Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zobaczcie jaka trase do szkoly pokonuje ta indyjska dziewczynka i jej brat

Polecane posty

Gość kuzynka Maćka
Chyba ktos tu naprawdę ma poważny ból doopy.Ja tez nie pomaglam nigdy finansowo nikomu, bo mnie nie stac. Samej mi się nie przelewa.Jakbym miała kasę to bym wspomogła finansowo biedne dzieci w Afryce.i komu to k***a przeszkadza? Az tak bardzo żal ci doope ściska,że sama nie masz co żrec, jesteś po 40 i bez pracy jak sama napisałaś i dlatego obrażasz zamożniejszych od ciebie? O kur... Jeb/łam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
Ja p*****le Polaks beneficiary scum nadal przezywaja to ze ktos tam gdzies dostaje pomoc finansowa a one ledwie co jakies byle jakie benefity!!! Haha roszczeniowe k***y :D Wezcie wy sobie te swoje bekarty w p**du i wracajcie na taczce do Polski. Nie robcie wiochy w cywilizowanym swiecie. Tam na swojej syberyjskiej wsi mozecie sie zgrywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
A tak w ogole to po co pomagac WOSP? Chyba bym glupia musiala byc zeby kase dawac na jakiegos polskiego obszczymucha :D :D a zdychajcie wy tam w tej polszy z glodu, wzajemnie sie wybijcie w cholere i jeszcze wezcie swoich kryminalistow z mojego kraju zeby mi sie tu ta zaraz nie plenila. Wiecie co ostatnio moi znajomi w pracy powiedzieli? Ze wola Romow bardziej niz was. Serio :D ale macie reputacje, smierdzace Polaks ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto obraza zamozniejszych od siebie? I kto jest zamozniejszy od kogo? Bo poki co to wiadomo, ze wszyscy sa zamozniejsi od ciebie wiesniaro:D:D:D oj chyba jednak ciebie dupka boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obywatelka ty faktycznie beneficiarą jesteś, cały dzień na kafe. Przegryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes rozczeniowa k***a i ujadasz tu od godziny, a kim ty wgl jestes pasozycie z gownem cieknacym ze sk****alej japy?? na ch*j siedzisz na polskim forum i co cie tak cisnie w tej smierdzacej c***e, ze sie tak probujesz wywyzszac, myslac, ze k***a bedac zydowka czy niemka jestes lepsza od kogos? Zalosne s****wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
jestem z paparzyna, mieszkam w skłocie i puszki zbieram, nie biore zadnych benefitow!!!! Predzej sie puszcze i dam d**y arabowi, niz wezme od mojego wspanialego kraju, za obciaganie daja juz 2 centy, na dzien i na chleb sie uzbiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
Hahaha God Save The Queen :) Jade z wami jak z podartymi a wy sie plaszczycie. Na kolana polaczki albo ustawie was pod sciana placzu jak za starych dawnych czasow wasze rodzinki tam staly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka klopa
a srake jaka majestatyczna robie, capi na cale osiedle! Moja sraka jest the best i tylko moja, wasze sraki nie rownaja sie nawet na milimetr z moja! F**k! Jaka jestem z******ta nieudacznicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
Tak kradziejko nikow tak widac ze juz mi zazdroscisz dlatego sie podszywasz ;) araby sa dla takich tepych tlustych swin jak ty i inne te twoje pryszczate wytapetowane brzydule z polszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka świata
a tak serio to ja jestem marnym poluchem i wszedzie mna gardza:(:(:( nawet w moich rejonach obdartej wsi, teraz mnie na ukraine zawialo i z kolezankami dajemy w gaznik, w sumie to jestem obywatelko c***a a nie swiata hmm no chyba ze trzeciego, albo i czwartego, jest wgl taki?? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka swiala
a wogole to pochodze z g****u, moja matke zerznelo pieciu murzynow, dlatego mam ciezkie zycie i jestem niesprawna umyslowo, wybaczcie mi pliiis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojade teraz ze soba ohoh jak mnie to kreci ohoh kloca juz zwalilam pod siebie z tej dumy ohoh moge mieszkac nawet w dubaju, ale wewnatrz zawsze bede sie czuła jak polska sraka, to moj uraz z dziecinstwa, nawet obiad z krolowa angielska nie pomoze, bo ja zawsze bede kawalkiem stolca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahha jaki zjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahah z******tego masz nicka Polaks scum :D co benefity jutro ci dadza? Bo pewnie nie masz co zryc w domu ;) a twoje polskie bekarty jeszcze nie wyzdychaly z glodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki na kolana pod sciane ale juz :D i najpierw ladnie wyszorowac mi moje auto i dom wysprzatac robole ze wschodniej