Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zobaczcie jaka trase do szkoly pokonuje ta indyjska dziewczynka i jej brat

Polecane posty

Gość gość
Bardzo wspolczuje nad twoim zyciem i szczerze ubolewam nad tym, ze to nie ty i twoje dzieci urodzilyscie sie tam w Himalajach a tamta rodzina gdzies w Europie... Przerazasz mnie kobieto, ty chyba jestes jakims potworem. --- tu podsumowanie Autorki z dobrotliwym serduszkiem innych nazywa potworem,... smiech na sali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz sie przekonalam wiele razy, ze ci co tak wrzeszcza o milosci do blizniego, o pomoc humanitarna, czesto sami sa jak krwiozercze bestie, ktore rozszarpalyby cie golymi rekami, tylko dlatego, ze masz inne zdanie... To sa psychole i fanatycy, co w rodzaju mocherow, ktorym jak powiesz, z enie chodzisz do kosciola, to cie zamorduja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, pisalam, ze powinnas sie urodzic tam kolo Himalajow i prowadzic dzieci tak do szkoly, bo chyba naprawde masz zbyt piekne zycie i zero, kompletnie zero empatii do blizniego. Nadal nie odpowiedzialas mi na pytanie, w jaki sposob ty pomagasz innym? Podzielias sie z kims kiedys chociaz zlotowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz sie przekonalam wiele razy, ze ci co tak wrzeszcza o milosci do blizniego, o pomoc humanitarna, czesto sami sa jak krwiozercze bestie, ktore rozszarpalyby cie golymi rekami, tylko dlatego, ze masz inne zdanie... --- autorko to jak z tymi potworami ? zajrzyj w lustro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas sie urodzic tam kolo Himalajow i prowadzic dzieci tak do szkoly --- jakbym sie urodzila w Himalajach i natlukla dzieci to przenioslabym sie w poblize szkoly, zrozumialas wreszcie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenioslabys sie? A za co? Jakbys sie tam urodzila to bys nie miala kasy na zamieszkanie w jakims wiekszym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie ma kasy to sie nie trzepie dzieci bez opamietania na wygwizdowie i nie wysyla dzieci do szkoly 100 km, co swiadczy o skrajnej glupocie i nieodpowiedzialnosci rodzicow !!! ty wysylalabys ? bo ja nie, uczylabym w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlaczego nazywasz mnie potworem? Ja w przeciwieństwie do ciebie nie zaluje pieniedzy na domy opieki i WOŚP. Ty chyba jednak nie masz zadnej kasy i dlatego sie tak rzucasz na tym watku, bo wspolczuje dzieciom z filmiku a nie tobie? Nie. Tobie nie wspolczuje. Masz dwie zdrowe rece do roboty to idz i pracuj. Masz internet, czas na kafeterie i jedzenie. Jesli ci malo, to znajdz lepiej platna prace. Nie wspolczuje ani tobie ani twoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenioslabys sie? A za co? Jakbys sie tam urodzila to bys nie miala kasy na zamieszkanie w jakims wiekszym miescie To bym nie natłukła dzieci :D kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zasnelabym ani jednej nocy jakbym wiedziala ze moje male dzieci 6 dni i nocy ida do szkoly, ida po kruchym lodzie, i inne niebezpieczenstwa. A oni spia i robia nastepne na poniewierke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlaczego nazywasz mnie potworem? -- tobie sie juz wszystko zajaczkuje autorko, to TY nazwalas mnie potworem bo wysmialam twoja hipokryzje i nie placze nad losem wszystkich dzieci swiata. A czy daje na obce dzieci ? Nie nie daje, mam swoje dorosle, ktorym wole pomoc. Przynajmniej widze efekty a nie ze jakis rodzic ta pomoc przezre zeby miec sile robic nastepne nieszczesliwe dzieci. To tyle, wychodze z tematu, swoje zdanie powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rodzice maja ich uczyc w domu jak oni sami nie maja kompletnie zadnej edukacji? No jak? Chociaz chca dzieci wyuczyc. A ta szkola jest z internatem. Dziec***ewnie raz na rok wracaja do domu. I mowisz nie natluklabys dzieci? Ale twoje rozumowanie jest prostackie... ludzie od zawsze sie rozmnazali, bo taka jest kolej losu. Australopitki tez zyli w jaskiniach i nie mieli nic, ani jedzenia ani warunkow a sie rozmnazali. I gdyby sie nie rozmnazali to by nas nie bylo. Az tak ciezko c***ojac naturalna kolej losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz kasy, wykształcenia, niczego co mogłabyś dać tym dzieciom - nie robisz ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 14:41 No czas najwyzszy, zebys poszla z tego watku. Mowilam ci juz o tym od poczatku, bo trollujesz nie na temat. A to, ze nie dajesz na cudze dzieci to wcale mnie nie dziwi. Osoby twojego pokroju sa samolubami. Mam jedynie nadzieje, ze nigdy ani tobie ani twoim dzieciom nie bedzie potrzebna jakas pomoc finansowa np.w razie choroby... wtedy bedziesz inaczej spiewac egoistko. