Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Gość margaritaspanita
Tak. Poszlam wiec na zajecia spinning. Na rowerkach stacjonarnych. Wiektos o co chodzi. Bylo mega . Padlam mokra na twarz... ja nie lubie silowych, nie moge sie jakos przemoc, musze schudnac przynajmniej 12 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaritaspanita
Bde chodzic conajmniej 4 razy na silownie albo i 5 glownie rano. Mam w planach zumbe tez, czy jesc sniadanie przed?? Czytalam ze dobrZe jestna czczo...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dzień zaliczam do udanych. no oprócz spóźnionego śniadania. ale 40 minut steperku i 50 rowerku. a jak. trzeba działać. witam wszystkie nowe twarze.... margaritaspanita uwielbiam rowerki i taki trening boski. ja dużo bardziej wytrzymam takie siłowe ćwiczenia niż nie wiem jak to nazwać. na power stepie ledwo żyje ale skacze jak mały pajac ale gorzej mi idzie pilates czy coś rozciągliwego. nad tym też muszę popracować. nad czym nie muszę??buuu.ale głowa dziś do góry bardzo dzielna byłam. na kolacje zaserwowałam sobie jajecznice o 20. teraz ćwiczyłam na rowerku.... te ciężarki piękne różowe też w biedronie zakupiłam. ale jeszcze nie wiem co z nimi mam zrobić więc póki co to mój syn jest zachwycony....hehehe. ide spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, silownia jest najlepsza na ksztaltowanie sylwetki. Ja chodzlam cale lata na fitness i nieraz mnie zastanawialo jak to jest, ze te instruktorki niektore tyle cwicza, a nie maja zaznaczonych w ogole miesni, a niektore z nich nawet wygladaly podobnie jak ja. Przyczyna tkwi w tym, ze organizm przyzwyczaja sie w koncu do takiego ruc****ednostajnego jak fitness, podobnie jak do chodzenia, i juz pozniej nie reaguje na to we wlasciwy sposob. A miesnie itd,. musza byc stale pobudzone czyms nowym. Na silowni sa stale pobudzane czyms nowym- inne katy cwiczen, no i progres jest, albo w potworzeniach albo w ciezrach. I wtedy organizm dostaje kopa, i miesnie, wszystko podkreca sie na nowo i znow sie spala. Jak napisalam, cala lata chodzilam kiedys na fitness i uwazam, ze to byl czas stracony :( __ Zuzka, zjadlas same ww, zero bialka, tluszczu znikoma ilosc. Taka dieta to dobra droga do straty miesni i zatrzymania okresu. __ Ktora nie wie co robic z hantlami 1kg: a) rozpietki (swietne na biust!!!!) b) wioslowanie c)wyciskanie francuskie ( na triceps, tzw. motyle :D) d) wyciskanie na siedzaco w gore, przy opuszczaniu ramiona rownolegle do podloza, w lokciach kat 90st. Kobitki, kupcie sobie do tych hantli pilke do cwiczen ( placilam w go sporcie 45zl razem z pompka) i trening pierwsza klasa. __ A propos, ja wczoraj na pilce cwiczylam jeszcze pupsona i dwuglowe- spocilam sie jak mysz, masakra :D A bol taki, ze hej :) __ Ja zaraz ide gotowac sniadanie i 2 obiady - jeden do pracy, a drugi po pracy. Licze, ze na 19:30 moze uda mi sie wrocic z tego bezsensownego szkolenia, Caly dzien zepsuty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marga, jesc sniadanie przed i jesc po. Przed ww zlozone, po treningu do 30min, wegle proste, najlepszy banan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marga, kiedys na spinning chodzila moja kolezanka. Dosc dlugo. Nie wiem jak bylo u niej z dieta, ale nie schudla specjalnie. Natomiast cos jej sie stalo z kolanem i miesiac lezala w szpitalu, wykonywali jej jakiis zabieg :O Ale rower to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ranne ptaszki z was,narazie czytam i zastanawiam się gdzie by tu silownię w okolicy znaleźć,jaki ciężar hantli polecacie z biedry,bo są chyba różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA w koncu do biedrony nie dotarlam wczoraj. Ale na stronce widzialam te kolorowe 1-2kg. I te metalowe 10kg, ale kiepsko ciezar rozlozony. To nie kwestia co polecamy, tylko z czym dasz rade. DLatego najlepsze sa sztangielki regulowane, bo najpierw wkladasz takie talerze z ktorymi dajesz rade, a potem mozesz sobie dokladac kolejne. Dlatego lepiej kupic cos takiego w sklepie sportowym albo na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc40
