Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

___czy czujecie się w pełni kryte pod kryptonimem GOŚĆ

Polecane posty

Gość gość

Czytam nie tylko wulgaryzmy, ale też obrzucanie łajnem konkretnych osób. Czasem nawet coś na kształt groźby, złej wróżby. To przecież zawsze można skontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się lepiej, bo wtedy ludzie czytają treść tego co piszę, a nie szczekają i wyzywają, bo mam niebieski nick. Wcześniej się czepiali i gnoili, nie obchodziła ich treść tylko jak już mogli mnie zidentyfikować czy zobaczyć w ilu wątkach jak się wypowiadam to jechali jak po łysej kobyle, bo miałam inne zdanie, bo "za często" przesiadywałam na forum, a to zbrodnia, tylko skąd wiedzieli, że np jestem tu cały dzień? bo też siedzieli na forum Czasem też napisałam coś o sobie - no to juz w ogóle był powód aby mnie jechac nawet w innych wątkach trzy dni później :) wiem, że Tobie chodzi o inne powody bycia "gościem" ale taki jest mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchacho
Ja podobnie jak ,,gość" powyżej tylko że ja chcę jakoś swoją płeć wyeksponować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie czuje sie kryta,bo jest cos takiego jak ip. Ale ja nie musze sie kryc. A czy pisze jako henia czy jako gosc to nie ma roznicy,a szkoda mi czasu na wklepywanie nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 12:32, rozumiem Cię doskonale:) bo jak można miec wszystko zrobione w domu i być tu? a w 3h spacery żadna nie uwierzy - trolki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i takim sposobem zniknęła led Zeppelin. fajna babka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
led zepplin to idiotka była. durna, gburowata. Tak samo jak dns, też kretynka do kwadratu. Tylko szczekać potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie denerwowało zakładanie wątków na mój temat i pisaniu jakiś głupot pod moim adresem, więc się nie loguję i tyle, nie czuję się "kryta" i do niczego to "krycie" nie jest mi potrzebne poza wyżej wymienionym powodem, nie obrażam innych ani im nie grożę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Led wróci. Ale koszmarnie podłe siedzą tu babsztyle, które karmią się hejterstem. I to one pierwsze zauważyły brak dziewczyny. Kobiety, wy matkami jesteście! Skąd taka sucz w was?? - Czasem piszę na pomarańczowo, z lenistwa, bo nie czytam dokładnie wątku. Ale widzę, co tu się dzieje. Atak na pomarańcze jest nagminny. A to przecież zarejestrowane nicki nie tchórzą, mają swoje zdanie i w pełni odpowiedzialnie je przedstawiają. To zwyczajnie boli domowe kuchty, bezbarwne i jakieś takie podminowane życiem. Jeśli taka kafeteria to wycinek tego, jak prezentują się matki w PL to nie wygląda to dobrze. Choć mam nadzieję, że siedzą tu normalne babeczki z malutkimi dziećmi (jak ja) oraz te zasiedziałe, znudzone, z podrośniętymi dziećmi i mnóstwem czasu. I to z ich frustracją mamy najczęściej do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.00 Twój język i wyzwiska świadczą akurat o tym, że to Ty właśnie szczekasz i durną kretynką jesteś, a teraz przeanalizuj to w parę godzin, wiesz ta kulka tam w pustej twojej głowie musi trochę poskakać, bo chyba nie zakumałaś co sama napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
gosc jest byle jaki anonimowy na nim mozna tylko wylac flustracje tylko po co to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej to była ta sama osoba o dwóch nickach tj FajnieByćCiężarną i BądźSobą to też jedna osoba była. Co do tematu: Internet nigdy nie był i nigdy nie będzie anonimowy!!! Ale czuję się bezpiecznie jako pomarańcza, bo nie zostane objechana tylko dlatego, że w temacie X powiedziałam Y a po miesiącu zmieniłam zdanie i ktoś to wychwycił., a potem wyzywał od kłamców. Po za tym szczerze mówiąc, chciałoby Ci się łazić na policję, po sądach bo Jan Kowalski o którym nie wiesz tak naprawdę NIC powiedział, że jesteś "cenzura" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedziałam swoją opinię na temat led i dns. Głupie są i tyle. Dns to na wszystkich tematach potrafi się kłócic gdy tylko ktoś ma inne zdanie niż ona. Uważa że jest najmądrzejsza i pozjadała wszystkie rozumy. Z takimi typami to ja i w realu mówie ze są idiotami. Także tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość led zepplin to idiotka była. durna, gburowata. Tak samo jak dns, też kretynka do kwadratu. Tylko szczekać potrafią. xxxx pozdrawiam serdecznie ❤️ hau hau hau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka Ledowa
hej Kazikowa mamo 🖐️ to ja, Led :) jestem tu i udzielam się. zazwyczaj na niebiesko, ale już nie jako Led, bo wtedy te durne baby nawet nie czytają treści tylko zlatują się jak sępy i bluzgają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościa tu nie skrytykujesz, bo gość gościa gościem pogania - choćby nie wiem jakie banialuki pisał. A zarejestrowany napisze coś od siebie to zawsze znajdzie się jakaś lala, by NIE W TEMACIE i NIEGRZECZNIE odpisać. Niepojęte! Skąd ta tendencja? pytam się. Może niech pomarańczki (w końcu anonimowo) odpiszą czy mają problem ze zrozumieniem treści i skąd takie parcie na trolowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się wypowiadać na mój temat do osranej śmierci. Mam to w bardzo, bardzo, bardzo głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedziałam swoją opinię na temat led i dns. Głupie są i tyle. Dns to na wszystkich tematach potrafi się kłócic gdy tylko ktoś ma inne zdanie niż ona. Uważa że jest najmądrzejsza i pozjadała wszystkie rozumy. Z takimi typami to ja i w realu mówie ze są idiotami. Także tego x x właśnie pomarańcze ją zajechały, bo miała inne zdanie niż Wy i tak samo się kłóciłyście hipokrytko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka Ledowa
moja fanko z 13:00 - jak można źle napisać nazwę Led Zeppelin?! to trudne d przeliterowania? ja teraz lubię dłuuuuugie i trudne wyrazy mamo Kazika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Led Zepplin to profanacja :O ale jak ktoś słucha disko w rytmie polo to g.. wie o zabijaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wisi mi to stalego nicka nie mam bo nie potrzebuje na cholere on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jesteście pyskate, pomarańczowe france? nie ma kogo zwyzywać od konkubin, patoli to i was nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i sama tylko udowadniasz że chcesz prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ty Q...coś tam - zniżmy się do poziomu pomarańczowych gości i powyzywajmy się :D dawno nie było,żeby niebieskie nicki się wyzywały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×