Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kubuś play wiedziałyście co pija wasze dzieci

Polecane posty

Gość albanka
Ja nie wiem na jakim swiecie zyjecie. Jesli myslicie, że dzieci beda pily tak juz na zawsze co co wy chcecie to gruuubo sie mylicie. Ja tak myslalam i dawalam dziecku do butelki kompot czy sok swojej roboty, a on na zakrecie to wylewal i kupowal w sklepiku co chcial. wszystko trzeba robic z rozumem i tak jak wyzej czytac etykiety!!!! Mozna dac dziecku dobry napoj, smaczny bo slodki a i butelka kolorowa. Ten co my wybralismy jest slodki dzieki stewi. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój na co dzien wode mineralna pije woli od soków a jak kupuje soki to te 100 procent owoców a kubusia play pije moze raz na 3 tygodnie jak jestesmy gdzies w trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka podawała dzien w dzien tylko soki kubusie itp,zadnej herbatki czy wody a mały miał rok zwróciłam jej uwage ze zajedzie mu żołądek itp,bo było tego za duzo i teraz daje mu wode nie gazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po kiego grzyba ma pić coś takiego jak Kubuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziec***ija tylko wode. Sokami pluja. Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze tak jak teraz jest w soku Jupik ze cukier zastepuje sie stewią i to na pewno bardzo dobrze. I dlatego czesciej własnie wybieram ten sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzę: gooowno z kilogramem cukru, stewii tam są ilości śladowe. I jeszcze kretyńsko spamują po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×