Witam , piekny dzień sie zapowiada. Proszę , poradzcie mi jakies ćwiczenia na odchudzenie brzucha i ud. Na ramiona mam hantle, znalazłam troche ćwiczeń. Lubię takie szybkie ćwoczenia , skoki , wygibasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc40
Mam w domu dużą piłkę, ale nie wiem czy taka ze sklepu z zabawkami nadaje sie do ćwiczeń, boję się,że jak się na niej położę, to pęknie. I jakie ćwiczenia z piłką polecacie? Ja jestem zupełnie zielona w tych kwestiach. Mam też duże ciężkie hula hop, skakankę i rowerek ale wszystko leży, tak jakby samo posiadanie przyrządów miało mnie odchudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc40, nie ma czegos takiego jak odchudzanie z brzucha. Odchudza sie wszystko, tylko jedno szybciej, jedno wolniej. To nie ma byc pilka ze sklepu z zabawkami tylko gimnastyczna. Na allegro za 20-30zl bez pompki bywaja, w sportowych -ja kupilam w go sp. za 45zl z pompka. Wielkosc pilki ma byc dostosowana do wzrostu. Ja mam pilke 65cm. Wstawialam tutaj wielki zestaw do cwiczen z pilka i hantlami. A nawet same cwiczenia na brzuch z pilka. Poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia kobitki :) 🌻 Ja wychodze do pracy,z ktorej mam nadzieje wrocic przed 20ta :O 🖐️ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzień dobry... ale się spisłałyście... ja jak sobie obiecałam jem właśnie śniadanie. bo nawet głodna się obudziłam. to sprawa psychiki... niewiele bo niewiele - dla mnie o tej porze jedzenie jest okropne. więc herbatka i dwa wafle ryżowe z miodem. nie wiem czy to dobrze ale najważniejsze, że się ogarnęłam. w planie ćwiczenia. zobaczę co z tego wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby spalić tkankę tłuszczu to trzeba robić ćwiczenia cardio bieznia rowerek orbiterek itd a to co mowi lola to sa na wyrzezbienie ciała jak ktoś ma zwisajacy brzuch to nigdy go nie spali poprzez takie ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kurczę, ale się szybko rozpisujecie:) Ale to dobrze, bardzo dobrze:) Moje menu na dziś: * porcja zupy mlecznej, * kisiel, * filet z kurczaka+surówka z kapusty pekińskiej, kukurydzy i groszku, * płatki owsiane,ryż i kasza jęczmienna(wszystko razem gotowane na wodzie po 2 łyżki)+ rodzynki, * surówka z marchwi. :) margaritaspanita witaj:) gość40 ja tez niezbyt lubię zwykłą wodę, więc wrzucam do niej plasterki cytryny lub jak kto woli trochę mięty:) Smakuje super:) Polecam:) Lola słuchaj dzisiaj robiłam squaty z moim "pseudo" obciążeniem:) Nie mam jeszcze ciężarków, dopiero zamierzam zakupić. Więc na razie wzięłam litrowe butelki napełnione woda:) Jak na pierwszy raz poszło całkiem niezłe, jestem zadowolona:) Od teraz będę robić je z obciążeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj jadę na kilka dni do babci, więc nie będzie mnie na forum. Ale nadal będę pilnować tego co jem(mimo babcinej kuchni:)) i będę ćwiczyć:) Może uda mi się jeszcze później wpaść na chwilę:) A teraz uciekam zrobić zapas jedzonka dla mojego faceta na te kilka dni:) Do usłyszenia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ja dziś dzień zaczęłam od ogólnej rozgrzewki i squatów,wczoraj popróbowałam i mi się spodobały,mam pytanie: czy ma znaczenie z jaką szybkością się je robi?lepiej wolniej czy szybciej?a na brzuchu widać już trochę zarys mięśni,bardziej tych skośnych narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj na antybiotykach. Dieta chyba idzie ok ale czuje ze musze zaczac sie ruszac, nogi jak galareta...Pozdrawiam z lozeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc40
