Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Się uczyć chcę

licencjat z biotechnologii mgr z psychologii

Polecane posty

Gość Się uczyć chcę

Cześć wszystkim. Z góry proszę o próbę potraktowania mnie poważnie, bo sprawa jest dla mnie ważna. Ostatnio obiło mi się o uszy, że jeden ze szczecińskich psychologów, robił mgr z psychologii po biotechnologii medycznej. Zainteresowałam się tym, zaczęłam grzebać, bo właśnie taki układ studiów bardzo by mi pasował. Jestem w II kl. LO, na humanie (wcześniej 3 lata gim. miałam kierunkowane na przedmioty ścisłe). Uwielbiam historię i polski, ale nienawidzę WoSu i podstaw prawa, z kolei z biologii (przyrody) mogłabym nie wychodzić... Zainteresował mnie więc kierunek Analityka Medyczna na WSNOZ w Bydgoszczy, ale jednocześnie nie chcę rezygnować z psychologii lub pedagogiki (psychologia i praca z dziećmi to moje pasje, równe miłości do pracy w laboratorium). Czy jest ktoś, kto zaczynał np. na polibudzie, a kończył na UJ? (wiem, że to ostro przerysowany przykład, ale chodzi mi właśnie o robienie mgr po licencjacie z zupełnie różnych dziedzin) Czy to faktycznie możliwe? Czy jednak będę musiała psychologię zaczynać od podstaw (czyli od pierwszego roku studiów, a nie od programu- bo to dość logiczne, że zakres wiedzy licencjata bym opanowała) ? Bardzo, bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×