Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna7797

Jestem biedna i chce się wyżalić

Polecane posty

Gość gość
ROZMNAZAJCIE SIE i robcie naiwne dzieci aby justysi dzieci mialy po kim jechac - hee he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ws wszystkich. Dziekuje za slowa otuchy podnisoly mnie one na duc*****estem bardzo zdziwiona ze sa osoby ktore chca mi pomoc. W sparawie paczek i jedzenia prosze o kontakt na e-mail justyna.ko@onet.eu Jestem wniebowzieta i jeszcze raz dziekuje Wam wszystkim :) Z góry przepraszam jeżeli będziecie musieli czekać długo na odpowiedź, ale mogę to zrobić tylko gdy albo ktoś w pracy pożyczy mi na chwilę telefon albo koleżanka udostępni laptopa. Pozdrawiam :) Niech ludzie beda dla Was tak dobrzy jak Wy dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże a człowiek jojczy że mu źle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justynki to głupie dziewczynki :D oni o ciebie nie dbali, chodziłaś brudna, głodna, w wieśniackich ciuchach z pomocy, wszyscy nadal maja z ciebie beke a ty im pieniądze ślesz i pomagasz :D głupia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję , sama jestem przewlekle chora i z każdej pracy mnie wyrzucają ale przynajmniej nie chodzę głodna . Również uważam że za dużo na siebie wzięłaś a pomysł z za granicą jest dobry . Trzymaj się będzie lepiej. Mam nadzieję że przez te 4 lata coś się poprawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowując ten temat, to sa skutki utrzymania przy życiu chorych jednostek. Cierpia na tym zdrowe jednostki. Gdyby Twoj brat padl szybko, a ojca matka bh by pogonila to byscie mialy calkiem dobre zycie. Faceci to zlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca do 10.000zł tygodniowo siedząc przed komputerem zobacz ten film instruktażowy tu http://xchwilowki.pl/jakzarobic następnie podaj maila, zapisz się otrzymasz narzędzia do zarabiania gotówki odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialyrycerz

Biedna to Ty będziesz jak będziesz w takiej sytuacji sama po 30 😛 jak masz jeszcze 22lata to niejeden wzruszony biały rycerz się znajdzie, później to tylko każdy się uśmiechnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędny rycerz
10 godzin temu, Gość Bialyrycerz napisał:

Biedna to Ty będziesz jak będziesz w takiej sytuacji sama po 30 😛 jak masz jeszcze 22lata to niejeden wzruszony biały rycerz się znajdzie, później to tylko każdy się uśmiechnie. 

Powinieneś rycerzu częściej pisać na tym forum, widzę że potrafisz pisać z nadzieją . Mało kto to na tym forum potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×