Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość gość
Anitka ,mnie to absolutnie nie przeszkadza i podziwiam Cie ,ze piszesz poprawnie tzn.bez ortow :-) Dobranoc Anitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no keiody kialam rpbolemy z otrografia ale sie odiucyzlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ,dzis przestawiasz niemilosiernie litery ,przyjrzyj sie dokladnie i zobacz chociazby ostatnie Twoje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
bo troche mis ei rkeic w lgowie od teog piwka to mzoe dlateog L:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka tak wlasnie myslalam ,nie powinnas pic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
przecie zjendo piwko od czasu do czasu nie zaskzodiz bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie Tobie szkodzi skoro tak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej nie wymądrzaj się. Anita to dorosła kobieta, ma prawo się napić jednego piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh witma jest ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Anitko, co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh kiepkso :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
pisla dziusiaj do mnie nangela oczywiscie ona nie wie gdzie jestem moze mysli ze cialg ejestem u taty zrszta niewazne.,... ona mi apisala ze gadala z paulina i paulina jej potwierdzxila ze jest w ciazy rozumiecie to??? mowi ze ojcem ejs tmoj oczywiscie... i ma tertmin na marzec. skzod agadac. angle mi psiala ze ona bylA TAKA SZCzczeslia jak z nia gadala mowila z ejak sie dziekco urodzi to wezma slub zeby wsyzskto w apierach sie zgadzlao i zeby dzieci mialy pelna rodzine. oczywiscie mieskz a znim w mieskzaniu u niego i znajac zycie to ejszcz emoja mam stamtad wygoni jak zacnzie im przeszkadzac. masakra az sie wierzyc nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masakra. Masakra.:( Ale Ciebie to nie dotyczy. Odbuduj relacje z bratem, a matkę olej tak jak ona Ciebie. Zobacz, brat ma to w tyle, nie? Po to siedzisz nad morzem aby mieć te te problemy w d***e. Śmiej się z patologii z której się wyrwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitko moze najwyzsza pora zmienic numer telefonu . ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, teraz widzisz, co to za czlowiek. Wykorzystywal Cie caly czas, a na boku mial kochanke/kochanki. Swoja droga musi byc naprawde imbecylem, ze wiedzac ilu Angela miala ostatnio facetow, wierzyc jej, ze to jego dziecko. Nawet glupi by nie dowierzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, pozostaje Ci sie tylko cieszyc, ze juz Ci sie oczy otworzyly i, ze to Paulina bedzie sie teraz zmagac z problemami jakie ciagle stwarza Twoj ex - kochanki, przemoc, nadmierne picie i dlugo by jeszcze wymieniac. Z drugiej strony, nie wroze im dlugiej przyszlosci - Paulina to starszny nierób, a Twoj byly dlugo tego tolerowal nie bedzie. Przeciez on musi miec ugotowane, posprzatane, wyprane itp. A twoja matka, jakby byla madra to w momencie kiedy on ja wyrzuci, moze powolac sie na "rażącą niewdziecznosc" i cofna te darowizne. To by dopiero Twojemu ex w piety poszlo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
powqiem wam z emi tez sie nie chce wierzyc ze to jest jego dziecko no ale skoro on wierzy to niech ja utryzmuje i placi ciekawa jestem jak dlugo tak beda zyc z jednej wyplaty jak jeszcze dojdzie drugiedziekco to juz w ogole znzjac zycie to ona nigyd nie podjzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh ejest ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Anitko:) Co nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, pisz co u Ciebie? Niby sie nudzisz, ale jakos tu nie zagladasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka nadal nie potrafi ogarnąć, że to nie jest czat, tylko forum. I że tu się nie wpada, nie pisze po raz setny "eeeeeeech, jest ktoś", po czym milknie, jak nikt nie odpisał po sekundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
bo kjak nikt nie psize to po co mma ise odzywac przeciez nie bedepisala sama z soba... ogolnie kiepsko sie czuje dlatego ze od paru dni moj zaczla do mnie pisac... ogolnie clauy czas mi sie zlai jak to ma zle z paulina ze nie mzoe juz z nia wytrzymac ale jej nie zostawi ze wzegledu na dobro dziecka i zebynm to uszanowala bo on do niej nic nie czuje tylko jest z nia dlatego ze maja wspolne dziecko. a najlepsze jest to ze jak sie zapytalam jakim cudem w takim razie sobie zrobili drugie dziekco to napisal ze to wcale nie jest tkaie pewne rze to jest jeg dziecko. skzod agadac. napisalam mu po prostu ze chybalbo jest glupi albo slepy z eniw widzi jak go pualinarobi w ciulka o z jel;si sie z ni oZenito bedzie yo njajwiekszy blad w jego zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam Twoja historie od poczatku, ale sie nie odzywalam. Teraz coś Ci powiem, bo aż mnie korci. Nie pisz z nim, po co? Chcesz rozdrapywać stare rany? Jak nie jest pewien, czy to jest jego dziecko, to znaczy, że mimo wszystko sypiał z nią, jak jeszcze byliście razem, czyż nie? Nie ma sensu. Zamknij ten rozdział, nie pisz z nim, zacznij nowe życie nad tym morzem i nie wracaj do przeszlości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh gydby to blyo takie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozwalaj sobie życia przez tego idotę. No masz przecież czarno na białym, że Cię zdradzał, jak byliście razem. Dałaś mu tyle szans. Daj sobie spokój, będzie ojcem po raz 2. Otrzeżwiejesz, jak dowiesz sie, że będzie miał 3 dziecko? Anitka, zapisz się na angielski, chodź na spacery, biegaj, uprawiaj sport. Zrób coś ze swoim nowym życiem, młoda jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca od poczatku
Kurcze! Kiedy Ty w końcu zmienisz nr telefonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
wiecie o chce mi sie plakac jak sobie pomysle ze dop konc azycia bede sama :( bo ja juz nie wdize tkaioje mozliwosci ze ktos mnie keidys pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu sie idiotka złamie i wróci do bycia ścierka swojego eks, bo ma zbyt mały rozum żeby dopuszczać myśl, że miliony facetów na świecie, ciekawe ile jeszcze razy się naabierzecie, że tym razem wasze rady cokolwiek dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
nie worc eod niego nawet nie mamtakioj mozliwosci poza tym on nawet nie chce chyba abym do niego aeropciala nawet mi to przez mysl nie przeszlo tylko mj ppo prostu smutno bo wiem ze juz raczje nie znajd enikogo kto mnie pokocha i ebdzie chcial ze mnabc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz miała ciagle te spiewke na ustach "buuu, echhhhh, nikt mie nie kocha i nie pokocha" to tez wiałabym od ciebie, weż ty sie w koncu w garsc dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×