Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

nie wiem co z tą Lunką. faktycznie dawno jej nie było. halo Lunka wracaj do nas. ja dziś musli i jogurt i kawa naturalnie. bez kawy się nie da. ale luz. przygotowuje dokumentacje. ogólnie nie jest źle. mam ochotę wysłać zawiadomienie do PIPU. robiła to któraś z Was kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan wykonany. Zmeczona ide pod prysznic i spac ;) 😴 __ Piszcie kobitki co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ja też padam zaraz,dziś ćwiczonka 2 razy zaliczone ,mięśnie trochę bolą,trochę węglowodanów zjadłam bo siły mnie opuszczały, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też. nie obyło się be słodyczy- no poważnie nie potrafię, uwierzcie mi....plis- zjadłam 3 rafaelo o 21:00. do 21 dobrze mi szło. ale zaraz później wskoczyłam na godzinkę na rowerek więc czuję się usprawiedliwiona:):):) oby tak dalej. chciałabym aby był już kwiecień. może będą efekty:) obym dalej ćwiczyła bo widzę, że to daje i to jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ __ Ruda, masz racje, ze bez ww nie da sie zyc - to jednak zrodlo energii, zwlaszcza ww zlozone. Bez tego brak checi na co badz i bole glowy pewne. Zatem wszystko z umiarem i rozsadkiem :) __ Lumi, ja bym sie nie odwazyla na slodkie o tak poznej porze. Wyrzuty sumienia by mnie zabily :P __ Menu na dzisiaj: p1: owsianka z rodzynkami, bananem, maslem orzechowym p2: bialy klajster zwany jogurtem 150g p3: losos 140g, ziemniaki 50g, ogorki konserwowe, maslo klarowane 5g p4: jajko, pomidor, salata lodowa p5: losos 140g, warzywa na patelnie 150g, 3 g oliwy, masło klarowane 5g __ kcal =1238 __ Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
hej, dziewczyny, u mnie bez rewelacji, dostałam @ wiec w ostatnich dniach jakos nie potrafiłam się powstrzymać od słodkiego. Ale mysle ze nie jest az tak zle , bo dzisiaj mimo tego waga wskazywala 68,7kg powolutku do celu następne wazenie w pn 10.03. pozdrawiam i gratuluje wyników, waga wam fajnie schodzi a i ćwiczycie naprawdę regularnie. pozdrawiam i życze wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja już drugi dzień się trzymam swoich założeń. W przyszły poniedziałek ważenie, zobaczymy czy coś mi spadnie. Wczoraj byłam u fryzjera :( Miałam piękne długie, mocno kręcone włosy a teraz mam krótkie :( płakać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna czemu ubolewasz? ja tam lubię krótkie włosy. więc pewnie pięknie:):):) słuchajcie....hmmm... i wydawało się,że jest tak super. taka byłam ucieszona, że ta waga drgnęła. miałam ćwiczyć ale doła łapie. zrobiłam sobie dziś zdjęcia takie jak w zeszłym miesiącu. i prawie nie widać różnicy. a czułam się tak jakbym faktycznie schudła. a to pewnie ta woda:(:(:( strasznie mi ręce spuchły. wapno wypije i może później coś uda mi się poćwiczyć. jakiś kijowy dzień. nerwy i jeszcze pogoda do bani. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyna, dlaczego scielas wlosy? __ Lumi, u mnie piekna pogoda - sloneczna bardzo :) Ale ogolnie tez mam humor troche do kitu. W sumie odkad odkrylam ten numer mojego faceta jakos tak dziwnie mi :O Co do zdjec - zrobilas dokladnie w takim samym swietle, bieliznie i na tym samym tle? to ma duze znaczenie. Poza tym co mowia cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie powoli do przodu, na razie trzymam sie od slodyczy z daleka i staram sie jesc zdrowiej i mniej :) Lola ma racje Lumi warto chyba sie mierzyc, bo z waga moze byc roznie. Ja wczoraj zaczelam biegac, czulam sie po swietnie. Dzis troszke mam zakwasy, ale do przezycia. Planuje 3 razy w tygodniu, zobaczymy czy bedzie mi to sprawiac przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo pracy dziś miałam po pracy :P Zatem sił wystarczyło tylko na 45min. rowerkowania. Ale... może jeszcze zrobię tyle przysiadów ( bez obciążenia) ile dam radę ;) Bo... wyrzuty sumienia by mnie naszły i musiałabym wstawać w nocy ;) Zaraz sobie opracuje menu na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dzisiaj było spoko, fajnie by było aby taki scisły post był częściej. Ponieważ zjadłam 3 posiłki i nawet nic słodkiego nie podjadłam :) od dzisiaj ćwicze, jak na razie zaczelam od brzuszków, to moje takie postanowienie wielkopostne ;) spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
u mnie samopoczucie też niezbyt dobre,bo gardło od kilku dni mnie boli,uszy też trocheę,oogólnie wszystko w okolicy gardła mam podrażnione,wczoraj trochę poćwiczyłam ,ale tylko trochę bo zakwasy nie pozwoliły na więcej,jutro piątek to jak ktoś chce to też może pościć,a jakby tak cały Wielki Post?nie chyba przesadziłam,dziś mam taki luźny dzień,bez bieganiny,załatwiania czegoś itp.do wieczora prawie sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam postanowien szczegolnych na czas postu, bo z czegoz ja bym jeszcze musiala zrezygnowac? chyba z netu :D :D :classic_cool: __ Jadlo na dzis: p1: owsiane gorskie 40g, rodzynki 20g, maslo orzech. 15g p2: banan 100g p3: jogurt 150g p4: schab pieczony 80g , ziemniaki 50g, surowka p5: jajecznica z 2 jajek, pomidor, papryka czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
