Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zobaczcie jaka trase do szkoly pokonuje ta indyjska dziewczynka i jej brat

Polecane posty

Gość gość

Narzekamy na nasze ciezkie zycie, na niewygody, a tymczasem 12 letnia indyjska dziewczynka i jej brat, mieszkajacy we wsi u podnoza Himalajow, tuz kolo Tybetu, ida do szkoly przez 6 dni, przy -30 stopnich Cejsjusza, pokonujac 100 km. Piekny filmik. Zmusza do refleksji. http://www.youtube.com/watch?v=3pDMmcIGDQQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedlugo tu przyjada, tylko czekaja na wize od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze zamknij sie, obejrzyj filmik a jesli cie to nie interesuje to sie nie wypowiadaj tutaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie zmusza, nigdy nie pocieszala mnie gorsza sytuacja innych, nie zmuszalam sie do jedzenia i rozpychania sobie zoladka tylko dlatego, ze w afryce umieraly z glodu dzieci, nie jest mi lzej tylko dlatego, ze innym jest ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze nie zamkne sie jak masz problemy z tym to mowie ci wyslij im zaproszenie daj dach nad glowa opierunek i miske ryzu codziennie a kamien spadnie ci z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dzieci sobie wygodnie podjezdzaja samochodoami pod szkole, z rodzicami albo dojezdzaja autobusem lub tramwajem i jeszcze narzekaja, ze im ciezko wstac rano, ze szkola meczaca itd. A tu prosze, 100 km do pokonania, po cienkim lodzie. Jaka determinacja ojca, zeby dziec****slac do szkoly. Hats off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekamy na nasze ciezkie zycie, na niewygody -- pisz w pierwszej osobie liczby pojedynczej. Ja nie narzekam, ja jestem szczesliwa, moje dzieci tez, a samym pisaniem losu im nie poprawisz, wiec zapros i daj im szczescie, co ten twoj gowniany placz tu daje ? NIC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak masz problemy z tym to mowie ci wyslij im zaproszenie" Widze, ze jestes na tym topiku tylko po to zeby potrollowac. W takim razie pozostawiam cie sama sobie. Trolluj dalej. Zycze ci zebys sama kiedys wyladowala w takim miejscu. A teraz laskawie idz i obejrzyj jakies MTV, bo podejrzewam, ze to jedynie cie pasjonuje. Zegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesuja moje dzieci a gdybym miala plakac za innymi to bym im pomogla kochaniutka, A ty ? tylko poplaczesz , uzalisz sie i juz masz sumienie czyste hipokrytko ? od tych twoich filmikow i twojego uzalania oni NIC z tego nie maja, dalej zapylaja po lodzie i beda zapylac. Wyslij im forse, dowiedz ze nie tylko szaty potrafisz rozrywac nad ich ciezkim losem. Uff, jak nie cierpie tych hipokrytow, placze ale zakichanej pomocy nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierd... Czy ja gdzies napisalam ze placze? Dobrze sie czujesz? Bo odnosze wrazenie ze jestes dzis jakas niewyzyta. Moze idz sobie poogladaj Benefits Street, to cos dla ciebie. Lubie ogladac filmy dokumentalne z roznych zakatkow swiata i tym jednym chcialam sie podzielic na forum. Nie interesuje cie, to wypad. Dzizasss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tu raczej nie wyskakuj z takimi filmikami.kiedys ktos wkleil filmik z Syrii i bylo tak samo.tus iedzi sama holota,one nie maja zadnych zainteresowan oprocz siedzenia calymi dniami na forum a ty tu z takimi dokumentalnymi filmami wyskakujesz.przeciez polska holota dba tylko o to zeby sobie benefitami kieszenie ponapychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 km do pokonania, po cienkim lodzie. Jaka determinacja ojca, zeby dziec****slac do szkoly. -- jaka glupota ojca zeby dzieci narobic i sie osiedlic 100 km od szkoly, dobrze ze nie 1000, mialby dzieci z glowy. A ty teraz zacznij ogladac dzieci w Etiopii pusta lasko i koniecznie nam wklej link, poplaczemy razem tym razem nad upalami i susza i glodem. Strasznie sie nudzisz, lepiej ksiazki