Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość gość
podaj te dobre momenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh no ciekzo mi tera zpdoac ale byly takie chilw ekiedy naprawde fjanie spedzlaismy razem czas np chodzilismy na pizze albo ogladlaismy wpsolnie filmy pilismy piwko... no bylyt takie moimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ,musze isc do zajec ,powiem tylko ze jestem starsza juz osoba i pisalam tez do Ciebie na starym topiku gdzie pisala tez boona i inni .Mam synow w Twoim wieku a nawet troche starszych .Moze pozniej jeszcze tu zerkne .Bede sie podpisywala jako 'starsza',ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ok dzikeuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, nie rozumiem dlaczego jestes zdziwiona, ze on sypial z Paulina, kiedy teraz byliscie razem. Przeciez my Ci to tu wszystkie pisalysmy, malo tego, mozesz byc pewna, ze sypial nie tylko z nia. Twoja mame tez pewnie nie raz ostatnimi czasy w******* i pewnie jeszcze nie raz to zrobi. Mysle, ze jesli tylko trafia mu sie jakas okazja i to obojetnie z jaka kobieta, to on jej nie marnuje. I nigdy sie nie zmieni. Ale Anitka, to jest i bylo oczywiste. Jak to mozliwe, ze my tutaj na forum, patrzac z boku i znajac tego durnia z tylko z Twoich opowiadan, potrafilysmy go rozgryzc, a Ty bedac z nim tyle czasu, moglas byc tak slepa i wierzyc we wszystkie jego bajki? Sorry Anita, ale kazdy idiota by sie domyslil, ze ten facet to dran, ale Ty zawsze wiedzialas lepiej. Nie wiem co jeszcze musialoby sie stac, zebys zrozumiala jaki z niego czlowiek. Ja mysle, ze sytuacja sie powtorzy i znowu do niego wrocisz, bo wcisnie ci po raz setny scieme, ze bardzo sie zmienil, a Ty jako ze go kochasz i chcesz z nim (moze nawet podswiadomie) byc znowu mu uwierzysz. Dlatego Anita uciekaj stamtad jak najdalej. To jedyna szansa dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita spierdalaj z tamtej patologii i to szybko!!!!!!! To jedyna szansa dla ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem z pewnego źródła że mąż Anity był wczoraj widziany w barze z dziewczyną bliżej nieznaną. Na oczach ludzi trzymał jej rękę w majtkach, a po chwili ulotnili się w bliżej nieznanym kierunku... Anita pozdrawiam, mam nadzieję że wiesz już o tym i więcej nie wrócisz do tego burdelu który urządził twój mąż z mieszkania twojej matki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita co nowego u Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma jest ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam? jak sytuacja ma się u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no od piatku jestme juz na miejscvu tzn u tjer ciotki... kazala mi mowiv o siebie ciociu lub po imieniu ale jakos sie ne moge przelama ci ciagle mowie na nia prosze pani moze rpzywykne po jakims czasie bo tA KOBIOETA JEST naprawdre bardoz mila dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no i bylm na kontrolu w spzitalu ejst wszyaskto w porzadku lekarz nie widizla zadnych pwoodwo zebymniue mogla pojechac tutaj i pojechalam... moj oczywiscie o nicyzm niewie o tym ze tu ejstem tylko wie tata jego zona i synowie i nikt wiecvej i mam nadzieje ze tak pzoostanie... dostalam sowj pokoj lapoopa mama od tatay interrnet podlaczony wiec wszystko w porzadku mam nadzieje ze bede miala czas tu pisac bo od jutra zaczynam prace jestem ciekawa jak to bedzie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, gratuluje podjecia jednej z niewielu slusznych decyzji w zyciu. Trzymam za Ciebie kciuki. Wreszcie jestes na dobrej drodze. W razie czego pisz, wchodze tu praktycznie codziennie, wiec z checia Ci doradze czy pociesze jesli bedzie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita gratulacje!!! Wszyscy trzymamy za ciebie kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tam Anitka jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witam wszysktich jesd trktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy Anitka, jak ci sie zyje na nowym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka ,ciekawa jestem gdzie teraz jestes ,ale nie pisz dokladnie gdzie ,tylko w jakiej okolicy Polski .Pisalam z Toba jako 'starsza' Napisz w czym bedziesz pomagala tej cioci i mow do niej ciocia ,bedzie jej milo .Jest to starsza osoba i maja jakis osrodek wczasowy czy gospodarstwo rolne ,napisz cos wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Dwa chcesz A nitkę przefiltrować? nad morzem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
skad wiediuzliesic eze na dorzem?? [przeice znie psialam tutaj o tym. no dziisj mam luzniejszy dzien niz wczoraj akurat gotuje ryz na obiad bedzie poitrawka z bialym sosem. wczorja clay dzien sprztalam pokoje bo w poneidizalki pryzjezdza najwiecje gosic nowych a starzy wyjezdzaja i jest najwiecje roboty a dziisja tlyko rano pokoje sprzatnelma no i twrtaz robie obiadf. ciocia poejchala na zakupy oprocz mnie jest tu jeszcze corka tej cioci ale ona od apzdzienrika jedzie na sruioda wiec bedizmy same we dwie no ale tez nie bedzie tu ludzi tyle co latem a prkayrcznie wcale wiec bede misala wiec je olnego zxeby popisac. ide robic ten obiad na 14 sie musze wyrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha zpaomnialam napisac ze jeszcze maja tutaj gospodarke tzn to jest agroturystykja tzxn maja swinie i kury na mieos i jajaka ciotka mowila ze te zmnie nauczy pryxz nich oprzatac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka wszystkiego dobrego ,oby Ci tam bylo dobrze i nie daj sie skrzywdzic jakiemus draniowi ,z chlopakami to sie nie spiesz ,jestes jeszcze mlodziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
nio nie mam zmairu suzkac zadnego chlopaaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, czytam Cie od poczatku i ciesze sie, ze wreszcie zmadrzalas. Mam nadzieje, ze wszystko Ci sie teraz jakos w zyciu ulozy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita a wyszło w końcu czy to prawda że Paulina jest w ciąży? I czy ojcem jest twój były mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zadajecie jej takie pytania ,ona ma oderwac sie od tamtej patologii i nie myslec o tym co bylo Anitka ,czy musisz ciezko pracowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita odezwij się daj jakiś znak życia. Wszyscy się tu martwimy o ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma jes tktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Anitko, co tam nowego u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no powiem wam ze zaczyna mi sie tutja podobac. prac anie jest ciezka codziennie gotuije obiady pomagam w oprzataniu i kamrieniu kur i swinek no i tak sei to toczy... w neidziele bylam caly dzien prakrycnzie na plazy chociaz nie bylo jakos cieplo ale sie cieplo ubralam i sobie siedzialam potem poszlam na lody i rybke smazonza :) tylko brakuje mi tu jakeijs bliskiej osoby niby jest ciotka no i jej corka alew sumie to nie mam za bardzo o czymz nimi rozmawiac brkauje mi tkaiej sooby z ktora by mozna pogadac napic sie piwka itp... no i ciekzo tutaj w ogole kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×