Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna7797

Jestem biedna i chce się wyżalić

Polecane posty

Dziękuję bardzo wszystkim za słowa otuchy. Do Gość widzę że miałaś podobną sytuację, a to że masz teraz rodzinę bardzo mnie zmotywowało. Też marzę, żeby pracować, mieć męża dziecko i spokój. A co do wyjazdu za granicy to myślę, że to nie dla mnie. Nie znam niestety żadnego języka i nie poradziłabym tam sobie :( Ale i tak jeszcze raz wam dziękuję, nie wiedziałam że kogokolwiek może zainteresować moja osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Powariowaliscie? Przeciez marta i justyna,to ta sama osoba i nabija was w butelke.bierze was na litosc,podaje nr konta na kafe,byscie jej kase slali.Jak macie za duzo,to dajcie na fundacje,ktore sa sprawdzone.Nie lapcie sie na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soowa
bez sprawdzenia nic nie wyślę, przecież są na to sposoby. Za ciężko pracuję na swoje grosze, żeby oddawać oszustom. Jednak na początku ufam, że to prawdziwa postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksi vel marta mama z tatą roksanką i łukaszkiem czują się chyba dobrze.....Jaką ckliwa historyjka tym razem tylko nie wymyślaj kasy w biedronie. Ja pierdziule dajecie jelenie kasę bo ktoś sobie popisze jak mu źle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie piszcie że jestem oszustką:( Proszę nie wysyłać żadnych pieniędzy nie weszłam tu żeby żebrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soowa
takie życie, roi się od pomysłowych oszustów. Wygrywa ten co wpadnie na lepszy pomysł. Nie ma nic niewłaściwego w poratowaniu finansowym drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie odpowiedzialas temu komus kto ci chcial jedzenie kupic w krakowie ? - mogla bys jedzenie dac matce ale ... pewnie masz to w doopie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak i o pół do pierwszej w nocy siedzisz na necie u koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie odpowiedzialas temu komus kto ci chcial jedzenie kupic w krakowie ? - mogla bys jedzenie dac matce ale ... pewnie masz to w doopie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo z ubraniami i innymi rzeczami, jak ktoś jest naprawdę biedny to i szmaty weźmie, i nawet wełnę na sweter. Ewentualnie weźmie żeby sprzedać nadwyżki na Allu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli bys byla glodna zgodzila bys sie na propozycje zaprosin na obiad ale ty to olalas ! a zycliwa nieznajoma podaje obce konto kogos kogo nie zna i zacheca do wplacania kasy - noo lepiej nie mozna hee he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest znajoma a ona sama dla niewtajemniczonych na fb marta.b. z pasłęka a podpowiedzi pewną znana firma kosmetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważny gość
Witam. ....-Skontaktowałam-.... się z tą kobietą i podała mi swój numer konta 51 1140 2004 0000 3602 7499 9389. Pomóżmy jej usmiech.gif Nazywa się Justyna Koszyra, adresu niestety nie podała ale mieszka w Krakowie. -Przelałem- jej na konto 200zł i myślę, że jeśli ktoś może to warto jej pomóc. Zróbmy dobry uczynek pozdrawiam usmiech.gif A ty Justynko nie martw się, są na tym świecie jeszcze ludzie skorzy do pomocy (nie musicie pisać adresu w przelewie) Czytajcie dokładnie. To pisze sprytny facet w dwóch osobach - nickach, czego dowodem jest używanie formy męskiej i żeńskiej. Jeśli pisze się w swoim imieniu to forma jest jedna. Pracuje w dochodzeniach i śledztwie, więc doskonale znam takie triki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważny gość
Witam. ....-Skontaktowałam-.... się z tą kobietą i podała mi swój numer konta 51 1140 2004 0000 3602 7499 9389. Pomóżmy jej usmiech.gif Nazywa się Justyna Koszyra, adresu niestety nie podała ale mieszka w Krakowie. -Przelałem- jej na konto 200zł i myślę, że jeśli ktoś może to warto jej pomóc. Zróbmy dobry uczynek pozdrawiam usmiech.gif A ty Justynko nie martw się, są na tym świecie jeszcze ludzie skorzy do pomocy (nie musicie pisać adresu w przelewie) Czytajcie dokładnie. To pisze sprytny facet w dwóch osobach - nickach, czego dowodem jest używanie formy męskiej i żeńskiej. Jeśli pisze się w swoim imieniu to forma jest jedna. Pracuje w dochodzeniach i śledztwie, więc doskonale znam takie triki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli naprawde jestes tak niesamowicie biedna to podaj adres, ludzie czesto nawet w gazecie podaja gdy naprawde bieduja, wtedy ktos moze poprostu przyniesc cos do jedzenia albo ubrania i nie maja problemu, ale ty jestes zainteresowana tylko KASA ! - haa ha ha ha - ktos ci wplacil niby nie wiadomo czy kobieta czy mezczyzna nawet ! - i zacheca do dalszych wplat podaje czyjes /obcej osoby/ imie i nazwisko i numerek konta i czeka na naiwnych - glupie ludzie beda dawac kase za dobra gadane - heeh glupota nie zna granic, ale dobrze ci szlo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE !!!! To oszustwo - nie dawajcie zadnych pieniedzy, WIDZIALEM ten sam tekst w wielu miejscach na necie !!! z reszta sprawdzcie sami w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soowa
spokojnie, nikt pewnie nie wpłacił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj gdzie sprawdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah, nie trzeba 'pracować w śledztwie i dochodzeniach', żeby po pierwszym poście kapnąć się, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj gdzie sprawdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to bylo ? jakos tak - braciszek smiertelnie chory i musieli pole sprzedac bo brakowalo pieniedzy na leczenie i nie bylo co jesc wiec przymierala wiecznie glodem, a ktos jej napisal ze znajomi tez mieli chore dziecko na wodoglowie to dostali kupe kasy i co ? - w doopie to ma nie pyta nawet skad ! cwana franca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co autorko masz juz dosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie szukasz idiotow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie śledczy ja ten adres mam dopiero teraz odrobinę zmadrzala cwaniara. Już nie podaje chce tylko kase w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jusyno wklej odbitkę dowodu osob. twojego wtedy ja osobiście przyjadę z busem pełnym towaru i dosyć pokazną kwotą , tylko warunek ty dowód przedstawiasz ja część swoich apanaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och gościu, gościu... Widzę, że bardzo cię boli fakt że ktoś chce pomóc tej kobiecie :) Nie czepiaj się literówek i wiedz że nie każdy siedzi 24/7 na tym forum i nie odpowie c**** 2 minutach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozycielkka Justyna i martawi to ta sama osoba uważajcie to oszustwo.hehe Polak potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli mnie że się k***a do roboty martuś nie weźmiesz.Masz dwie. łapy twój z****** łukaszek ma dwie łapy???Do roboty p**do jedna bo ci ktoś tą roksanę zabierze.Ty się o to prosisz.Jeżeli ktoś ma ochotę tą p**de doj**** to dysponujęvprzesłanym na meila i telefon adresem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz121
Witaj przeczytałem twoja opowieść jest wzruszająca , dotarło do mnie że nie kazdy ma w życiu taj dobrze jak ja . Przeleje ci na konto parę groszy , nie sądzę abyś była oszustka . Nie przejmuj sie tymi komentarzami to tylko sami idioci , którzy myślą że są lepsi. Napisz do mnie email. Jonhwilson980@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×