Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fakty z zycia

Polki lubią kąplikować gmatwać robić z prostych rzeczy zawiłe

Polecane posty

Gość Fakty z zycia

polki lubią kąplikować, gmatwać, robić z prostych rzeczy zawiłe. Zobaczcie ile ich jest zalogowanych w randkach ale żadna się nie umówi bo jeśli coś napiszemy to z góry uważają że i tak nie będziemy w ich typie bo tak. Nie potrafią określić dla czego tak jest, po prostu jak dzieci "BO TAK". A kiedy już jakimś cudem dojdzie do spotkania online, to przeważnie przeczą temu co pisały na gg lub innym komunikatorze. Poznałem wiele takich "pięknych" kobiet i tylko się wkurzyłem, przyszła taka trochę ładniejsza od diabła a tak wydziwiała że aż przykro. Nie wiem czy one nie mają luster w domu? A już mnie rozwalają sytuację kiedy taka mówi na spotkaniu "przykro mi ale nie masz tego czegoś" a po miesiącu wysyła SMS-a czy jestem jeszcze wolny. Czyli było kandydatów wielu ale każdy się pobawił i puścił w trąbę. Drogie panie, nikt nie chce być wyjściem awaryjnym i ostatnią deską ratunku. I takich można mnożyć na miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chamidło
to czego szukasz na forach ? mało kobiet w realu? net to najgorsze miejsce by szukac tu kobiete no chyba ze taka na jedna noc z HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz wymagania robiąc tak potworne błędy ortograficzne?! kĄplikować!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie kolego tylko to nie to forum. Napisz na "życie uczuciowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąplikować? Jebłam inteligencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to polskie i piekne ze zaraz kazda ci-ota uwage na bledy innej osoby zwraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadly mgly i miasto ze snu_
W jednym z moskiewskich przedszkoli pani pyta dzieci: - W jakim kraju dzieci mają najładniejsze zabawki? - W Związku Radzieckim! - odpowiadają chórem dzieci. - A w jakim kraju dzieci mają najładniejsze ubranka? - W Związku Radzieckim! - znów odpowiadają dzieci. - A w jakim kraju żyją najbardziej szczęśliwi ludzie? - W Związku Radzieckim! - jeszcze raz odpowiadają dzieci. Nagle nauczycielka zauważa, że jedno z dzieci stoi w kącie i płacze. - Wowa, dlaczego płaczesz? - Bo ja tak bardzo chciałbym mieszkać w Związku Radzieckim!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy tak mamy ze mamy co u kogos mamy ale nigdy swojego nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×