Od rana zrobiłam 10 min z MelB na nogi i 2 mile z Leslie Sansone. Podoba mi się, tylko na ile mi wystarczy zapału, nie wiem. Zjadłam 3 jabłka, i pół bułki grahamki z wędliną. Nie wiem co na obiad, może warzywa na patelnię? Smażycie je na oleju czy dusicie na wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeKudłate
Witam wszystkich :) troszkę mnie nie było z różnych względów, ale jak już wracam to sumiennie czytam forum i chciałam Wam pogratulować mniejszych i większych sukcesów :) co do mnie i diety 3d to jestem już na niej przeszło 2 tygodnie i rezultatów ogromnych nie ma. Wiem że w 2 tyg (+) cudów nie będzie ale jednak smuci jak waga spadła może o kilogram i to też zależy kiedy się zważe, na czczo czy po jakimś posiłku :-P jeśli patrząc pod względem zgubionych centymetrów, to jest chyba lepiej. W talii ok -2,5 cm, biodra ok -1,5cm co do ud to będzie to nie cały centymetr. Jak wspominałam na początku wraz z rozpoczęciem szkoły, muszę zmienić menu i zrezygnować z 3d. Zobaczymy jak to będzie na innym jadłospisie :-) pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
u mnie dziś ryba i surówka,a na razie sobie chrupię jabłuszko bo obiad ok 15,idę niedługo poćwiczyć tylko muszę odkurzyć podłogę bo pies linieje i mam pełno sierści wszędzie,i jak tu się polożyć na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeKudłate
Do gosc40, jeśli chodzi o warzywa na patelnie to ja zazwyczaj daję ok. 1 łyżki oleju. Warzywa są mrożone więc kiedy zaczynają się piec, rozmrażać oddają wodę i fajnie się duszą. Jeśli widze, że wody jest za mało dolewam wody i dalej podduszam, oleju więcej nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
dzięki Małe,po prostu musimy się uzbroić w cierpliwość i podążać małymi kroczkami do naszych celów,musimy sie nawzajem wspierać i motywować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po steperze 40 minut później 15 z piłką...małymi kroczkami do przodu. za to jestem mega głodna jak zjadłam to śniadanie dziś. teraz jem actiwie (która zupełnie mnie nie rusza ale lubie) z płatkami owsianymi. takie drugie śniadanie jednym słowem.:):):) wybieram się na 16 na łyżwy to się jeszcze poruszam trochę. gorzej z obiadem, nie mam pomysłu zupełnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudów nie ma ale fajnie, że coś drgnęło bo to zawsze motywuje:):):) głowa do góry:):)u mnie też niewiele ale i tak się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) Ruda ja squaty robię w miarę wolno, ale też nie za wolno:) w ogóle ćwiczenia powinno robić się chyba wolno. Gdzieś słyszałam że tempo ćwiczenia powinno być takie, aby czuć dany mięsień no czy coś takiego:) Smutna zdrowiej nam!:* gość40 ja warzywa głównie duszę, rzadko smażę. MałeKudłate:) Gratulację zgubionych cm:) Ja niby miałam się mierzyć po miesiącu ćwiczeń i diety, ale chyba nie będę, wątpię w jakieś efekty po tak krótkim czasie. Lumenka :) zjadłaś śniadanie? No bardzo dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj liczyłam sobie moje ćwiczenia, i wyszło mi ich wszystkich 14:) A jeszcze znalazłam sobie 3 nowe:) głównie na brzuszek i nogi:) Myślałam że z początku ćwiczenia będą dla mnie katorgą, ale nie. Wykonuję je z przyjemnością i oddaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że co najmniej do czerwca stan mojej figury ulegnie polepszeniu, ale nawet wtedy nie przestane ćwiczyć:) :) Zrobiłam zapas jedzenia mojemu mężczyźnie, i będę jechać wieczorkiem, trochę mi się nie chce, ale obiecałam więc muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×