Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kyrax

jestem pasztetem bez szans na miłość

Polecane posty

Gość gość
no wlasnie same problemy - mowilam, to znajdz sobie sprzatanie, opieke nad dzieckiem, pomoc starszym ludziom np. robienie zakupow, towarzyszenie nawet, podwiezienie do lekarza- szukaj oglos sie gdziekolwiek, tez ci bedzie ciezko ? pewnie jestes w duzym miescie wiec poszukaj sobie pracy, zadzwon do agencji pracy - znajdziesz w kompie- i zapytaj gdzie mogla bys pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie same problemy - mowilam, to znajdz sobie sprzatanie, opieke nad dzieckiem, pomoc starszym ludziom np. robienie zakupow, towarzyszenie nawet, podwiezienie do lekarza- szukaj oglos sie gdziekolwiek, tez ci bedzie ciezko ? pewnie jestes w duzym miescie wiec poszukaj sobie pracy, zadzwon do agencji pracy - znajdziesz w kompie- i zapytaj gdzie mogla bys pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Nie mam prawa jazdy ale ok. Zanim bym zarobiła te 50-60 tysięcy opiekując się dziećmi czy robiąc zakupy to już będę po 40 i będzie już za późno na operacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty naprawde jestes nienormalna - odemij jedno zero dziewczyno jesli mowisz na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na wakacje mozesz wyjechac czy tez nie ! - ty poprostu szukasz kwadratowych jaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Właśnie o to chodzi że potrzebuję kilkadziesiąt tysięcy...to nie jest tak że chcę sobie tylko usta zrobić czy coś w tym stylu. Musiałabym zoperować sobie WSZYSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Mogę wyjechać ale nie na całe, po przez miesiąc mam praktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niemiec lub holandii na truskawki pomidory tulipany szpargiel - pelny wybor wszystko w kompie nie wysilajac sie nawet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
No taa ale kiedy uzbieram potrzebną kwotę? Po 8-10 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien plec skoro masz meskie rysy twarzy :) albo kup kilka dildosow i sie zabawiaj sama jak nie masz szans na faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta zarobi srednio ok.2 -tys e - na miesiac-bywa ze jedzenie jest darmo wiec calosc sie odlozy - uwazasz dalej ze nie zarobisz ? - trzeba tylko chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kyrax, Ja jestem czymś w rodzaju twojego męskiego odpowiednika. Myślę, że oboje się zgodzimy, że związek na siłę, z kimś kto nam nie odpowiada nie miałby żadnego sensu i że do końca życia będziemy sami. Szkoda, wielka szkoda, bo brak urody nie tylko uniemożliwia założenia szczęśliwej rodziny, tworzenia satysfakcjonujących związków i doświadczania intymności, ale znacznie przeszkadza w normalnym życiu. Przyznasz kyrax, że obcy ludzie, nawet w sytuacjach formalnych, traktują znacznie gorzej, niż twoje atrakcyjne rówieśniczki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dobre z tymi sztucznymi penisami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac to tylko pare miesiecy i kasa jest, no jak nie masz czasu to trudno, z nieba kasa ci nie zleci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbea
Zoperuj sobie mózg. Będzie prościej i może uda się na NFZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
2 tys euro = ok. 8 tys zł 8 tys zł x 2 miesiące = 16 tys zł więc musiałabym pracować przez 3-4 lata. Już pomijając to że znalezienie takiej pracy graniczyłoby z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak ktos jest naturalnie brzydki to makijaz, fryzjerzy, ubior czyni cuda a prawda jest taka ze sie uzalacie nad soba zamiast zadbac o swoj wizerunek. wolicie siedziec i wp*****lac batoniki przed tv lub piszac na forum jak to wam jest zle. dobrze ze tacy jak wy jestescie samotni bo swoja niska samoocena moglibyscie dreczyc psychicznie potencjalna druga polowke zeby czyla sie gorzej od was. na stos z takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szukaj pracy w cyrku, czesto szukaja dziwolagow i niezle pewnie placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Czemu mózg? Skoro nie rozumiesz jak to jest być wybitnie nieatrakcyjną jednostką to lepiej nie mów nic, a nie się idiotycznie wymądrzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja niewiele pomoże. Jeżeli problemem jest całokształt to nic z tym nie da się zrobić. Jeżeli twoim problemem są np. odstające uszy, albo krzywy nos, to ok, operacja pomoże, ale jak twoja twarz i figura, biorąc pod uwagę całokształt, są nieatrakcyjne to żaden lekarz ci nie pomoże. Możesz skupić się na karierze i na pewno, jeżeli osiągniesz znaczny sukces, kilku facetów się koło ciebie zakręci, ale wiadomo, ze to wszystko będzie udawane i sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Widzę że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, nawet z capslockiem napisałam że DBAM O SIEBIE... masakra z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym duzym miescie jest agencja pracy ktora poszuka ci taka prace jaka chcesz a prace maja zawsze wiec nie kombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, kazda zakompleksiona locha wmawia innym ze DBA O SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra ludzie, dziewczyna nie dosc ze jest brzydka to jeszcze jest leniwa, widocznie nie chce nic zmieniac w swoim zyciu, tylko siedziec na d***e i narzekac jakie to zycie jest niesprawiedliwe,. Jakbys chciala cos zrobic ze swoim wygladem to bys sie postarala, a nie siedziala na forum i ludziom d**e zawracala. Ok jestes brzydka, nie chcesz nic z tym robic to nie rob. Na ch*j ten temat w ogole? zostan transem, zmien plec, albo przyzwyczaj sie ze bedziesz sama. Ja p*****le, nie dosc ze brzydka to jeszcze zrzedliwa jak stara baba, nic dziwnego ze nikt cie znac nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Locha? Tak się składa że mam niedowagę. I nie mieszkam w dużym mieście... tutaj jest bardzo duży problem ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Same debile na tej kafeterii, nikt czytać nie umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalas ze jestes pasztetem, od kiedy pasztet ma niedowage? mowie dziewczyno szukaj pracy w cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Pasztet w sensie że brzydka, a nie że gruba... Wazę 55 kg przy 180 cm wzrostu więc sam oceń czy mam nadwagę czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby była zrzędliwa jak stara baba, leniwa i głupia, ale atrakcyjna, to każdy by ją chciał. Nie rozumiecie, że cokolwiek ona nie zrobi ze swoim życiem, jakąkolwiek będzie mieć osobowość i bez względu na jej postawę życiową, jeżeli jest brzydka, to będzie mieć "brzydkie" życie? W dzisiejszych czasach już małe dzieci uczy się, że brzydki człowiek to ktoś gorszy. Jeżeli strasznie chce mieć partnera, to jej wybór ogranicza się do upośledzonych umysłowo, albo skrajnych odpadków społeczno-genetycznych z którą czeka ją g******e życie. Uroda jest dzisiaj bardzo istotnym wyznacznikiem sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej byc debilem i czytac nie potrafic niz byc brzydkim pasztetem z niedowaga i lenistwem w d***e :) wiekszosc tych debili zaznala milosci a ty bedziesz stara panna z blona dziewicza przebita ogorkiem lub kielbasa torunska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×