poczytaj od nich zmadrzejesz. Pokolenie pustakow z filmikami youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesuja moje dzieci a gdybym miala plakac za innymi to bym im pomogla kochaniutka----- A kogo te twoje kaleki interesuja? :D S********j na watek o niepelnosprawnych bachorach w uk :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ty teraz zacznij ogladac dzieci w Etiopii pusta lasko i koniecznie nam wklej link, poplaczemy razem tym razem nad upalami i susza i glodem. Strasznie sie nudzisz, lepiej ksiazki poczytaj od nich zmadrzejesz." Zabronisz mi ogladac filmy dokumentalne? I dlaczego mnie obrazasz? Zrobilam ci cos? Obrazilam cie gdziekolwiek? Ty chyba masz jakies emocjonalne problemy o podlozu psychicznym, bo odkad wkleilam moj topik, wypowiadasz sie od poczatku, obrazajac mnie bez powodu. Rozumiem, ze ty nie masz zadnych zainteresowan a los innych jest ci obcy. Bardzo wspolczuje nad twoim zyciem i szczerze ubolewam nad tym, ze to nie ty i twoje dzieci urodzilyscie sie tam w Himalajach a tamta rodzina gdzies w Europie... Przerazasz mnie kobieto, ty chyba jestes jakims potworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im za to w głowach się nie mieszczą nasze bolączki a powody do współczucia na przykład mojemu dziecku mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".tus iedzi sama holota,one nie maja zadnych zainteresowan oprocz siedzenia calymi dniami na forum" Wlasnie zdazylam zauwazyc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zdazylam zauwazyc ze siedzi sama holota ublizajac kulturalnym osobom wypowiadajacym swoje zdanie, jak na przyklad tego ze to hipokryzja, zyczac w odpowiedzi kalectwa czy chorob innym dzieciom, Faktycznie wielkodusznie, hinduskie dzieci biedne a twoje chociazby zdechly. Przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nasza wina? ze jej tatus i mamusia maja siano w glowie i lubia d****i ruszac... Dla nich nie wazne, ze pierwsze dziecko glodne, gole, zimno, czy wojna, rozmnazaja sie jak kroliki miedzy jedna bomba a druga i im nic nie przeszkadza... A teraz powiedz ile Europejka ma dzieci i dlaczego tak malo? Bo mysi, chce zapewnic swojemu dziecku dobry standard zycia, a nie plenic sie bez opamietania, a potem placz, ze nei ma co jesc, nie ma na edukacje itd... Ich w Indiach jest milliardy, do tego wszelkie kalectwa i uposledzienia uwazaja za swiete, jak powiedz mi maja sie znalezc pieniadze na edukacje, sluzbe zdrowia, jak ziemia ma wykarmic tyle geb? Przeciez to niemozliwe... Niech ta dziewczynka podziekuje tatusiowi i mamusi, ale ja mam swoje dziecko i nie robie drugiego, skoro wiem, ze mnie nie bedzie stac ze swojej pracy go utrzymac, wiec nie mam zamiaru litowac sie nad takimi co potrafia tylko myslec fiutem i c**a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce mnostwo dzieci chodzi obdartych, glodnych, jakos nikt nad nimi sie nie rozczula, ale nad takimi co to ich jest jak kroliki, bo tatus jedno co potrafi to tylko ****** wszystko co sie rusza i ma dziure. Do Indii teraz nawet nie mozesz pojechac po starch, ze cie zbiorowo zgwalca, takie to zwierzeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faktycznie wielkodusznie, hinduskie dzieci biedne a twoje chociazby zdechly. Przerazajace." Nie mam dzieci. I juz wiem co cie boli. Ze wkleilam filmik o dzieciach z Indii? Tak, z tym masz problem? Jakbym wkleila film o np.glodujacym i zebrzacym dziecku z Polski to okazalabys troche empatii czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty teraz zacznij ogladac dzieci w Etiopii pusta lasko i koniecznie nam wklej link, poplaczemy razem tym razem nad upalami i susza i glodem.