Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bruno_bananie

wózek baby active elipso 3 w 1 ktos mial i moze wyrazić opinię na jego temat

Polecane posty

Gość bruno_bananie

Witam , interesuja mnie opinie na temat wózka baby active elipso trio ( gondola fotelik spacerówka). Interesuja mnie obiektywne opinie od osób które naprawdę mialy do czynienia z tym wózkiem.myslalam jeszcze nad x landerem Xa ale znajoma odradzila. pomóżcie w miarę mozliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mialam, ale moja bratowa taki uzywa i wiem ze sobie chwali zakup. wiec na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka_
Ja mam i jestem średnio zadowolona. Gondola jest dosyć krótka ( w zimę małe dziecko 6-miesięczne w śpiworze ledwo się mieści), mogłaby być też głębsza. Ładnie wygląda, jest dosyć lekki, ale jeśli nie ma się dziecka z niższych centyli to odradzałabym ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ten wozek, moge go polecic. Jest jednym z lzejszych na rynku w tym przedziale cenowym, dobrze wykonany. Ja mieszkam na wsi, chodze na 2godzinne spacery po wertepach i wozek super sie sprawdza. Gondola latwo wpinana na stelaz, fakt moglaby byc troche dluzsza, ale tak do 5 miesiaca zycia dziecka spokojnie powinna wystarczyc. Foltelik samochodowy rowniez dosc lekki i wygodny. Spacerowki jeszcze nie testowalam, bede testowac na wiosne. Wozek latwo sie sklada, miesci sie do bagaznika. Torba i kosz pod wozkiem dosc pojemne.Generalnie polecam, ja jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i tez myslalam o xlanderze, ale nie ma on nic wiecej niz ten wozek a kosztuje 1tys zl wiecej, z perspektywy czasu ciesze sie ze nie wydalam tej kasy na xlandera, przydala sie na inne rzeczy do wyprawki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×