Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Gość justa31
Witam wszystkich:) po tyg schudłam tylko 0,8kg, mało, ale to moja wina:( teraz kolejny tydzień, zobaczymy co on przyniesie, miłego dnia. moje menu: owsianka jabłko udko z kurczaka ,warzywa jogurt naturalny jajko gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, ja w 3 dni schudlam 2kg i uwierz mi, ze wolalabym nie :( Teraz zamierzam utyc :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D U mnie po weekendzie tez tak sobie....wprawdzie słodyczy nie jadłam, ale trochę podjadałam, generalnie waga stoi w miejscu. Chciałabym zacząć biegać rano, muszę się zmobilizować, po prostu muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim walczacym z kg!! Ja dzisiaj sie zmobilizowałam i godz cwiczen mam za soba, oby tak dalej... Najgorzej zaczac,pozniej juz z gorki mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dołączam do Was, potrzebuje motywacji :( Mam 23 lata i kilkanaście nadprogramowych kilogramów...W przyszłym roku wychodzę za mąż i chciałabym wyglądać pięknie w sukni ślubnej. Na jesieni odchudzałam się z dietetyczką, schudłam 8 kg, ale przyszły święta, nowy rok i tak sobie cały czas tłumaczyłam, że zacznę od jutra i powróciło mi 5 kg :( Dzisiaj rano wstałam i też sobie pomyślałam, że zaczynam od jutra, ale weszłam na wasz wątek i NIE!!!! ZACZYNAM OD TERAZ. Jestem już po śniadaniu, pomarańcza+ połowa pitnej activi Chciałabym mieć do końca marca 6 z przodu, to jest granica, której nie mogę przekroczyć, a byłam już tak blisko ehhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugie śniadanie zjem jajko z chrupkim pieczywem i ogórkiem obiad: pulpety z indyka 100g + kasza gryczana 30 g+ buraczki 200g czuję, że razem z Wami dam radę :) Wiosna już niedługo, czas zgubić zbędne kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Matyna!!! Co masz zrobic jutro zrob dzisiaj!! Ile wazysz i masz wzrostu? do jakiej wagi chciałabys dojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się podepnę :) 165cm 59kg chciałabym zejść max do 55 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyna, Karola 🖐️ __ Co do checi utycia ;) W wyniku ostatnich przezyc schudlam szybko 2 kg i odbilo sie na moim ciele fatalnie. Glownie spadl mi brzuch i niestety biust. Jak wiadomo biust to glownie tkanka tluszczowa, wiec musze zaczac jesc wiecej, ale max 1600 no i caly czas duzo cwiczyc, zeby dorobic tez miesnia. Taka mala dieta na mase ;) Moim idealem nie jest figura modelki z wybiegow, ale raczej wole cos w stylu bikini fitness ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka zamierzam ćwiczyć, ale ze względu na problem ze stawami za dużo nie mogę. 2 x w tygodniu chcę chodzić na basen+ ćwiczenia w domu. Mam 168, aktualnie 42 rozmiar :( Cel 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienione menu: p1: owsiane 40g, banan 50g, orzechy wloskie 15g, rodzynki 25g, maslo orzechowe 10g p2: kluski slaskie 60g, piers z kurczaka 130g, surowka 200g ( nie licze) p3: kanapka z tostowego 22g, ser zolty 10g, sopocka 10g, 30g slonecznika p4:warzywa na patelnie 200g, oliwa z oliwek 3g, tuńczyk 120g Zaraz sobie podsumuje kcal i zobacze ile wyjdzie btw, najwyzej cos zmienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny. A mnie jakieś choróbsko rozkłada, kicham, boli mnie gardło i wlaściwie to wszystko mnie boli. Pewnie zaraziłam się od syna, miał 39 stopni temperatury. Dziś zjadłam 1. 2 kromeczki chleba ciemnego z sałatą, szynką drobiową i pomidorem 2. salatka ziemniaczano- marchewkowa 3. ciemny makaron z brokułem, pierś z kurczaka a na kolacje mam zamiar zjeść omlet marchewkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Dziś stanełam na wagę w tamten poniedziałek ważyłam 66kg a dziś 64,8:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
no to suuuuper! ja byłam grzeczna w weekend,jedyne co mogę sobie zarzucić to że nie ćwiczyłam wczoraj,no ale dziś startuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje spadku wagi oraz ustrzeżenia się przed grzechami w weekend:) Mam zamiar teraz poćwiczyć, co myślicie o skalpelu Ewy Chodakowskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Dziękuję. Ja za was też trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie trzeba zaczac sie ruszyc, nie wiem co wprowadzic na poczatek...basen, bieganie, cwiczenia w domu czy zumbe??? co bedzie najlepsze zeby zrzucic troche sadelka;) co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Mam zmiar jeszcze pić ocet jabłkowy. Dziewczyny co robicie z tłustym czwartkiem:-/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go w tym roku nie obchodzę :) od 12 lutego nie jem słodyczy, chociaż przerzuciłam się na rzeczy słone, przede wszystkim popcorn, ale to było do dzisiaj. OD DZISIAJ KONIEC z zakazanymi rzeczami, trzymam się ścisło swojej dietki. Jestem za to bardzo dobrą dziewczyną i zrobiłam swojemu chłopakowi ciasteczka serowe z marmoladą :) pieczę się właśnie ostatnia partia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
trochę nam wchodzi w paradę ten tłusty czwartek,postaram się nie jeść pączków,bo będę mieć tłusty brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Zastanawiam się nad faworkami (chrusty) to o wiele mniejsze zło. Ale napewno nie przekrocze 1000kalorii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda82w
bardzo ważna jest motywacja, ale należy pamiętać o ćwiczeniach i racjonalnym żywieniu, do tego warto dodać dobry suplement wspomagający odchudzanie z http://ssp46.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam daruje sobie tlusty czwartek tymbardziej, ze paczki to najgorszy wybor jesli chodzi o slodycze. Polaczenie tluszczu i cukru. W sumie nie warto chyba jesc tylko dlatego, ze jest tlusty czwartek. A jesli chodzi o slodkie zachcianki to chyba lepiej zjesc cos innego ze slodyczy jesli juz musimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakos teraz nie chce sie slodyczy, nie mialam jeszcze naglej potrzeby i stwierdzilam, ze dopoki mnie nie przypili to nie rusz;) Mam ciemna czekolade na czarna godzine i batonika musli, ale nacrazie leza w szafce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie paczkow, a jedyne slodkie co mnie kusi tak naprawde to lody. Ale ze jestem chora, nawet o lodach nie mysle. Kaszle jak gruzlik. I tym optymistycznym akcentem pozegnam sie na dzis ;) 😴 __ Lumi, jak tam twoje noce zmagania ruchowe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam wam minoł dziesiajszy dzien ?? U mnie dzisiaj z gorki cwiczenia i dieta zaliczone oby tak dalej:)) Miłej nocy:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×