Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu wam nie wyszlo w MLM

Polecane posty

Dureń to pewnością ty jesteś, jeśli myślisz że to są żarty. Kilku z twoich kolesi już się przekonało. Niema ich już tu bo mieli rozmowę z policją i wiedzą, że są zagrożeni nawet realną odsiadką. Ty jeden debil zostałeś, co nie umie poskładać fakty i wyciągnąć wnioski! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto 3 ze znanych mi trolli, którym dobrali się do już doopy: Marcin Pietrzak, Tomasz Olma, Michał Frątczak. Im ryje już pozatykali, ale przed sądem i tak staną. W poniedziałek mam nadzieję poznać jeszcze jakieś namiary. Trochę wcześniej czy później i tego ostatniego debila dorwą. Zobaczymy jaki z ciebie wówczas będzie kozak! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i z ciekawego temtu robi sie burdel. A moze wypowie sie ten kto tak tu spamuje ? co osiagnales w zyciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję że opiszę tu w swoim czasie kto to jest i co osiągnął. Bo sam on jest zbyt nędzny i tchórzliwy żeby tego dokonać! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pojechaliście po warchlaku heheheh znowu bajki wypisuje :D dobrze ze sie tak ośmiesza :) niezły ubaw z knurem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa znowu jestesmy jedna osobą :D głupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd sie ukazałeś nie grozi to nikomu hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już zobaczyliśmy :D wiekszego od ciebie nie ma folomeyev :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna stronka i nieźle ochydny ryj hahahahha ale tłusta morda :D fuj rzygać sie chce na widok takiej kupy g***a ze smalcem zmieszanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie to morda sapienti sat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszy problem to jednak to ze nie kazdy sie do MLM nadaje...tam nikt nas nie pilnuje i mowi dokladnie co masz zrobic kazdego dnia i w kazdej minucie Twojej pracy. Potrzeba bardzo duzo samozaparcia, samokontroli i organizacji pracy...ale tez nikt nas nie traktuje jak roboli! Faktem tez jest ze tak naprawde firm MLM ktore warto wziac pod uwage, tych ktore naprawde sie licza jest kilka...a nie kilkadziesiat! Ja w MLM pracuje od 2 lat, zarobki...hm...2500 dolarow...tygodniowo! Warto? WARTO!!! Ale podstawa jest wiara w produkt ktory sprzedajecie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczyście oświadczam, że zachowałem się idiotycznie kiedy atakowałem Szanownego Pana Folomeyeva Wiktora. Mam problemy z psychiką i nie mogę kontrolować swoich czynów. Proszę nie traktować poważnie wszystko, co wypisuję. Oświadczam też, że wszystko co piszę jest bzdurą a piszę to tylko po to, by usprawiedliwić się przed samym sobą i ludźmi. Nic w życiu mi się nie udaje i ogarnia mnie straszna frustracja. Nie mogę się pogodzić z myślą, ze Rosjanin w moim własnym kraju radzi sobie o wiele lepiej niż ja. Ledwo skończyłem szkołę, z trudem znalazłem pracę ciecia, ożeniłem się z kobietą lekkich obyczajów, bo żadna inna mnie nie chciała. Ledwo wiążę koniec z końcem i popadam w paranoje kiedy myślę o swoim nędznym życiu robola. Przepraszam gorąco Pana Wiktora i wszystkich innych, na kogo tu pluję. Bądźcie wyrozumiali, jestem bardzo chory na głowę i stąd te napady frustracji i złośc***Przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Został ci opis tłusty głupi zakłamany wieprzu :D :D I znowu chciałeś okłamać że niby to nie ty :D Cały Folomeyev. Oszust, matoł i kretyn zakłamany .... Ale wtope zaliczyłeś. Jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahah co za kretyn :) no i jak zwykle wyszło szydło z worka - dla tych co myśleli że może jednak nie kłamie :) a jeszcze dzisiaj pisal ze nie zmienia nicków haha głupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroczyście oświadczam, że zachowałem się idiotycznie kiedy atakowałem Szanownego Pana Folomeyeva Wiktora. Mam problemy z psychiką i nie