Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Gość ruda103
jeszcze nie dziś....za tydzień dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
dla mnie dzisiaj dzień do duupy!! podjadałam, nawet troszkę słodkiego, nieregularne jedzenie, ale za to kolacja o 17 kanapka z szynka z piersi kurczaka. od tej pory już nic! musze się wziąć w garść bo do maja coraz mniej czasu, już prawie tydzień za mna, a dietka idzie slabo:( jestem za mało zmobilizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa31 u mnie miało być dobrze a też do kitu ):, podjadłam, na uspokojenie mały drink ale w zamian 7 km i ok 200 kcal na orbim jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
Dzięki Ewcia za dobre słowo:) u mnie wkoncu musi być lepiej, mam czas do maja, moja mała kruszynka będzie miała roczek :) chce wygladac lepiej, na spotkaniu rodzinnym, chce być ładna i niegruba mimo trójki dzieci:) chce się zwyczajnie podobać się sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny! mogłabym sie dołączyc? odchudzam sie od 10lutego i samej ciezko,a razem zawsze razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis znowu marnie rano sie czylam ale jest mi juz troche lepiej. Zjadlam owsianke, na obiad bedzie udko z kurczaka z warzywami. U mnie pada, wieje, pogoda barowa;) W sam raz zeby sie dalej kurowac. Teraz kapiel relaksacyjna, zrobie peeling z kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie jesc bez slodyczy, fast foodow, maki, ziemniakow, sokow kupnych. Makaron tylko pelnoziarnisty i ryz, kasze, chleb wcale albo rano tylko zytni. Duzo warzyw, drobiu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczne od marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
gościu po co czekac do marca, jeszcze pozostal tydzień lutego wiec możesz mieć ok 1kg mniej do marca, pamiętaj co masz zrobić jutro zrob dzisiaj a co masz zjeść dzisiaj zjedz jutro :)) u mnie dzisiaj nawet, nawet, choć skusiłam się na dwa maślane ciasteczka. na obiad miałam udko z kurczaka i marchewke z groszkiem, a na kolacje chyba warzywka duszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
SmutnaLilja - dzisiaj właśnie spojrzałam na twoja stopkę, piękny wynik po tygodniu - wielkie gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Justa! Nie wazylam 84 bardzo dlugo, wiec moze dlate te pierwsze kg szybko zlecialy, zobaczymy.,, Gosciu Justa ma racje, ja zaczelam w Walentynki i deser zjadlam, bo takie byly okoliczosci, ale od tamtej pory zero slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj troche sie wyłamałam podjadłam, ale od jutra zaczynam od poczatku i mam nadzieje bez wiekszych wpadek. A duzo cwiczycie? codziennie czy moze raczej pare razy w tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudej103 cwiczenia z mel b sa rewelacyjne czuje sie wszystkie miesnie. ja miałam tydz przerwy ale od jutra zaczynam znowu regularnie cwiczyc nawet jak na wadze nie bedzie zmian to napewno ciało bedzie jedrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar cwiczyc od jutra mysle ze dam rade tylko u mnie ciezko z motywacja. Jestem strasznym leniem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie cwiczenia z Mel B daja wycisk.Najgorzej jest mi się zebrać i zacząć,chyba ktoś musiałby dać mi kopa żebym ruszyła tyłek sprzed tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc40
