Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

21 tydzien i prawie 5 kg na plusie_duzo czy malo

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, wiem, że są kalkulatory i tabele dot. przybierania na wadze w ciąży ale chciałabym, żebyście mi z doświadczenia powiedziały czy to dużo czy mało jak na I połowę ciąży. Dodam, że zaczynałam z BMI w przedziale prawidłowym ale w tych górnych granicach normy. A tu jeszcze mnie życzliwe koleżanki straszą, że najwięcej się przybiera w II połowie (w sumie logiczne). Chciałam się zamknąć w 12 kg ale nie wiem czy się uda. Rzecz jasna się nie głodzę ;-) Jem wszystko w umiarem tylko się zastanawiam czy zacisnąć pasa na słodkich potrawach czy może sobie darować i pozwalać od czasu do czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 21 tc mialam 3,5 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaką masz wagę wyjściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagę wyjściową miałam 67 kg przy 169 cm - wiem, że niemało. Obecnie ważę 71,6 kg. W piątek kończę 22 tydzień ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam BMI wyliczone na 21 jestem w 27 tyg przybyłam 6,5 jak myslicie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam BMI wyliczone na 21 jestem w 27 tyg przybyłam 6,5 jak myslicie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
ja mam BMI wyliczone na 21 jestem w 27 tyg przybyłam 6,5 jak myslicie jest ok? # Ja myślę, że jak najbardziej ok ;-) Tym bardziej jeśli startowałaś z takiego BMI jak piszesz. Ja dodam jeszcze od siebie, że przez prawie rok przed planowaną ciążą schudłam 11 kg bo miałam nadwagę i nie chciałam z taką nadwagą zachodzić w ciążę. Dlatego tak się stresuję tą wagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×