>> oj uwielbiam te rzewne spoty z biednymi, zaglodzonymi dziecmi z Afryki, leca juz one jak pamietam od okolo 30 lat... Czy to nie dziwne, ze przez 30 lat, mimo pomocy humanitarnej, wciaz te dzieci gloduja?... Przez 30 lat glodowania to one juz powinny zdechnac z glodu i juz nie powinno byc tam glodnych dzieci, a tymczasem to juz dzieci, czy wnuki tych glodnych teraz gloduja... i o czym to swiadczy... Kto robi z ludzi w Europie kretynow i wyludza kase... te wszystkie organizacje humanitarne, zeby ich prezes i jego zona mieli za co zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym wkleila film o np.glodujacym i zebrzacym dziecku z Polski to okazalabys troche empatii czy tez nie?>> wiesz ja moge okazac troche empatii i tatusiowi takiego dziecka wsadzic h**a miedzy dwie cegly, zeby juz nigdy nie byl wstanie zrobic nastepnego takiego glodujacego i zebrzacego dziecka... to jedyne rozwiazanie tego problem... Faceci chca seksu, chca wkladac we wszystko co ma otwor, dlatego masowa strylizacja tych co juz maja 3 dzieci tylko pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość ja tez zdazylam zauwazyc ze siedzi sama holota ublizajac kulturalnym osobom wypowiadajacym swoje zdanie" Siebie nazywasz kulturalna? Przeciez od poczatku tego topiku mnie obrazasz bez powodu. Masz jakies problemy emocjonalne, to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj bo zaraz autorka zrobi z ciebie potwora jak ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jak ci tak zal tych indyjskich dzieci, to jak tu juz ci ktos napisal, wez ich pod swoj dach, nakarm ZA SWOJE PIENIADZE, zapewnij im edukacje, sluzbe zdrowia itd itp, a nie wymagaj ani nie zadaj, zeby inni wydawali swoje ciezko zarobione pieniadze na chuc tych, ktorzy rypia sie bez opamietania jak kroliki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mamy jakas feministke na sali... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tu pisze wiecej osob w tym stylu co ja, odczep sie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorce przejdzie litosc , jak jej samej glod do d**y zajrzy, bo np pracodawca ja zwolni, bo jest za stara w pracy, a nowej nie bedzie umiala znalezc, a ze nie jest azylanem, jest biala Europejka, to kazdy takich jak nas ma w d***e... Panstwo i UE pomagaja Somalijczykom, Kenijczykom, Syryjczykom, Afganczykom itd itp, ktorzy rozmnazaja sie jak kroliki, bo ich jaja swedza caly czas... a swoje dzieci traktuja jak smieci, ktore sa od tego, zeby na nich pracowac i wyzebrac dla nich darmowy domek i kase na chlanie, palenie i dalsze walenie... A bialy Europejczyk ma pracowac, placic coraz wieksze daniny i zdechnac po plotem jak juz nei da rady tego robic... Przekona sie sama, jak przekroczy 40, jest kobieta wiec szybko sie przekona, co to jest byc bez pracy i liczyc kazda kromke wieczorem w Europie niby cywilizowanym kontynencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, jest mi ich zal, tak samo jak kazdego innego czlowieka, ktory w jakis tam sposob cierpi lub gloduje. Ten filmik nie pokazuje glodujacych dzieci. Wiedzialabys o tym gdybys go obejrzala, ale ty nawet nie raczylas, tylko od razu zaczelas mnie wyzywac :o To filmik pokazujacy szykowanie sie do szkoly tybetanskiej rodziny. Oni maja jedzenie. I nikt w tym filmiku nie prosi o zadne pieniadze ani pokarm. Naprawde jestes tak pusta, ze nie potrafisz obejrzec 12 minut i tak normalnie, po ludzku wspolczuc? A skoro mowa o pomocy, juz od kilku lat regularnie przekazuje moje przedmioty na aukcje WOSP, bylam wolontariuszka w Domu Dziecka w Gdansku, dwa razy przekazalam rozniez pieniadze na schronisko dla psow. A ty? Pomoglas finansowo komukolwiek? Dalas kiedys zebrakowi bulke na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekona sie sama, jak przekroczy 40, jest kobieta wiec szybko sie przekona, co to jest byc bez pracy i liczyc kazda kromke wieczorem w Europie niby cywilizowanym kontynencie...-------------bARDZO CI WSPOLCZUJEMY TWOJEGO ZASRANEGO ZYCIA. :D Samotna, bez pracy, bez zarcia i z dzieciakami kalekami. losieeee... wyslac c***are groszy na zarcie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×