menu wygląda pysznie,a od forum zaczynam się uzalezniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mogę się przyłączyć ? Jestem na diecie proteinowej ( ale z krótką perspektywą , bo później chcę kontynuować dietą przeciwcukrzycową). Zaczęłam dietować 17 lutego z wagą startową 67,1 kg i chciałabym dojść do 60 kg. W tej chwili jest 64,5 kg. Coraz częściej miewam momenty gdzie chciałabym się złamać...sięgnąć po coś niedozwolonego , ale wiem że bym wtedy popłynęła ... dlatego postanowiłam poszukać grupy wsparcia ;) Mogę dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jeszcze dodać , że do odchudzania przyłączył się mąż mój który startował z wagą 99,9 kg - więc miał większy nadbagaż niż ja ;) no ale dzielny jest i też pomału gubi to co niepotrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
no to mamy właściwie 2 nowe osoby:)własciwie każdy jest tu mile widziany,kto chce zgubić parę kilo ,a przy tym trochę się wzmocnić ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
właśnie sobie uświadomiłam że sie dawno nie ważyłam,pewnie wiele się nie zmieniło,mam nadzieję tylko,że w miejsce tłuszczu pojawiły się mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola , podziwiam za ważenie jedzenia. Ja nie mam totalnie do tego głowy. Regularność posiłków też u mnie pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita 🖐️ __ Ruda, mam nadzieje, ze uda nam sie przekuc choc troszke sadlo w miesien ;) __ Ja dzisiaj tylko rower mialam - 50min. Musze sobie zrobic porzadek w glowie, a nie mam za bardzo na to czasu. Mysle, ze potrzebne by mi bylo SPA z kolezanka. Zeby doope wymoczyc w jacuzzi, wypic sporo winka (mimo kcal :D ),poddac jakims masazom i innym zabiegom. Zeby sie wyluzowac, zresetowac i zastanowic nad priorytetami i tym, czego ja naprawde chce, kim jestem. __ Zarlo na jutro: p1 owsianka 40 g owsianych, 10g orzechow wl., 15g masla orzech, 20g rodzynek p2: jogurt 150g, banan ok. 120g p3: ziemniaki ok.50g, mintaj ok. 150g, surowka p4: jajko, tunczyk 120g, 3 ogorki konserowowe, troche cebuli __ Dobranoc kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje. dziś zjadł mnie stres. ale pozytwnie wszystko załatwiłam na tej komisji. choć później jak nerwy opadły coś dziwnego ze mną się stało. byłam ze znajomą w kawiarni/cukierni i nawet mnie nic nie ruszyło. zupełnie nie chciało mi się dziś słodkiego... to dziwne jak na mnie. po prostu padam na pysk. ale jutro też jest dzień. Witam NOWE osóbki. im nas więcej tym raźniej tym bardziej, że.... przecież wszystkie walczymy o to samo- o dobre samopoczucie:):):):) Lola...no Lunka faktycznie przepadła.spa...ale Ci się marzy- ja nigdy nie byłam. nie mam kasy na to niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzień dobry wszystkim. ale głodna jestem - to dziwne- idę na śniadanie:):):) oby dzisiejszy dzień upłynął bez pokus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
zdycham,po pierwsze boli mnie gardło,w krtani dusi,a w oskrzelach charczy:(,a po drugie z niewyspania,siedziałyśmy z córcią nad trygonometrią,w nocy i dziś rano,wczoraj jakoś lepiej było i nawet sporo ćwiczyłam po południu,dzisiaj chyba odpuszczę,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny u mnie wczoraj meza urodzinki wiec tylko w naszym gronie zjedliśmy torcika i po wszystkim. ale tak ogolnie przez caly dzień dietka :) w sobote mamy dzień kobiet i spotkanie wiec pewnie wylamie się troszkę. zmykam na dwór z dziecmi bo ładna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
u mnie za oknem niezbyt pięknie,pochmurno i zimno,jakas jestem zdołowana,potrzebuję jakiegoś zastrzyku energii albo jakis pozytywnych wiadomości itp,wszystko mnie dziś dobija...nie chce mi się nawet ćwiczyć,jedyny plus na dziś to waga 55,6,ale jakoś nawet to mnie nie cieszy,wszystko przez to choróbsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też gardło boli. idę spać. no szkoda ale do niczego się więcej nie nadaję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju. mam wrażenie że to forum umiera. zaglądajcie tu dziewczyny. ja spoglądam co jakiś czas.ale pustka. jakoś tak dziwnie mi samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ;) Właśnie sączę poranną kawkę , bo dzieci niedawno wstały ;) No i przy tej kawce próbuję zaplanować dzisiejszy dzień. Goście się zapowiedzieli więc chyba sernik dietetyczny upiekę i jakiś kawałek ciasta dla gości dokupię ;) Kobitki kochane , życzę Wam wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet. Moc wytrwałości w postanowieniach i spektakularnych efektów. Lecę śniadanko wykombinowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×