Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

nie nie podwala, sie do mnie a jak tlyko by sprobowal to by zaraz sdostal od emnie wie z enie m juz u mnie szans i nawe tnie probuje zreszta jakjby sie paulina o tym dowiedizlaa to by dppiero bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel obecnie praucje w sklepie ale na rozne zmian y bo to ejst sklep claodobowy wiec niektore dni na wolne niektor edniowk niektore nocki rozmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic do ciebie nie dociera...:-( Jaki z byłego kolega? Z kochanki męża - znajoma? Jak mozna z ludźmi, którzy cie skrzywdzili, wykorzystali na maksa, teraz wspólnie pić wódkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...zeby jeszcze cie przeprosili, zrekompensowali krzywdy, byly za pobicie powinien miec sprawę, ale nie. Bo ty zupełnie sie nie szanujesz, robisz z siebie człowieka gorszej kategorii! Sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah znowu ta idiotka. Nie wierze ;D mógłby ktoś streścić? Ten jej były w końcu pukal jej matkę czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze ja przelecial i nawet sie przyznal, ale skoro Anitka nie byla naocznym swiadkiem tego zdarzenia, uwaza ze sprawy nie bylo. Wyparla ten fakt kompletnie, tak samo jak dziecko bylego i Pauliny kiedy to Anita przygotowywala sie do slubu, a Paulina byla juz w ciazy oraz jak dziesiatki zdrad meza. Skoro Anita czegos nie zobaczy na wlasne oczy, to mimo jednoznacznych, niezaprzeczalnych dowodow, ba-nawet przyznania sie sprawcy do winy, Anitka uwaza, ze do niczego nie doszlo i juz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mój boże, twoja głupota Anitko woła o pomste do nieba :) skąd ja wiedziałam ze ty znowu zalozysz ten durny topik znowu. O ile to ty a nie jakiś podszyw.... Witma jest ktoś? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witma jjestes Anitko??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam w nowym mieszkaniu? Angela nie sprowadza sobie notorycznie facetow na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witma i poszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, ja nie od dziś towarzyszę Anitce na jej topikach. Dziewczyna ewidentnie jest obciążona zespołem FAS. O tym kilka razy wspominałam. To nie jest jej wina. Nie oceniajcie jej, bo i tak daje radę. To jest dziecko pijącej matki z uszkodzeniami układu nerwowego. Jej postrzeganie świata jest odmienne, dlatego obelgi, te wszystkie połajanki i naśmiewania nijak się mają do stanu realnego, raczej wykażcie trochę empatii wobec osoby pokrzywdzonej w okresie prenatalnym. To nie jest jej wina, tylko matki alkoholiczki i olewatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pieknie i ladnie - to, ze ona jest w jakims sensie uposledzona intelektualnie idzie wyczuc od razu, ale zauwaz, ze dzieki temu forum, odszukala swojego ojca, wyprowadzila sie od meza, ktory sie nad nia znecal i rozwiodla sie z nim, wiec uwazam, ze w jakims sensie osoby tu sie wypowiadajace jej pomogly. Nawet jesli ktos ostro po niej jedzie, to jesli tylko odnosi to jakis skutek w postaci wyperswadowania jej glupot z glowy, to niech tak bedzie. Nie zrozum mnie zle - ja jej nie obrazilam ani razu, ale ludzie, ktorzy sie tu teraz udzielaja to jedyne osoby, ktore przez te pare lat sie od niej nie odwrocily i i tak maja swieta cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zgoda, ze dzięki topikowi anitka się ogarnęła. Ja mialam na myśli te obelzywe i nic nie wnoszące wpisy pod jej adresem. Ostatnio ktoś ostro się tutaj dowartosciowywal jej kosztem i głównie do tej osoby pisałam powyżej. Jeśli chcemy a y pisała nadal, musi mieć poczucie bezpieczeństwa przecież. A powinna tu pisać z powdów, które wymienilaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sovie siedze przy otwartm oknie sloneckzo swieci cieply wiaterek wieje zyc nie umeirac :D siedze sama bo anglea pojecvhala do syna swpojkego wroci na wieczor dopiero a po poludniu atta po mnie rpzyjedzie i jade do nich na grila a wieczorme moze jaka simrpezka ze znajomymi poznalala kilku nowych koelgow i dziisj sie moz e znimi spotkam na jakeis piwko czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak skończyła się sprawa z tym od kradzieży ? Cos się wyjaśniło, widujeszgo, ma on kogoś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noie wyjansilo sie nioe mam znim kontaktu widuje go czasami na imrpezAHC ALE TLYKO mowimy sobie xzesac i nic wiecje nie cche mki sie anwet z im gadac... nie weim czy ma dziewcyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sie do sobotniego wieczoru szykują, przecież dziś impreza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witma;) chyba nie ma o czym opowiadać po sobocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jest tego aż za dużo i Anita nie wie od czego zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiedzi wezwali policję i imprezowiczów na 48 zamknęli? Ojej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje? Anitki nie ma juz od 10 dni troche to podejrzane... myslicie, ze ma z tym cos wspolnego jej byly maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ich tam wie. Wszystko mogło sie zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj coś tu się niedobrego dzieje... Anita odezwij się bo my się tu martwimy o ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne wiadro pomyj chcecie na jej głowę wylać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie widzisz pomyje? Czytam topik od początku. Jeszcze w pierwszej wersji. I najpierw wszyscy dopingowaliśmy Anitę, by nie brała ślubu, ale później...coz, wielokrotnie można było wątpić w potrzebę udzielania jej jakichkolwiek rad. O ile to w ogóle nie jest jakiś projekt..? Dzis ten temat traktuję juz w kategoriach komedii. Nie wylewam pomyj, bo...byc może jednak Anita istnieje. Taka właśnie, jaką tu widzimy. Śmiech przez łzy. Niewiele można jej pomóc. Bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×