Ja też troszkę podjadam,szczególnie jak mam nudę jak dzisiaj. Ale też ćwiczyłam na ramiona i trochę hula hop. Wieczorem cos jeszcze poćwiczę . Czy ktoras z was ma jakieś ćwiczenia na jędrne ramiona? Ćwiczę z MelB ale jakas odmiana by sie przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra. poległam. od wczoraj mam masakrę. nie cierpię weekendów. ale od jutra wracam do normy. wczoraj przynajmniej ćwiczyłam. dziś nie było jak. marne szanse. a nich drzwi ścisną. Lola. halo żyjesz???jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez najgorsze sa weekendy zawsze cos podjem:( W tyg jestem zajeta i nie mam czasu czasami cos zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. __ Lumi kochana, ledwo, ale zyje :* :) Odbylismy strasznie ciezka i strasznie dluga rozmowe, pelna placzu itd. Ostatecznie zawarte zostalo porozumienie z planem naprawczym. Milosc jest durna czasem. A co tam u Ciebie Lumi? __ Fakt, ze od srody do wczoraj niewiele jadlam odbil sie fatalanie na mojej skorze :O :O Jestem w szoku, jakies zaszlo spustoszenie. Bo ja chyba schudlam z 2kg. odwodnienie daje znac o sobie - pije i pije, konca nie widac :O Musze brac sie za siebie od jutra. _ Karmelka 🖐️ __ gdzie sie podziewa nasza Lunka? Cos pamietam, ze pisala o jakims wyjezdzcie, ale juz dlugo jakby Jej nie ma. Lunka czekamy na Ciebie :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka nawet nie chcesz wiedzieć. ja też. chcę się zapaść pod ziemię. ehhh od jutra będzie lepiej. Lunka coś mówiła o wyjeździe do babci. tak mi się przypomina. jak wróci myślę, że się od razu odezwie. miłość jest trudna a bez miłości też łatwo nie ma. Ty chudniesz w nerwach a ja tyje. jak mam doła to zajadam, jak mam nerwy to się maniakalnie obżeram. przeraża mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa31 mamy takie same plany oby do maja, ja mam też motywację komunia pierwszego muszkietera a mam ich też trójkę i wszyscy ...co ty masz 3 dzieci..dobrze wyglądasz ..ble ble ble.....itp to wkurza i tym bardziej zmusza do wytrwałości obecnie 79 kg chciała bym skończyć na 65 to już będzie ok ćwicząc myślę że muszę się starać dla siebie i Was motywacja rośnie powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lumena też nie lubię weekendow, zawsze jakies grzeszki sa. Grzeszki mialy być tylko wczoraj, a dziś zajechałam do mamy, wracajac od lekarza z dzieckiem, a ze nie gotowałam obiadu to sie u niej zalapałam na jedzonko i co? Łatwo sie domysleć. Lola trudny czas przed Tobą, zaufanie raz nadszarpnięte trudno odzyskać, ale jesli masz mądrego faceta to będzie się starał. A ja od jutra mam 3 dni opieki bo maly choruje, więc zaczynam od nowa walczyć z kg pelną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja tez do konca maja chcialabym troche zrzucic, bo jade na wakacje. Tez daze do 65 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, no juz trudno- zjadlas, to zjadlas. Nie ma co sie nad tym rozwodzic. Idziesz dalej :) Wiesz, ja dotad tez myslalam, ze w nerwach wiecej jem. Ale jednak nie :O Mam wrazenie, ze te 2kg zeszly z brzucha i z biustu - wielkie bu 😭. Kupilam sobie maslo do biustu z Ziai. Generalnie nie lubie kosmetykow tej marki. Raz, ze czesto mnie uczulaja, dwa sa slabe wg mnie. ALe preparat ma dosc dobra opinie na wizazu. ZObaczymy, Musze wskoczyc na poziom 1500-1600kcal plus duzo cwiczen. teraz troche trudno mi cwiczyc, bo jestem chora. __ Zuzka, mam nadzieje, ze podolam temu. On wie, ze jesli jeszcze raz zrobi cokolwiek, to juz nie ma o czym mowic w ogole :O :( __ Moje menu: p1: owsianka 40g owsianych, 25g rodzynek, 10g maslo orzechowe, 10g orzechy wloskie p2: kanapka z chleba tostowego 44g, ser zolty 5g, sopocka 10g p3: kluski slaskie 60g, piers z kurczaka 130g, surowka 150g p4: warzywa na patelnie 200g, oliwa z oliwek 3g, losos 60g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×