mogę kontrolować swoich czynów. Proszę nie traktować poważnie wszystko, co wypisuję. Oświadczam też, że wszystko co piszę jest bzdurą a piszę to tylko po to, by usprawiedliwić się przed samym sobą i ludźmi. Nic w życiu mi się nie udaje i ogarnia mnie straszna frustracja. Nie mogę się pogodzić z myślą, ze Rosjanin w moim własnym kraju radzi sobie o wiele lepiej niż ja. Ledwo skończyłem szkołę, z trudem znalazłem pracę ciecia, ożeniłem się z kobietą lekkich obyczajów, bo żadna inna mnie nie chciała. Ledwo wiążę koniec z końcem i popadam w paranoje kiedy myślę o swoim nędznym życiu robola. Przepraszam gorąco Pana Wiktora i wszystkich innych, na kogo tu pluję. Bądźcie wyrozumiali, jestem bardzo chory na głowę i stąd te napady frustracji i złośc**Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że te wszystkie negatywne opinie o MLM są od osób które myślały że w tydzień dorobią się domu na Majorce. Ludzie pomyślcie trochę, ktoś ten system stworzył z myślą o zarabianiu. Dajcie sobie trochę czasu, a i wam się uda i zmienicie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszscy jestescie siebie warci. kafeteria to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W MLM ryzyko jest tylko jedno. Mianowicie to, ze firma zbankrutuje. Wiec jesli chcemy zbudowac staly duzy dochod pasywny musimy bardoz dobrze zastanowic sie nad firma z ktora chcemy wspolpracowac. Pozniej tylko praca, nauka, praca, nauka i sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzednikiem.Ale my na tym nic nie tracimy, gdy stwierdzimy że MLM nie jest dla nas to po prostu rezygnujemy bez żadnych konsekwencji. Dajcie sobie trochę czasu a zobaczycie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrynka no wlasnie tak jest wiec nie rozumiem czemu tylu ludzie jest nastawionych do MLM negatywnie. Moim zdaniem MLM to ogromna szansa dla wszystkich ktorzy chcieliby zbudowac zrodlo dochodu pasywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ludzie jak czegoś sami nie znają to od razu z góry zakładają że jest złe. A najlepsza obroną jest atak jak to mówią i zamiast samemu spróbować tylko krytykują. Ja uważam że MLM jest fajną sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja im wiecej czytam o MLM i im wiecej ludzi spotykam ktorzy juz zarabiaja w MLM to tym bardziej go lubie i chce w nim dzialac. MLM jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zachęcona przez koleżankę zapisałam się do mlm. Dostałam materiały szkoleniowe, itp...w jednym z nich było napisane, żeby samemu sprawdzić produkty, a potem zachwalać, no to kilka sprawdziłam, akurat chodziło w kosmetyki i perfumy, więc te drugie ok, ale kosmetyki są droższe niż w np. w rossmanie, a jakość jest podobna lub gorsza, więc nawet sama nie używam kosmetyków firmy, którą reprezentuje :P więc nie potrafię przekonywać znajomych, że robią interes życia zamawiając u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu nie kaze na sile lubiec wszystkich produktow danej firmy. Wiadomo ze jednemu beda bardziej odpowiadaly innemu mniej. MLM jest banalnie prosty 1 - zaczynasz wspolprace z firma MLM podpisujac umowe 2 - korzystasz z produktow tej firmy (tych ktore ci sie podobaj) 3 - zachecasz innych do zapisania sie do twojej grupy. -----ludzie ktorzy sie zapisza robia dokladnie to co ty, czyli kupuja produkty tam gdzie ty (nie od ciebie) i reklamuja produkty i firme dalej. Tak to dziala. Banalnie proste i przynaszace zysk po jakims czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w taki sposob tworza sie grupy konsumentow. A jesli ktos oprocz tego ze uzywa produktow chce dalej je sprzedawac to ma taka mozliwosc ale to nie obowiazek. Znam ludzi ktorzy nic nie sprzedaja a tylko buduja sieci zwyklych konsumentow i bardzo dobrze na tym wychodza x Uwazam ze w kazdym lepszym MLMie w ciagu max 3 lat mozna wypracowac minimum 3000 zl netto pasywnego dochodu. Wystarczy troche sie zaangazowac i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×