Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościówa 22

Zajdę w ciążę jeszcze w tym rokuu

Polecane posty

Melduje ze u mnie po staremu :) Ostatnie staranka miejmy nadzieje okoloowulacyjne zaliczone. Tylko czekac. Ja juz w lozku przed 20 :p Ostatnia aspiryne zaliczam i mam nadzieje stanac na nogi. Jutro bede dopiero wieczorem bo jedziemy do Tesciow na dzien babci i dziadka. Ale na pewno sie odezwe. Luby zrobil kolacje wiec zmykam bede zerkac ale slabo z pisaniem. Eh. Poczulam sie jak bez reki przez te kilka h bez Was. Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z nadia dzis bylysmy dluugo na sankach. bardzo duzo sniegu u nas spadlo. potem cwiczonka z chodakowska. niby dotrwalam do konca ale kilka cwiczen omijalam... jutro zaczynam popoludniowki, wiec dzis moge poczekac na meza :) Daisy to dobrze ze chorobstwo Cie opuszcza. dobrze ze obylo sie bez antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasst
Zaczęliśmy starania od grudnia juz mialam ciaze urojona :-) myslalam ze zaskoczyo w styczniu a tu dzis @ przylazla :-! i znow oczekiwanie... troche mam obawy gdyz mam 37 lat ... :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasst
MalaNadzieja nie strasz :-) im dluzej mysle tym gorzej... do tego presja otoczenia mowi po co tak dlugo czekaliscie itd :-$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Jesst :) A mnie wysypało cholerstwo ;( Mam nadzieję , że to nie jakaś choroba zakaźna ;/ Jak jutro więcej tego szajsu wyjdzie to jadę na pogotowie . Jutro przychodnie wszystkie zamknięte , bo sobota ;/ zawsze coś ;/ Zaraz z M sobie jakiś film włączymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaast zrob sie od razu na niebiesko bo tu u nas czesto podszywy sa nieprzyjemne i inne nieciekawe historie :D Nooo my tez dzis na sankach bylysmy, ale odebralam mloda dopiero o 16 dzis no ten bal byl :) to ciemno juz bylo na sankach wiec w te, we wte i wte i jeszcze raz i do domu. Zawsze jak jest snieg to pies, sanki i dwa spacery w jednym :) Aaa jak wrocilysmy zapukal do mnie kolednik i pyta czy przyjmuje kolede. Kiedy? Za 10 min. To powiedzialam ze nie. Pytam czemu nie chodzili wczesniej sie zapowiadac. Rok temu na www wsi bylo info. A on do mnie ze bylo info w kosciele na mszy :D Kurde nawet przywiozlam od mamy zestaw na kolede. Ale w domu pranie mokre 2 suszarki, choinka zywa w pol, bloto, obrus nie gotowy, troche nieporzadek. No trudno. Nawet koperty nie mialam zeby kase mu dac a tak do reki nie wypada. Eh! :/ Gdzie ta reszta dziewczyn ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa bidulko Ty nic nie patrz ze sobota od razu jutro lec do szpitala :/ Moze masz pokrzywke ciezarnych? Chociaz ponoc to czesciej 3 trymestr atakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja. Co sie u nas stalo? Da sie jakos to odblokowac?? Daisy a twoj nie moze cos poradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dobrze ze nas znalazlas :-) Daisy ja mam kolede 22.01. Bede w pracy na popoludnie :-) Gosciowa moze faktycznie jedz na pogotowie. Pijesz wapno? Nawet nie wiedzialam ze jest cos takiego o czym Daisy pisze Jasst chodzi mi o to ze dopiero deugi cykl staran. U nas to juz trwa i trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Ja juz na nogach, no ale niestety samopoczucie wciaz chorobowe. Dzis zamiast mowoc, trzeszcze :D Mloda niestety tez zaczela mi troche kaszlec, ale nic.poza tym. Moze sie nalykala zimnego wczoraj na sankach :/ Luby juz pojechal do sklepu, zaraz wroci to bede piekla ciasto. Wymyslilam ze skoro Tesciowej ten sernik na wigilie tak smakowal, to zrobie Jej w prezencie na dzien babci. Potem.go zapytam co moze byc przyczyna tego ze tak sie nadpisuje a nic nie widac, moze cos pomoze. A jak nie to we wtorek sie popytam naszego administratora. On taki spec od wszystkiego. Naszemu koledze napisal program, ktory w momencie gdy ktos ci dzwoni do drzwi, a ty jestes poza domem, to na smartfonie pokazuje ci sie automatycznie foto osoby z kamery przed domem czy domofonu video haha. I mozesz np mu otworzyc brame do domu, drzwi itp. I tez.wiesz kto u Ciebie byl np jak Cie nie bylo w domu.Tak samo z brama wjazdowa do garazu np, ze smsem sobie otwierasz. No cuda nie widy. Czekam tylko az my sobie zalozymy takie cos :) Milego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez juz na nogach. U nas wiosna za oknem. Maz jeszcze spi. Mam juz 2 zastrzyki za soba i ciagle placze. Bez powodu chce mi sie plakac. To chyba te hormony co?? Daisy - fajna spraw takie cos :) Czy ktos wie co sie stalo z agnes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kafe mi nie działa! co za g***o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×