Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Matyna, ja Wam dzisiaj fajnego linka chcialam wstawic do blogu pewnej laski, ktora ze zwislej d**y w 4miechy dorobila sie takiego dupsona, ze wow!!! I na tym blogu miala wklejone linki do konkretnych cwiczen, ktore robila. __ Pamietajcie: przysiady, przysiady z obciazeniem, wykroki z obciazeniem i martwy ciag na ugietych lub prostych nogach z obciazeniem - to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola mieso mozna jesc z warzywami, nie mozna laczyc miesa z grupa weglowodanow do krorych naleza ziemniaki, makarony i kasze. Ja tak czesto jem, np salatke z kurczakiem albo kasze z warzywami. Nie sprawia mi to wiekszych problemow, poniewaz ja nie musze codziennie jesc miesa na obiad. Czesto jest makaron razowy ze szpinakiem albo innymi warzywami. Chleb staram sie ograniczac takze problem kanapeczek odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę jak się będę czuła po pierwszym tygodniu. Najbardziej chodzi mi o moje zdrowie i zgubienie paru kilogramów. Dziś z rana wpiłam kawę, po godzinie zjadłam sniadanie bułkę ciemną z masłem i pomidorem, za godzinę wypiłam zieloną herbatę. Teraz na obiad jem kaszę z warzywami: brukselka, marchew, kalafior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, ja chleba nie jem w ogole, bo mnie bola jelita. Osttanio mialam incydent z tostowym, bo tylko po nim jest ok. Ja jem ziemniaki nawet w ostatnim posilku, poniewaz w warzywach na patelnie takowe tez sie znajduja. Osobiscie, powtarzam, uwazam, ze nielacznie nie ma nic wspolnego z utrata wagi. Klucz tkwi w ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie z kolei nie wyobrazam, zeby na obiad jesc same ww jak nasza Matynka: kasza plus warzywa. Mam nadzieje, ze dodalas chociaz jakiegos dobrego tluszczu? Bo witaminy z warzyw bez tluszczu nie wchlaniaja sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dowod na to, ze nie macie racjii, ze nielacznie wplywa na utrate wagi, odslywam was na forum sfd ladies, gdzie dziewczyny jedza 2tys kcal, lacza w KAZDYM PRAKTYCZNIE posilku BTW, regularnie cwicza na silce, i sa z nich takie d**y, ze dopoki nie zobaczycie, nie uwierzycie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec czysta micha, wlasciwa ilosc jadla w stosunku do trybu zycia. Ot i cala filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
reasumując:mniej żreć i więcej się ruszać,a więc do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna Lilja i co o niej myślisz?:) Lola wiem, że mój problem to tez ćwiczenia, ale tak strasznie nie lubię tego robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie jazda na rowerze, to coś co uwielbiam :):):) Niech już będzie wiosna, to będę mogła wyciągnąć sprzęt z garażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, dobrze mowisz :D __ Matyna, bez cwiczen bedziesz zwislodupa dziewczynka, chcesz tego? Watpie :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie chce :( Ehh życie, muszę ruszyć d**ę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyna, najtrudniej zaczac. Ale jak zaczniesz robic sobie te przysiady ( dobre na dupsona i udka) co dzien i jak bedziesz widziec efekty to zachce Ci sie jeszcze bardziej cwiczyc :) Zrob sobie dzisiaj tylko 10 takich przysiadow. Jutro o 5 wiecej i tak dalej. Musisz sie wdrozyc stopniowo, zeby sie nie zrazic. I potem sobie rob w seriach np. 15 powtorzen, 30 sek. przerwy itd. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
witajnie u mnie bez rewelacji, po 2 tyg waze 68,8, czyli schudłam 2,3kg. a teraz pora walczyc dalej, czas ucieka!!!! jeszcze pozostało mi 9 tyg chciałam wazyc 60 do maja wiec musiałam bym się sprezyc z chudnac ok 1kg tyg, realne, ale czy dam rade, czas pokaze. teraz jestem rzedziej ponieważ ładna pogoda wiec spędzamy więcej czasu na dworzu, pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja sie nie spieram, ze przy laczeniu nie mozna schudnac.... Wiem, ze kluczem do wymarzonej sylwetki jest jesc zdrowo, mniej i sie ruszac :) Kazdy ma tez jakies swoje diety i metody. Mysle, ze najwazniejsze jest w tym zeby sie nie poddac bez wzgledu jaka droga pojdziemy. Kazdy organizm jest tez inny i na kazdego jedno moze dzialac a na innego mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyna mysle, ze warto wprowadzic zasady z ksiazki jesli to ma prowadzic do zdrowszego trybu zycia. On ogolenie pisze o zdrowym odzywaianiu i czego jesc mniej, czego wiecej i jak jesc. Nie jest to jakas dieta cud, wiec mysle, ze warto nawet jesli zaczniesz od malyuch kroczkow a zaczniesz sie odzywiac zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
a ja chcę płaski brzuch z delikatnym zarysem mięśni,bez słoniny po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
idę robić 2 serię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola a te przysiady mozna robic bez obciążenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczac aeroby tluszcz spala sie wszedzie. brzuszki nie wplywaja na spalanie tluszczu. __ gosc- mozna bez, ale w perspektywie dluzszego czasu miesnie przywykaja i trzeba im dac kopa wlasnie poprzez obciazenie. Ale to mozesz wziac chocby butle z woda oburacz. Zobacz sobie w necie jak wyglada przysiad sumo czy plie. __ Ja wlasnie ide na rower na 60min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja greszę bo dostałam wezwanie do Z*S i się wściekłam. ale już dziś nic więcej nie przełknę. idę na fitnes a później może uda mi się jeszcze rower...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, a czegoz oni chca od Ciebie? __ Moje cwiczenia : 45min rower, 100 przysiadow bez obciazenia 40 przysiadow z obciazeniem 6kg martwy ciag na ugietych nogach 3x12 12kg odwodzenie nog w tyl 3x12 brzuszki na pilce 3x22 Na dzis tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czegoż mogą chcieć. nie chcą płacić. a siedze na chorym. ale spoko. najadłam się co prawda ciastek bo się rzuciłam (jak to w nerwach) ale później mi przeszło. na fitnesie wylałam siódme poty z siebie i teraz jeszcze pojechałam 50 minut na rowerku w domu- musiałam się wyżyć....:):):) ale najpiękniejsze jest to, że właśnie się zważyłam teraz po kąpieli- iiiii......64,5kg. (dla mnie sukces- BOSKO pomimo tego, że jestem żarłokiem na słodkie i nie potrafię, no nie umiem nie jeść słodkiego). trudno muszę się z tym nauczyć żyć. ale i tak się ciesze.:):):):):):):):) chociaż tyle pozytywów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
no BRAWO Lumi!teraz już tak bardziej z górki,a jaki masz cel,bo się pogubiłam?ja wczoraj 2 razy ćwiczyłam brzuszki ,pośladki i trochę ramiona,normalnie się zdziwiłam bo udało mi się kilka męskich pompek zrobić,chyba pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ale jestem spostrzegawcza:)no już widzę 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lumi, gratka, fajnie Ci ta waga spada :) __ Moje menu: p1: owsianka p2: salatka: jajko, tunczyk, ogorek konserwowy p3: ryz brazowy, piers z kurczaka, salata, oliwa z oliwek p4: salatka: jajko, tunczyl, ogorek konserw. p5: jajecznica + jakies swieze warzywa __ Tyle tymczasem. lece ;) __ Czyzby Lunka opuscila nas na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×