Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niewiadomacorobic

prosze o pomoc

Polecane posty

Gość niewiadomacorobic

witam! mam wielki problem...8 stycznia dostalam okres ale bardzo skapy gdzie zawsze mialam bardzo obfity i trwal prawie tydzien a teraz raptem pare dni...uzywam plastrow antykoncepcyjnych prawie od roku(gdyz mam policystyczne jajniki) i od tej pory nigdy nie mialam problemu z okresem...zaraz w poniedzialek(pare dni od okresu)zemdlalam bylam u lakarza kazala porobic badania w tym na bete hcg...wyszla <2.0(jak na moj prosty rozum jesli to nie ciaza to powinna byc o wiele nizsza)...po paru dniach zrobilam zwykly test i wyszedl negatywny...ciagle zle sie czuje jest mi niedobrze kreci sie w glowie,jestem senna...dzisiaj bylam u gin zbadala mnie lecz nie zrobila usg ale stwierdzila ze ciazy nie wykluczy...kazala po tygodniu zrobic jeszcze raz test i przyjsc ponownie...wiem ze ktos napisze ze antykoncepcja ale jest napisane ze przeciez to nie jest 100 % pewnosci...blagam o pomoc czy ktoras z was miala moze taki przypadek ze testy wyszly negatywne a potem okazalo sie ze to jednak ciaza?ta niepewnosc mnie dobija gdzie musze jeszcze czekac tydzien do nastepnej wizyty a i w przyszlym tygodniu powinnam dostac nastepna miesiaczke ale czy bd ehh...dziekujee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×