Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość gość
Tak, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci kontakt z ta Angela ,nikt nie powinien wiedziec gdzie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, zdecydowalas juz czy wyjedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita chyba cos kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam kręci, wróciła do mężusia pewnie skoro nagle wsiąkła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, lezysz niby w lozku, gdzie teoretycznie powinno Ci sie nudzic, a na Kafe nie masz czasu wejsc i odwiedzic wlasny temat? Przyznaj sie - juz wrocilas do ex mezusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie ma Anity ,ciekawe ,moze d**ek ja zabral sila do chaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo sama mu uległa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma nie wchodzilam w ogogle bo mielismhy zepsuty internet dopiero dzis naprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co tam u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh zdecycdowlaa,m sie ze jezlei wszyskto bedzie wporzakdu na kontorli to piajde do tej ciotki i tka tutaj mnie juz nic nie trzyma oij sie ani razu do mnei nie odezwal od tje pory i sie pewnie juz nie odezwie, o wprowadizla ie do nieog paulina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina wprowadziła się do DOMU TWOJEJ MATKI???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tak... tzn to jzu nie ejst jeje dom bo juz jakis czas termu ona przpeisala to mieszkanie na mojego wierc meiszkanie nalezy do moejgo i sobie mozer robic z nim co cche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko patrzec jak matke wyrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no z nim to wszyskto jes tm ozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahaha, no nie wierze.... To jest jak w "Modzie na sukces". Koles spi na zmiane z Anita jej matka i Paulina i tak w kolko, a one za kazdym razem sa wniebowziete jak przychodzi ich kolej na bycie z tym swirem. Do tego jeszcze bzyka pewnie 5 kolezanek z pracy, dziewczyne z knajpy z kebabami i ekspedientke z monopolowego :D Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tak tez uwazam z eto jest zlaosnei dlatego juz nigdy tm nie wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyzby Cie Anitko w koncu oswieciło? Chociaz wydaje mi się, że czekasz na to kiedy Twoj eks się odezwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ,obys juz nigdy nie spotkala takiego typa jakim jest Twoj byly . Musisz byc uwazna i nie wiazac sie z pierwszym lepszym ,jakims pijakiem czy awanturnikiem .Tylko czy Ty bedziesz umiala odroznic dobrego od łajdaka .Najlepiej nie spiesz sie do wiazania z facetami ,jestes jeszcze taka mloda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehhh ejst ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co anita? Pisz co masz na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
wiei eoc nie wiem czy to sa ploitki czy prawd aale anghela mi napsiala dzisioaj ze gadaja u nas w miescie ze paulina jest w ciazy znowqu... i ze dlatego wrocila od tamtego gacha bo ja wywalil jak sie dowiedzila ze jest w ciazy ze to niby nie jest jego dziecko i dlateogo sie wprowadizla do mojego bo to jest jego dziecko.... ehh jezlei to prawda to masdakra az mi sie plakac rertaz chce./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Anita ,dlaczego Ci sie plakac chce ,ruch......ja sie jak kroliki po pijaku ,u Was tam to faktycznie sama patologia .Przeciez to juz nie Twoje zmartwienie ,a z Ta Angela to na Twoim miejscu nie utrzymywalabym kontaktu bo ona tez nie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no ale jezli ona jest w ciazy z nim to znaczy ze on z nia upraiwal seks wtedy kiedy bylismy razem czyli po raz kolejny mnie zdradzil... a ja mut ak ufslama masakr :( teraz juz wiemz e nigydnigdy w zycoiu mu nie zaufama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
wspolczuje tylko tym dzieicom to ktore maja teraz jest zaniedbane ani matka ani ojciec sie mala nie zajmuje ja ja tam bylam to tylko ja sie nia zajmowalam i itneresowalam oni ja traktowlai jak popychadlo i jakr zecz zeb y tylko sie mieli o co poklocic ktory sie nia lepiejz ajmuje... i po co im nastepne dziekco?? zeby nadla sie chyba mieli o co klocic bo niew erze ze beda sie nim zajmkaoewac dobrze skoro jednym nie potrafia sie zjac t co dopiero drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
a co do angleri to ja nie utryzmuje z nia kotnaktu tzn nie widuje siez nia tlyko od caasu doc zasu ona napsize do mnie i wtedy mi pisze wszysktie ploty i ogoglnie o sie dzijede u nas w meiscie bo tak to bym nic nie wiedizala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ,dobra z Ciebie dziewczyna ale naiwna do bolu .O jakim zaufaniu Ty jeszcze mowisz .Przeciez on Cie zle traktowal od poczatku ,nawet przed slubem ,juz zapomnialas ? Przeciez ze szkoda dzieci ,ale nic na to nie poczniesz .Teraz mysl tylko o sobie i zebys nie wpadla znowu w jakies bagno .Tego Ci naprawde zycze .Gdybys mieszkala blizej mnie moze wskazywalabym Ci wlasciwa droge w zyciowych wyborach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehhcjuekzo jest zapomniec o tym wszysktim co bylo i tak nagle sie od niego odciac i zapom,niec no... wiemz e musze to zrobic nie mam innego wjscia el po prpostu jes tmi snutno jak o tym sobie mysle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ,bo Ty nie wiesz co znaczy prawdziwa milosc .Zarowno kobieta jak i mezczyzna dbaja o dobro drugiej osoby ,wspieraja sie w kazdej chwili zycia ,nie krzywdza sie ,maja spokojny dom .A Ty co mialas ,bylas tam tylko sluzaca .Wiem ,moze Ty kochalas na swoj sposob tego drania ,ale co otrzymywalas dobrego w zamian ,no co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no wiem z enic od niego nie mialam i bylam zle traktowsana ale byl tez dobre momenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×