Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kyrax

jestem pasztetem bez szans na miłość

Polecane posty

Która z was to ta prawdziwa? Ale mnie zmieszało. Jesteś jeszcze dziewicą ? Bo niektórzy faceci na to lecą i możesz mieć szansę. Ja niestety przesadziłam z nogą od krzesła... i przerwałam nim błonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdania ze przesadzasz powinnas zacząść patrzec troszke delikatniej na siebie może zbyt bardzo szukasz na sile milosci,a wtedy jest na odwrót ,postaraj sie cieszyc tynm co masz i przede wszystkim zaakcepyuj siebie !!!bo skoro dbasz o siebie to znaczy ze ci zalezy na wizerunku a ma milosc przyjdzie czas obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem ładna
i moja mama mi mówiła że brzydcy ludzie są fałszywi, wredni i mściwi i żebym się z nimi nie zadawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma? Powszechnie wiadomo, że ludzie brzydcy są chamscy i wredni. Zobacz sobie po więzieniach, ilu tam ładnych? 1%? I to pewnie i tak wrobieni przez brzydali. Według badań, średnie IQ ludzi atrakcyjnych, jest znacznie wyższe od średniego IQ brzydkich. Ponadto brzydcy są marudni, nudni, zakompleksieni i do niczego się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij ryj brzydulo, takie jak ty nie mają prawa do własnego zdania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja ci opowiem moja historię w dzieciństwie też wyglądałam strasznie i z tego powodu też trzymałam się z dala od rówieśników tak przeżyłam szkole i całe dorastanie ale jak to w bajkach z brzydkiego kaczatka wzrosła w miarę fajna laska tak słyszę jak mówią faceci, a wystarczyło że poszłam do pracy zarobiłam kase zmieniłam kolor włosów na blond lekki makijaż a co do figury to zawsze byłam szczupła i teraz to ja się bawie facetami i ich uczuciami. Naprawdę czasem wystarczy niewiele żeby zmienić się i naprawdę popatrz w lustro i pomysł jaki kolor c****suje albo idź do stylistki one c***oradzą co i jak masz zmienić w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przefarbowanie włosów mi nie pomoże, zresztą mam chyba dobrze dobrany kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wkładaj mini cycki odsłon i zobaczysz jak faceci będą się gapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bozia ci cycków nie dała? Naprawdę musisz być ohydna. Nóg brak, figury brak, cycków brak, twarz = ryj, masz ty jakąś fizyczną zaletę? Jak ze kształtem warg sromowych? Też wielkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam że nie mam żadnej fizycznej zalety, trzeba było przeczytać chociaż 1. post to nie byłoby nieporozumień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na ch*j tu piszesz? Jesteś brzydka i koniec, żaden cię nigdy nie zechce, całe życie będziesz żyć sama, a na końcu zdechniesz i nikt się tym nie przejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhaha a czego się spodziewałaś wchodząc na ten wątek? Że pisze tu jakaś slicznotka? Zresztą chyba wolę być brzydka niż tępa jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podstawie dwóch postów oceniasz, że jestem tępy? Haha ty jesteś brzydka i to jest fakt, ja brzydki nie jestem, a i o mój intelekt się nie bój. Wniosek który wyciągnąłem opiera się na podstawie tego co sama pisałaś, więc o co ci chodzi? Myślałaś, że zaraz banda podobnych ci nieudaczników zacznie ci schlebiać i pisać pocieszające kłamstwa? W ten sposób chciałaś się dowartościować? I co, pomogło? Stałaś się ładniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinnnn
Z mojego doswiadczenia wiem , ze pasztety sa strasznie pewne siebie , po moim ostatnim uzalaniu sie nad facetem bardzo brzydkim postanowilam nie litowac sie wiecej . brzydalom mowie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czym wnioskuję że jesteś tępy? Po bezsensownych wulgaryzmach i braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Tyle chyba wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasztety nie są pewne siebie, co to za głupoty wypisujesz? Z założenia, ktoś brzydki ma niską samą ocenę i niskie poczucie własnej wartości, jak niby ma być pewny siebie? Jakiś facet dał ci koszta, to od razu chcesz wszystkim wmówić że to ty się nad nim litowałaś i to on okazałaś się frajerem. Ale te kobiety są głupie, boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja idę na randkę... Facetowi zależy na mnie a ja sobie go trochę wykorzystan hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię kyrax, moim zdaniem jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jestem juz po randce, wrazenia bylo milo ale palant dostal w ryj. Czasem lepiej byc drapiezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebanalna czemu ty sie wysmiewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam pierdzielisz bez sensu :P w każdym znajdzie się cos ladnego. A inni wyczuwają Twoje negatywne nastawienie nawet podświadomie i być może odstraszasz. Zreszta co C**** "milosci" ,ludzie są za głupi na miłość. Wystarczy ze pozna lepsze cycki albo nie daj Boze będziesz miała wypadek i kopnie Cie w tylek. CHyba lepiej mieć mnóstwo przyjaciol, realizować się zawodowo i zyc bez utrudnień->czyt.tej prymitywnej istoty jaaka jest facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna glupia c**a napisala ze z brzydkiego kaczatka wyrosla na fajna laske i teraz ona bawi sie uczuciami facetow. wiec wyroslas moja droga na tepa strzale skoro bawisz sie ludzkimi uczuciami. takie jak ty powinno sie ***** bez serca i gonic wp**du:) jestes mala glucha piczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię pasztety, zwłaszcza z królika :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×