Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu wam nie wyszlo w MLM

Polecane posty

O właśnie! Zakładać i podawać tu debilne przepełnione chamstwem i kłamstwami strony - to są właśnie metody przeciwników MLM. To najwyższy poziom kultury i wychowania na który ich stać! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać Sapienti dalej jesteś kłamcą i sie wypierasz prawdy a do tego obrażasz. Taki wlasnie z ciebie typ. Napierw piszesz ze nie zmieniasz nicków a pozniej przyznajesz ze to twoje :D Jak zawsze motasz sie w wypowiedziach... żal że są tacy jak ty przedstawicielami mlm. Na prawde żal. Całe szczescie ze sporo ludzi przed toba ostrzega i duzo ludzi czyta jaka jesty prawda o tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łżesz jak najgorszy i najpodlejszy pies! Ale czego można się spodziewać po tchórzu, który potrafi tylko łgać zza płotu i nie może z otwartą twarzą stać oko w oko z przeciwnikiem. Powtórzę raz jeszcze - jesteś podłym, kłamliwym, tchórzliwym i żałosnym psem. Chociaż, nawet to określenie jest raczej bardziej obraźliwe dla psów, niż dla ciebie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babą to z pewnością ty jesteś! :-D I to taką w najgorszym wydaniu. Kłamiesz, plotkujesz, mścisz się za niewygodną c**prawdę. Po prostu jesteś totalną pomyłką natury! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawdę musisz się leczyć. Tak chorej wyobraźni jaką ty masz chyba nikt inny nie ma. Ale nie martw się - mam już dla ciebie bardzo skuteczny lek. Niedługo się spotkamy i zastosuję go dla ciebie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę napisać czemu mi nie wyszło. Z tego powodu mieszkając w małym mieście nie miałam możliwości kontaktu z dużą grupą potencjanych klientów, z tego powodu, że nie znam w tym mieście wlasciwie nikogo a nie zamierzałam stać na ulicy i zaczepiać ludzi, z tego powodu, że początkowa ilość nakładów w stosunku do teoretycznych zysków była zbyt niewspółmierna i uznałam, że nie jest to warte mojego wysiłku i zrezygnowałam - ot tyle :) Moim zdaniem, aby coś osiągnąć w MLM potrzeba czasu, cierpliwości a także przebojowości, otwartośc****ewności siebie - nie każdy ma takie cechy, nie każdy widzi siebie w roli sprzedawcy (czy też wciskacza ;) ), ja na sprzedaży jako tako się znam i nie czuję się w tym dobrze, to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tabletkami na "obniżenie spalania" latał jedynie ostatni zwój w twoim zafajdanym łbie. Bo ja już od ponad 10 lat z niczym nie latam! Nie muszę, w odróżnieniu od ciebie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folomeyev sprzedaj tabletkę :D :D :D uważajcei na oszusta i złlodzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folomeyev oszust
ej a jak ukończyłeś uczelnię która jak się później okazało nie istaniała pamiętasz ?????? hehehe albo jak sie podpisywałeś jako mgr inz a jestes zwykłym matołem bez szkoły ???? :D to jest właśnie sapienti sat czyli viktor folomeyev oszust złodziej i kłamliwy naciagacz ktory dla naciągnięcia kogoś sam gubi sie we własnych kłamstwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten sapienti to głupek/. masakra. Macie racje. Idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie po kilknastogodzinnej przerwie :p Jesli chodzi o czlowieka sapienti sat to nie zauwazylem zeby ten czlowiek kiedykolwiek kłamal na tym forum, probowal oszukac kogos czy wyludzic od kogos pieniadze. Sledze to forum od kilku lat i nigdy czegos takiego nie widzialem. Jesli chodzi o nicki to ja tez mialem kilka nickow. To czy ktos pisze pod jednym czy pod kilkoma nickami jest nieistotne. Istotne sa przekazywane informacje i jesli sa rzetelne to az milo sie czyta a z tego co czytalem tutaj sapienti bardzo ladnie pisze. Wiec nie wiem czemu sie go tak czepiacie ludzie. Z tego co tutaj zauwazylem nawet mnie brali za folomejewa chociaz pisalem pod kilkoma nickami. Dla mnie to glupota i jakas paranoja no ale co ja poradze. x Troche odbiegamy od tematu. A temat byl "czemu wam nie wyszlo w MLM." mam nadzieje ze jeszcze ktos sie SENSOWNIE wypowie. Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że urojenia ci nie puszczają! I dobrze ci tak! Może w końcu te głosy w twojej głowie każą ci skoczyć z górnego piętra twojej kamienicy i wszyscy będą mieli spokój. Oby jak najszybciej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 16:25. dziekuje za konkretna wypowiedz. Odnoszac sie do twojego komentarza jakis czas temu widzialem filmik na YT o gosciu ktorzy w Polsce zaczal dzialac w MLM a dokladnie w FM a nie znal nikogo. Ale postawil sobie cel i osiognal go, tzn osiagnal sukces i zarabia pieniadze. Ale to prawda co piszesz, MLM nie jest dla wszystkich i nie wszyscy czuja sie w nim dobrze. Tak wiec nie warto tez polecac tego biznesu wszystkim. a jedynie wybranym osobom. Amatorzy w MLM wlasnie robia tak, ze polecaja i zachecaja do tego biznesu wszystkich jak leci. Dziadka, babcie, mame brata itd itd. A tu nie o to chodzi. x "Jakosc sie liczy a nie ilosc" Prosze pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu w kazdym temacie o MLM wtraca sie ten idiota. Bez sensu. Kazdy normalny, inteligentny czlowiek powienien olać tego kretyna i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do tematu... Uważam, że jednak trzeba brać pod uwagę wszystkich. Oczywiście bez tych ewidentnie niedorozwiniętych umysłowo, jak ten troll z tego forum. Tak naprawdę nigdy nie wiemy kto się okaże tym właściwym. W mojej grupie jest kilka ludzi, o których na początku ich kariery w życiu nie pomyślałbym, że coś z nich będzie. A tu się okazało, ze są tak zdeterminowani osiągnąć sukces, że zostawili daleko w tyle tych, kogo typowałem na liderów! Wraz z tym, kilka takich "liderów" tak się unosiło ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami, że nie mieli czasu coś realnie zrobić. Dzisiaj większości z nich w ogóle niema w moim biznesie. I w innym również nic nie osiągnęli! Taka oto ironia losu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@Nie rozumiem czemu w kazdym temacie o MLM wtraca sie ten idiota.@@ Niedługo z nim się spotkam i się dowiem. Obiecuję, że w szczegółach opiszę tu ten ciężko przypadek trolla internetowego! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie widziałeś jeszcze żeby folomeyev kłamał to przeszukaj fora :) znajdziesz coś dla siebie. To co tutaj o nim piszą to prawda. Wystarczy poczytać forum bogatego ojca żeby sie przekonać jaki to oszust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum nic nie znalazlem zlego o Sapienti. A inne fora szczerze mowiaz nie chce mi sie przeszukiwac. Szkoda mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. Wiele razy juz wyszły kłamstwa tego obleśnego knura :D :D :D znikąd to sie nie wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym forum nie znalazłeś bo pokasowali jego inne nicki za kłamstwa, chęci wyłudzenia i chamstwo. Taka prawda. Opanował sie jak zobaczył że wszyscy na niego najeżdżają i wyszły jego machloje ;) Każdy kto dłużej czyta to forum Ci to potwierdzi. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZO TO MLM BO NIE WIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlodziejviktorfolomeyev.simplesite.pl/‎ tutaj szczegóły ze zdjęciem morsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie rob syfu z normalnego tematu. Prosze Cie. To nie miejsce na glupie trollowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz 100 000-ny powtarzam, że te wszystkie moje rzekome kłamstwa, oszustwa i naciągania istnieją tylko i wyłącznie w głowie tego chorego na całą głowę trolla. A dowodami on nazywa swoje własne posty, które kopiował i wklejał gdzie popadnie. Zresztą większość tych jego wypocin dawno skasowała moderacja na mój wniosek i na żądanie policji. W chwili obecnej przeciwko niemu i jeszcze kilku osobom toczy się postępowanie prokuratorskie, wszczęte na mój wniosek jeszcze w roku 2012. Niestety opieszałość policji w Polsce pozwala mu jeszcze tu istnieć, ale postępy są i jest duże prawdopodobieństwo, że już niedługo będzie mu nie do zabawy na ławie oskarżonych! Z czego niezmiernie ucieszą się wielu ludzi na tym forum i w off-line!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak oszuście :D tak kłam dalej naciągaczu i krętaczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhahaa "postępowanie prokuratorskie" dureń. po prostu stary głupi tłusty dureń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh znowu jak ktoś prawdę o oszuście napisał to straszy "postępowaniem prokuratorskim" :D pół kafeterii juz wsadził a wszyscy pisza dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co folomeyev znowu cie rozwalili na kawałki .... taki los kłamcy i oszusta na tym forum...... dobrze ci tak za te wszystkie kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×