Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

dobrze to napisałem Rum Buraku...tak właśnie było i jest...a cytrynówki nie lubiłem...zawsze miałem słabość do WIŚNI:) tej Lubelskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim terapeutą mam kontakt do dziś:) Nawet wczoraj mu maila posłałem ale nie odpisał:o...może pije:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na początku było piwo. A piwo stało się zarzewiem czegoś "wielkiego" co mi s*********o całe życie. Picie jabola to był wyjątek. Całe lata picia piwa, początkowo jedno, dwa, potem okres że były 3 do czterech na jedno "posiedzenie" i byłem dośc zadowolony, ale potem libacje z kumplami i picie po dwa, trzy dni i okazyjnie wódka czysta czy gorzka żołądkowa, nalewki tanie raczej rzadko, trochę miodu pitnego, potem całe wino półwytrawne na noc, potem bywał i szampan, ale jednak piwo królowało. Aż nadszedł czas wódki i przyspieszenie choroby. W szczycie picia w ostrym ciągu dwie póllitrówki dziennie a więc litr wódki na łeb. I tak kilka dni pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nawet wczoraj mu maila posłałem ale nie odpisałpechowiec.gif ...może pije" :D:D:D to by dopiero było, ale powiem Ci że na AA był taki facet którego znałem jako wieloletniego abstynenta, starszy dużo ode mnie, był dla mnie jakimś tam autorytetem i pewnego dnia powiedział że ma głód i ma kryzys. Dziwnie się czułem. Jemu w moim wyobrażeniu spadła jakaś "korona" z głowy czy aureola.Chyba idealizowałem tego faceta niepotrzebnie. " muszę się kompem podzielić" A ty piszesz gdzieś na dworcu z kafejki internetowej dla napływowej biedoty i jakiś Turek cię szturcha ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałem że w jednym dniu prawie wszystko miałem jako spam więc zrestartuj kompa lub pisz krótkimi zdaniami spod orange( powinno pójsc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą wypowiedź skopiuj do Worda. Pisz spod orange małymi porcjami. Minie kilka godzin zanim wszystko wróci do normy. Też tak miałem. Nie jesteś prześladowana ;-) masz zwyczajnie spampecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisać spod orange znaczy, że masz się wylogować i pisać jako pomarańczowy nick "monia co ma depresyję" lub jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nic nie pomogło :( musze moje wypociny wysłać innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia bez depresji
niestety nic nie pomogło :( musze moje wypociny wysłać innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale próbowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie pomaga zmiana przeglądarki;)spamuje tez niektóre słowa i wyrażeniaZresztą przyczyny są nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi spam wylatuje jak pisze "kocham cię " do birkenau'a bez cudzosłowia ps. szkoda że nie możesz wkleic tych swoich wypowiedzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×