardzo ulatwiona i daje kazdemu mozliwosc zarabiania pieniadze, oczywiscie jesli ktos chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od szkoleń klientów raczej nie przybywa, więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klienci zawsze się znajdą. Poza tym kupujesz dla siebie z upustem, od każdej sprzedanej rzeczy masz prowizję. Idąc np do fryzjera pytasz czy możesz zostawić katalog i przyjdziesz po niego za 2 dni. Ale najprościej zabierasz katalog ze sobą do pracy, szkoły, na kawę z koleżanką. Zawsze znajda się osoby które coś zamówią. Ale w MLM praca to nie tylko sprzedaż, to także budowanie grupy. W tym właśnie przydatny jest internet. Jak już pisałam mamy różne szkolenia oraz spotkania. Na każdym takim spotkaniu można się czegoś nowego dowiedzieć oraz nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Klienci zawsze się znajdą." Hmm, doprawdy ?. Budowanie grupy, czyli jak ?, gdzie szukać tych do grupy ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@Znasz te mlmy ? co mozesz o nich powiedziec.@@ Oczywiście że znam! Jeśli chcesz znać moje zdanie, to powiem tak. Jeśli nigdy nie działałeś w MLM i chcesz się nauczyć podstaw tego biznesu, to można wchodzić w te firmy. Zwłaszcza StarLife. Długoterminowo nie stawiałbym na nie. Nie powiem, że nie można tam osiągnąć sukces. Można! Ale naprawdę będziesz musiał się natyrać. Zwłaszcza w FM. Ta firma już dawno bardzo mocno napełniła rynek i przebić się jest niezmiernie ciężko. Ze StarLife jest o wiele prościej. Jak będziesz chciał to podpowiem c***arę rzeczy, żeby w tej firmie szybciej dojść do sensownej kasy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze klient sie zawsze znajdzie. W koncu na swiecie jest 7 miliardow ludzi. Wysarczy znalezc ludzi ktorzy sa otwarci na inne mozliwosci zarabianai pieniedzy. To nie jest latwe oczywiscie poniewaz system edukacji szczegolnie w Polsce troche inaczej przeszkolil ludzi. schemat jest od dawna taki sam czyli : 1 - ucz sie (pdstawowka, srednia, studia) 2 - znajdz prace, popracuj kilkadziesiat lat 3 - pobieraj emeryture przez kilka lat 4 - umrzyj jeszcze mozna dodac : plac podatki i badz grzeczny x Tak robi ponad 90 % ludzi w Polsce. Ale sa osoby ktorym to nie pasuje. Te osoby staraja sie przeciwstawic temu systemowi. I co robia ? Wyjezdzaja za granice Otwieraja wlasne biznesy Szukaja innych sposobo dzieki ktorym moga zarabiac pieniadze. wszystko po to zeby sie nie uwiazac do etatu na kilkadziesiat lat. x MLM jest banalnie prosty i skonstruowany tak zeby kazdemu przynosic duze pieniadze. Kazdy milioner MLM kazdy kto zarabia 100 tys zl w MLM kazdy kto zarabia teraz ponad 2 lub 4 tys zl miesiecznie w MLM kiedys zaczynal od zera. Byl na samym dole tej piramidy i dzieki swojej pracy i wytrwalosci osiagnal sukces. x Kazdy w MLM moze osiagnac sukces. Jestem o tym przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia wyrzej, zmarnowales 7 linijek textu i nie napisales nic konkretnego. Jakis bełkot i tyle. Szkoda mi ciebie gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM jest fajnym rozwiązaniem. Tak jak klientów, tak też można znaleźć osoby, które podejmą wyzwanie :) Jeśli jest ktoś zainteresowany współpraca z marką Oriflame to zapraszam www.abc-work.pl/alicja Jeśli mamy nad sobą osobę, która będzie potrafiła nas wprowadzić w ten biznes to daleko zajdziemy. A wiadomo, że tym osobom tez zależy by ich grupa osiągała sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaa, daleko łoj dalekoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zapominacie chyba jeszcze o jednej istotnej sprawie. Każdy kto zaczyna z MLM wie że na początku jest to jego dodatkowe zajęcie, a nie jedyna praca. Dopiero z czasem widzimy efekty. U jednych będzie to szybciej u innych trochę później. Ale dlaczego z góry zakładacie że jest to pic na wodę. Można osiągnąć dużo trzeba tylko wytrwałości i zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze pytanie do Osoby zakładającej ten temat: Jesteś osobą która poległa przy MLM czy może wręcz przeciwnie czerpiesz z tego korzyści i dziwisz się, że tak mało jeszcze osób widzi w tym pozytywy. A może chcesz spróbować ale się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zawsze najpierw zakladaja ze kazda inna niz etat praca to pic na wode. nawetgdy widza ludzi ktorzy zarabiaja w ten sposob to i tak dalej maja taka sama opinie. No coz ludzie sa glupi w wiekszosci :) W Polsce jest tak ze ludzie wola narzekac niz wziac sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@Każdy kto zaczyna z MLM wie że na początku jest to jego dodatkowe zajęcie, a nie jedyna praca. @@ No, nie koniecznie. Znam niemało osób, którzy od samego początku potraktowali MLM jako główne zajęcie zarobkowe. To, czy będą mieli z tego środki do życia od samego początku zależy i od towaru, z którym pracują (jak duży jest na niego popyt), i od założonej w jego cenie marży (spora marża nawet przy małej sprzedaży pozwoli zarobić), i od systemu wynagrodzeń (duże wypłaty z sieci mogą dać dobry zarobek z zaproszonych partnerów). Oczywiście, traktowanie na początku MLM jako dodatkowego zajęcia jest o wiele bardziej komfortowe. Jakby nie od razu wszystko się ułożyło pomyślnie, to nie byłoby tragedii. Ale uważam, że mimo wszystko nie warto się bać podjęcia współpracy z firmą MLM na przykład na bezrobociu. Większa motywacja może się okazać kluczem do większego sukcesu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM jest swietny. Plebs sie nie zna. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrynka nie jestem osoba ktora poległa w MLM. jeszcze nie uczestnicze w zadnym MLM ale mam zamiar sie ostro wziac za jeden z nich. Nie boje sie sprobowac bo w MLM nie ma ryzyka. Wiem ze jesli bede ciezko pracowal to wypracuje sobie za pare lat dobry dochod pasywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa, :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wierzyc gosciu nie musisz. Ja wiem ze w MLM mozna zarobic. Ty mozesz cale zycie zyc w swoim ciasnym malutkim swiecie gdzie nic nie jest mozliwe. powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sapienti sa ludzie ktorzy wierza ze pieniadze z emerytury pozwola im na dostatnie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze są. I bardzo mi ich szkoda, bo zawód, który na nich czeka będzie przerażający. Ale... Skoro wolą ryzykować swoja przyszłość i nie chcą wysłuchać dobrej rady, to co z tym zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc ludzi nie mysli o swojej przyszlosci. wiekszosc zyje dniem dzisiejszym. Nie obchodzi ich wlasna przyszlosc za 5, 10 lub wiecej lat. Ja wlasna przyszlosc juz zaczynam planowac. Wiem co chce robic za 5 czy 10 lat i wiem ile cce miec wtedy pieniedzy. posiadanie CELU w zyciu to 50 % sukcesu. Wiekszosc ludzi nie posiada zadnych celow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×