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Australopitki tez zyli w jaskiniach i nie mieli nic, ani jedzenia ani warunkow a sie rozmnazali. -- to sie rozmnazaj jak oni, kto ci broni ? ja zyje w cywilizowanym swiecie i dzieci nie plodze jak czlowiek z jaskin. Zreszta jaskiniowcy wyjatkowo dbali o dzieci, matki nosily je caly czas przy sobie, a jak dorosly to strzegla ich cala gromada a nie zostawali wysylani 100 km na poniewierke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej racji ma pomagać obcym ludziom? Jak ona będzie w potrzebie napewno nikt obcy współczujący z kafe jej nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedynie nadzieje, ze nigdy ani tobie ani twoim dzieciom nie bedzie potrzebna jakas pomoc finansowa np.w razie choroby... wtedy bedziesz inaczej spiewac egoistko. xxxxx a ja mam nadzieje ze ciebie glod spotka, wtedy poczekasz na pomoc z ... himalajow :) pa, naiwniaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - J e b ł a m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam ci juz o tym od poczatku, bo trollujesz nie na temat. xxx atorko ty sie dobrze czujesz ?? przeciez onacaly czas pisze na temat i to bardzo rozsadnie ... ales zawzieta suka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? A jakby nagle zachorowała na bialaczke i szukala dawcy szpiku i ktos by sie znalazl, to co? Co wtedy bys zrobila? Bys odmowila bo bys stwierdzila ze ty i tak nikomu nie pomagalas wiec i tobie sie nie nalezy czy bys ochoczo przyjela szpik? A jakbys miala bardzo chore dzieci, to co? Nie walczylabys o kase z fundacji na drogie leczenie? Nigdy nie mow nigdy. I nie badz taka pewna siebie. Sama nie wiesz czy kiedys nie bedziesz potrzebowac pomocy. Jestes straszna egoistka. Dobrze ze ja takich ludzi nie spotykam na swojej drodze. Nie zycze ci zle ale czasem taki eye opener by ci sie na serio przydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko już ci mówiłam że to jest matka tych kalekich dzieciaków.ona ma pretesje do całego świata że jej dzieci są inwalidami.no i mało jej benefitów :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zycze ci zle ale czasem taki eye opener by ci sie na serio przydal. xxx tobie tez i wtedy bys przestala pieprzyc samarytanko od 7 bolesci :) no i jak ? wyslalas juz im zaproszenie tym biednym dziatkom ?? hahaha hipokrytka , duzo szczeka anic nie robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas juz isc ale widze ze nadal masz chec mnje poobrazac. Widocznie ci malo. Ja wiem ze u takich ludzi jak ty pojecie empatia sa obce i dlatego sie tak burzysz. Jak juz wczesniej pisalam przekazuje regularnie na WOSP. Dalam dwa razy na schronisko dla psow. To wedlug ciebie malo? Ty nie dajesz nic i jestes z siebie taka dumna. Spoko. Nie dawaj. Co cie obchodza inni ludzie ktorzy dosc dobrze zarabiaja i moga sie podzielic z innymi? Odczuwasz jakis scisk d**y w tym momencie czy co? Bo nie rozumiem teraz twojego przeslania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
"tobie tez i wtedy bys przestala pieprzyc samarytanko od 7 bolesci usmiech.gif no i jak ? wyslalas juz im zaproszenie tym biednym dziatkom ?? hahaha hipokrytka , duzo szczeka anic nie robi smiech.gif" x O jest moja ulubiona bajkopisarka, mieszkanka Dubaju od 10 lat i wlascicielka niani z Azji. Co tam, beneficiaro? Dalo benefity czy jeszcze nie? I kiedy w**********z z mojego kraju z powrotem do swojej nory w Polsce? Nie zapomnij zabrac swoich bachorow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
"niedlugo tu przyjada, tylko czekaja na wize od ciebie" A ty darmozjadzie kiedy laskawie opuscisz moj kraj i w**********z tam do swojej Syberii? :D Cameron na was nieroby juz patrzec nie moge. Wiekszosc Anglikow bedzie glosowac na Camerona tylko dlatego zeby sie stupid Poles pozbyc z kraju. Ja tez na niego glosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki twój kraj jaki i jej :D pazurami byś się trzymała a kogoś chcesz wyganiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się Brytyjka z pochodzenia, boli ją, że siotrzeńce i bratankowie nie robią już "łał" na widok byle g***a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*siostrzeńce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
Pazurami? Hahahha polish scum ja sie tu urodzilam. To moj kraj a ty przyjechalas tu ze swoimi brudnymi, biednymi bachorami tworzyc polskie slumsy. S********j do Polski albo tego twojego wymyslonego Dubaju, sciero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to widzę beneficiaro :D wypowiadasz się jak typowa Poleczka z wygwizdowa, mieszkająca w chałupie z councilu i żyjąca z dodatków, ale być może to kwestia pochodzenia, że tak się nie lubi tych, którzy od państwa nic nie biorą. Haha gdybyś się tam urodziła to byś Polaków nie przeżywała, tylko miała w********** n e. Nie podobają cię się Polacy - s********j stąd dziadówo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×