europy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie! szoruj swoja p**de ty robolu ze wschodu a nie tyko gadasz, jestes juz od 3h na kolanach to za robote sie bierz i przepros ladnie pana ktoremu teraz obciagalas za puszke groszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od obciagania sa Polskie d****** czyli ty :D kazda Brytyjka to wie. Mamy niezly ubaw jak w clubie plaszczycie sie w swoich przyciasnych szmatach z lumpeksu przed byle jakim wiesniakiem bo nikt lepszy by na was splunac nie chcial. My Angielki sie szanujemy. Wy jestescie tanimi d******* pokroju rosjanek i ukrainek. Wiec radze wam tam s*******ac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty brytyjka hahahahhah jestes kupa gowna siedacym w szambie razem ze swoimi rodakami buahahahhah a w klubie to juz wiemy ze wystepujesz, powiedz lepiej cos nowego, zazdroscisz im, ze dostaja kase a ty sterczysz z gola dupa i sutami cala noc i conajwyzej ktos na ciebie splunie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakies dziecko niedorozwiniete, nie ma co odpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez sie polska pokrako naucz pisac, bo ja nie jestem Polka a pisze poprawniej od ciebie :D Ale czego tu sie spodziewac po tumanie z Polski. Macie wy tam w ogole szkoly czy wciaz ucza was przy jakims kosciolku? ;) Ide z moja coreczka piec muffiny a wy polaks scum czekajcie z niecierpliwoscia na wasza Pania jak skonczy :D Haha lubie draznic polskie popychadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obywatelka świata ale się ośmieszasz :D osoba, która ma jakieś pieniądze ma w******* na benefity Polaków czy tam miejscowych. Widzisz jak się wydało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które się należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popychadlem jesteś ty jak zmianowy cię popycha, głupią Zochę od szczotki. Córka się ciebie wstydzi :D wtrącanie jednego lub kilku zagranicznych słów do polskiego jest prostackie, szpanujesz językiem, którego nie znasz :D przewidywalna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno w papierku ci sie nalezy popychadle :) Nawet nie wiesz jak kazdy Brytyjczyk na was pluje. Jestescie dla nas zwyklym zerem, dnem i biedakami z trzeciego swiata :D kazdy wami gardzi, jestescie tylko zwykla banda darmozjadow zebrzacych od panstwa o pieniadze. W********ac do swojego brudnego syfu tam kolo Rosji. Jak mam nie znac mojego wlasnego jezyka kretynko? Znam perfekcyjnie angielki i polski a ty mi mozesz najwyzej buty wyczyscic polski smieciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam ten watek i obejrzalam filmik. Fuj ile jadu i nienawisci tutaj. Tfu. Same zmije i jedna zmija popiera druga zmije. Autorka i Zonka jedyne kulturalne na tym watku. Zal mi was. Macie straszne zakompleksione zycie. Wstyd za takie elementy jak wy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko przestan sie osmieszac i sama sobie pisac pochwalne hymny, bo smieszna sie robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że to głupie gada sama ze sobą. Ciekawe czy coś dała tym dzieciom? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"autorko przestan sie osmieszac i sama sobie pisac pochwalne hymny, bo smieszna sie robisz" Boze, dziewczyno o co ci chodzi do jasnej cholery??? Wczoraj ci jasno napisalam, ze zamykam watek i wiecej nie zamierzam sie tu wypowiadac. Ty dalej snujesz jakies chore tezy. Jakos zdesperowana domowa zona i pare innych osob potrafilo sie normalnie wypowiedziec tylko ty jedna nie. Daj sobie na wstrzymanie, bo im bardziej sie frustrujesz tym bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze jestes niezrownowazona psychicznie. Tak, niezrownowazona psychicznie - pisze to ja autorka tematu. Podejrzewam rowniez, ze jestes rasistka, bo jakby podobny temat byl np.o dzieciach z Polski to w ogole tutaj cala ta dyskusja nie mialaby miejsca. A teraz idz i placz, ze cie "wyzwalam", biedactwo. Mozesz nawet zglosic mnie do Ministerstwa Sprawiedliwosci czy gdzie ci sie tam podoba. Masz zwichrowane i smutne zycie, nie stac cie na chleb, nie masz pracy, spoko rozumiem. To nie moja wina. Ja cie pracy nie pozbawilam. Wspolczuje jedynie dzieciom, ze maja taka rozchwiana emocjonalnie matke. Wybacz, ale jestes zbyt wulgarna, zebym znizala sie do twojego poziomu i kontynuowala te pyskowke z niewyzyta, zakompleksiona baba. Produkuj sie dalej jesli chcesz, nawet na 5 stron. Mam to gleboko gdzies. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×